Aktualne gazetki Lewiatan 15.07

Informacje o Lewiatan
Lewiatan

Sieć proponuje swoim klientom zapoznawanie się z przecenionymi produktami umieszczanymi w gazetkach promocyjnych. Oferty obowiązują przez tydzień i zazwyczaj liczą kilka, najczęściej 8 stron atrakcyjnych promocji. Na ich łamach można znaleźć nie tylko produkty spożywcze, ale także artykuły chemiczne i akcesoria służące do sprzątania i pielęgnacji domu. Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w sklepach Lewiatan staje się łatwiejsze.

Lewiatan - promocje

Lewiatan to sieć sklepów spożywczych dostępna w różnych miastach Polski. Jej głównym celem jest budowana zintegrowanej detalicznej sieci, która stanie się jedną z największych działających na zasadzie franczyzowej. Nieustannie powstają nowe placówki Lewiatana, co świadczy o szybkim i skutecznym rozwoju sieci.

Najważniejszą misją tych sklepów jest dostarczanie niezależnym kupcom rozwiązań ułatwiających zaspokajanie oczekiwań klientów i umacnianie pozycji na rynku. Dla swoich konsumentów Lewiatan co tydzień przygotowuje atrakcyjne oferty w postaci gazetek promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Lewiatan?

Sieć proponuje swoim klientom zapoznawanie się z przecenionymi produktami umieszczanymi w gazetkach promocyjnych. Oferty obowiązują przez tydzień i zazwyczaj liczą kilka, najczęściej 8 stron atrakcyjnych promocji. Na ich łamach można znaleźć nie tylko produkty spożywcze, ale także artykuły chemiczne i akcesoria służące do sprzątania i pielęgnacji domu. Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w sklepach Lewiatan staje się łatwiejsze.

Marka własna Lewiatan

Sieć oferuje swoim klientom możliwość zakupu produktów oznaczonych marką własną. Znajduje się pod nią bardzo dużo pozycji asortymentowych, które charakteryzują się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Wśród produktów marki własnej można znaleźć zarówno żywność, napoje, jak i artykuły chemiczne.

O sieci Lewiatan

Lewiatan to jedna z największych sieci handlowych w Polsce. Obecnie w jej skład wchodzi ponad 3.000 sklepów, w których pracuje przeszło 20.000 osób. Poszczególne sklepy działające z logo Lewiatana mają swoich niezależnych właścicieli, a połączenie ich jedną marką miało ułatwić konkurowanie z zagranicznymi sieciami handlowymi. Zdecydowaną większość oferty Lewiatana stanowią produkty spożywcze oraz chemia gospodarcza.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Lewiatan

Na tej stronie pojawiają się wszystkie gazetki promocyjne sieci Lewiatan. W pierwszej kolejności zobaczysz ostatnio dodaną gazetkę, a następnie oferty archiwalne. Lewiatan należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego najczęściej w gazetkach znajdziesz żywność oraz napoje, w tym także napoje alkoholowe. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z warunkami poszczególnych ofert.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć Lewiatan zachęca swoich klientów do przeglądania gazetek promocyjnych, które są bogate w wiele ciekawych propozycji. Zazwyczaj obowiązują one przez tydzień i liczą kilka, najczęściej 4 lub 8 stron niesamowitych przecen. Na każdej z nich można znaleźć różnorodne produkty. Dominują wśród nich żywność oraz napoje, w tym także napoje alkoholowe. Oprócz tego w gazetkach promocyjnych pojawiają się artykuły chemiczne i akcesoria ułatwiające sprzątanie domu. Wszystkie oferty charakteryzują się starannym przygotowaniem, dzięki czemu są przejrzyste. To pozwala na sprawne zapoznawanie się z najnowszymi rabatami.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszą stronę staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Lewiatan. Wiemy, jak ważne są promocje dla klientów, dlatego ułatwiamy im zapoznawanie się z najnowszymi przecenami, gdy tylko pojawią się w sklepach. Na samym początku znajdują się aktualne wydania, a zaraz za nimi gazetki archiwalne. Nie obawiaj się, że pomylisz oferty, ponieważ te drugie zaznaczyliśmy specjalną grafiką. Pozostawiamy je na naszej stronie, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Teraz nie musisz posiadać papierowej wersji gazetek promocyjnych sieci Lewiatan, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę, gdzie możesz przejrzeć je online. Ponadto masz możliwość przybliżania poszczególnych stron znajdujących się w gazetkach. Dzięki temu z pewnością nie przegapisz żadnej oferty. Ponadto będziesz mógł odczytać wszystkie informacje zapisane przy produktach, nawet jeśli charakteryzują się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Lewiatan - ceny

Gazetki promocyjne sieci Lewiatan - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Lewiatan. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Wędliny

 • szynka bankietowa - 18,99 zł za kilogram
 • boczek rolowany - 24,99 zł za kilogram
 • pierś gotowana z indyka - 21,99 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa śląska - 13,99 zł za kilogram
 • kiełbasa parówkowa - 13,99 zł za kilogram
 • kiełbasa rzeszowska - 14,99 zł za kilogram

Warzywa i owoce

 • pomidor malinowy - 4,49 zł za kilogram
 • cukinia - 1,99 zł za kilogram
 • arbuz - 1,59 zł za kilogram

Lody

 • lody Milka - 3,69 zł za 100 mililitrów
 • lody OH! Wedel - 3,49 zł za 100 mililitrów
 • lody Sandwich - 1,19 zł za 180 mililitrów

Nabiał

 • twaróg krajanka - 2,59 zł za 260 gramów
 • deser Fantasia - 1,59 zł za 100-122 gramy
 • serek Świeżuch - 1,29 zł za 150 gramów

Dodatki do potraw

 • musztarda Roleski - 1,59 zł za 175 gramów
 • przecier pomidorowy Podravka - 2,49 zł za 500 gramów
 • sos Łowicz - 4,19 zł za 500 gramów

Napoje

 • oranżada Jurajska - 2,29 zł za 1,25 litra
 • napój Hoop Cola - 3,59 zł za 1,5 litra
 • napój Aloe Vera - 7,99 zł za 1,5 litra