Informacje o Groszek
Groszek

Groszek - promocje

Groszek to ogólnopolska sieć spożywczych sklepów samoobsługowych, których placówki posiadają jednolite standardy. Dzięki temu konsumenci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, a także na najwyższą jakość oferowanych produktów. Asortyment sieci zawsze jest świeży, a zakupy charakteryzują się przyjemną atmosferą. Groszek stawia przede wszystkim na wygodę i praktyczność, ponieważ zdaje sobie sprawę, jak bardzo zabiegani są ludzie w dzisiejszych czasach. Ponadto sieć przygotowuje atrakcyjne akcje konsumenckie oraz korzystne promocje dla swoich klientów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Groszek?

Najlepsze oferty pod względem cenowym zamieszczane są w gazetkach promocyjnych, które pojawiają się co 2 tygodnie. Zazwyczaj liczą 8 stron atrakcyjnych przecen. Na ich łamach można znaleźć wiele produktów, po które warto wybrać się do tych sklepów. Na początku gazetki znajdują się produkty spożywcze, takie jak mięso, nabiał, napoje oraz słodycze. Dopiero później umieszczane są artykuły chemiczne. Gazetki są bardzo przejrzyste, co ułatwia planowanie zakupów w tych sklepach.

Marka własna Groszek

Sieć przygotowała dla swoich klientów markę własną Groszek. Znajdziesz pod nią wiele produktów charakteryzujących się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną. Są to przede wszystkim makarony, ryże, czekolady, miody, dżemy, soki, orzeszki czy warzywa w puszkach. Artykuły umieszczane są na półkach w sklepach Groszek, a obejmujące je promocje pojawiają się w gazetkach sieci.

O sieci Groszek

Groszek należący do grupy EuroCash stanowi jedną z największych sieci franczyzowych w Polsce. 1700 sklepów na terenie całego kraju oferują wysokiej jakości produkty spożywcze, alkohole oraz artykuły niezbędne w każdym domu. Sieć często organizuje konkursy promujące sklepy z ciekawymi nagrodami do wygrania.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Groszek

Ze względu na to, że Groszek jest ogólnopolską siecią samoobsługowych sklepów spożywczych to zdecydowaną większość produktów w gazetkach promocyjnych stanowią napoje, również alkoholowe oraz żywność. Są to produkty najwyższej jakości, które zawsze charakteryzują się świeżością i pysznym smakiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Groszek prezentuje swoim klientom gazetki promocyjne, które pojawiają się co dwa tygodnie. Zazwyczaj zawierają ok. 8 stron licznych promocji i przecen. Na każdej z tych stron znajduje się wiele produktów, które klienci mogą kupić w atrakcyjnych cenach. Przede wszystkim są to napoje i żywność, ale pojawiają się również artykuły chemiczne. Gazetki tworzone są bardzo przejrzyście, ponieważ kolorowe ceny są dobrze widoczne na białych kartkach.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdują się wszystkie gazetki promocyjne sieci Groszek. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby klienci jak najszybciej mogli zakupić przecenione produkty. Jeżeli chcesz zapoznać się z najnowszą gazetką to znajdziesz ją na początku listy. W dalszej kolejności prezentowane są oferty archiwalne. Przy każdej z nich podane są daty obowiązywania, a nieaktualne gazetki zaznaczamy wyraźną grafiką, aby niemożliwe było ich pomylenie.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Teraz nie potrzebujesz papierowej wersji gazetki promocyjnej, aby zapoznać się z promocjami przygotowanymi przez sieć Groszek. Na naszej stronie udostępniamy możliwość internetowego przeglądania ofert, co pomaga zaplanować zakupy. Ponadto możesz powiększyć każdą z przeglądanych stron, co okazuje się niezwykle ważne, aby przeczytać wszystkie szczegóły zapisane drobnym drukiem. To właśnie tam mogą być ukryte warunki promocji. Niekiedy przeceny mają dodatkowe ograniczenia, np. mogą obowiązywać limity podczas zakupów lub do odblokowania niższej ceny wymagane jest kupienie określonej liczby produktów.

Pod gazetkami promocyjnymi umieszczamy spis przecenionych artykułów. Są one podzielone na kategorie, co ułatwia zapoznanie się z nimi. Dodatkową opcją znajdującą się na naszej stronie jest możliwość skorzystania z wyszukiwarki. Wystarczy, że wpiszesz nazwę szukanego produktu bądź sklepu, a system sam wyszuka dla Ciebie te informacje. Oprócz tego podpowie Ci, gdzie zrobić zakupy najtaniej.

Gazetki promocyjne Groszek - ceny

Gazetki promocyjne sieci Groszek - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Groszek. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Napoje

 • napój Caprio - 3,39 zł za 2 litry
 • sok Hortex - 3,19 zł za litr
 • napój Costa - 3,49 zł za 2 litry

Kawy

 • kawa rozpuszczalna Jacobs - 19,99 zł za 200 gramów
 • kawa ziarnista MK Cafe - 17,99 zł za 500 gramów
 • kawa mielona Tchibo - 8,99 zł za 250 gramów

Nabiał

 • śmietana Piątnica - 2,85 zł za 400 gramów
 • kefir Milko - 2,15 zł za 200 gramów
 • jogurt Jogobella - 1,59 zł za 150 gramów

Wędliny

 • polędwica z pieca - 23,99 zł za kilogram
 • kurczak w galarecie - 11,99 zł za kilogram
 • szynka cygańska - 24,99 zł za kilogram

Dodatki do potraw

 • majonez Winiary - 4,69 zł za 300 mililitrów
 • ketchup Pudliszki - 4,39 zł za 480 gramów
 • przyprawa Vegeta - 7,49 zł za 500 gramów

Lody

 • lody Hellena - 1,79 zł za 70 mililitrów
 • lody rożek Milka - 3,89 zł za 110 mililitrów
 • lody Solo - 1,85 zł za 105 mililitrów

Piwo

 • piwo Kasztelan - 2,29 zł za 500 mililitrów
 • piwo Tyskie - 2,49 zł za 500 mililitrów
 • piwo Żywiec - 2,99 zł za 500 mililitrów