Nowy Sącz - lista sklepów i promocji

Znaleźliśmy 39 sieci handlowych

Centra handlowe w mieście Nowy Sącz - sprawdź godziny otwarcia

no alt added
no alt added
no alt added
no alt added

Masz w planach zakupy w Nowym Sączu? Sprawdź, jakie centra handlowe funkcjonują na terenie tego miasta oraz z jakich sklepów sieciowych możesz skorzystać. Ponadto przekonaj się, jakie promocje i zniżki oferują swoim klientom poszczególne sieci handlowe.

Największe centra handlowe w Nowym Sączu

Zakupy w centrum handlowym to rozwiązanie, które wybiera bardzo wielu konsumentów. Dlaczego? Głównie z uwagi na to, że wszystkie lokale są zlokalizowane w jednym, konkretnym miejscu, a ponadto bez znaczenia pozostaje pogoda na zewnątrz - co także stanowi duży atut. W Nowym Sączu działają cztery duże centra handlowe. W Centrum Handlowym Gołąbkowice klienci mogą skorzystać z takich sklepów, jak: Rossmann, Kik, Action, Pepco, Biedronka oraz Wojas - który znajduje się także w Europa II Plaza, gdzie z kolei można spotkać takie sieci sklepów, jak: Intermarche, NaturaEmpik, Jysk i RTV Euro AGD. Kolejne duże centrum to Galeria Sandecja, w której można dodatkowo znaleźć: Orsay, Rossmann, Ryłko, Tui, Monnari, Hebe, Smyk, Dealz, Carrefour czy też Martes Sport. Ostatnie centrum handlowe w Nowym Sączu stanowią Trzy Korony, na terenie których można dodatkowo skorzystać z oferty takich sklepów, jak np. Super-Pharm, Coccodrillo czy też W.Kruk.

Najbliższe sklepy sieciowe - wykaz sklepów w Nowym Sączu

Nie wszyscy są zwolennikami robienia zakupów w dużych centrach handlowych - tłum ludzi i wszechobecna muzyka potrafią przytłoczyć. Nie jest to jednak problem ponieważ w wielu dużych miastach istnieją sklepy sieciowe, które nie są zlokalizowane w galeriach i centrach. Nowy Sącz oferuje swoim mieszkańcom szeroki wybór sklepów sieciowych. Na terenie miasta funkcjonuje ponad 40 różnych marek, z których konsumenci mogą dowolnie wybierać. Do najpopularniejszych sklepów spożywczych należą przede wszystkim: Biedronka - która posiada w Nowym Sączu aż 10 lokali sklepowych, Lidl, Żabka, Auchan, Carrefour, Kaufland oraz Lewiatan, natomiast jeśli chodzi o drogerie, to klienci chętnie korzystają z Rossmanna, Hebe oraz Super-Pharm - będącego połączeniem drogerii i apteki. Inne sklepy sieciowe cieszące się dużą popularnością w Nowym Sączu to np.: OBI, Natura, Bodzio czy też Black Red White

Baza sklepów z Nowego Sączu - sprawdź rabat

Jeśli jesteś ciekaw jakie rabaty można uzyskać w sklepach w Nowym Sączu, to koniecznie przejrzyj bazę sklepów. Rabaty uzależnione są od konkretnej marki, a także od aktualnie prowadzonej kampanii promocyjnej - np. w sieci McDonald's można otrzymać rabat na określone produkty poprzez zainstalowanie aplikacji. W zależności od konkretnej marki rabaty mogą być naliczane w zupełnie inny sposób i na innych zasadach - są sklepy, które oferują rabat klientom, którzy zrobią zakupy za określoną kwotę, a także takie, które przyznają zniżkę za kupienie konkretnych produktów lub systematyczne dokonywanie zakupów w danej sieci. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie rabaty możesz uzyskać robiąc zakupy w Nowym Sączu, to koniecznie zapoznaj się z aktualnymi ofertami.

Najlepsze promocje z sieci sklepów w Nowym Sączu

Jeśli chcesz być na bieżąco a aktualnymi promocjami to koniecznie przeglądaj gazetki promocyjne, które możesz sprawdzić zarówno stacjonarnie, jak i na stronach internetowych, np. gazetkowo.pl. Jakie są najlepsze promocje z sieci sklepów w Nowym Sączu? Zdecydowanie warto zwracać uwagę na akcje promocyjne organizowane przez sieci spożywcze np. BiedronkęCarrefour lub Lidla, a także na te w drogeriach - na przykład na słynną już promocję w Rossmannie, podczas której klienci co roku mogą kupić kultowe kosmetyki aż o połowę taniej.