Super-Pharm - Gazetki promocyjne

Dodaj sklep Super-Pharm do ulubionych

Super-Pharm - promocje

Super-Pharm to połączenie sieci sklepów, takich jak apteka, drogeria i perfumeria. Działają one nie tylko w Polsce, ale także w Izraelu oraz w Chinach. Swoim klientom oferują przede wszystkim kosmetyki i perfumy, ale w ofercie posiadają również artykuły chemiczne.

Co można znal ...

eźć w gazetkach promocyjnych?</strong></p> <p>Super-Pharm oferuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, w których można znaleźć wiele przecenionych produktów. Znajdują się wśród nich głównie kosmetyki i perfumy, ale przeceny dotyczą również artykułów chemicznych. Gazetki sklepów Super-Pharm pojawiają się dwa razy w miesiącu i zawierają kilkanaście stron atrakcyjnych promocji. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. </p> <p><strong>Marki własne w sklepach Super-Pharm</strong></p> <p>W sklepach Super-Pharm można kupić produkty znanych marek oraz tzw. „marki własne”. Zaliczana jest do nich marka Life, która powstała z myślą o klientach ceniących sobie wysoką jakość kosmetyków za niewielką cenę. Aktualnie w sklepach Super-Pharm można kupić ponad 1000 produktów sygnowanych marką sieci, ale to nie koniec, ponieważ firma obiecuje dalszy rozwój i wkrótce na półkach znajdziemy jeszcze więcej produktów. Marka Life oferuje przede wszystkim różne akcesoria, takie jak produkty do paznokci, włosów czy mycia. Ponadto posiada wiele kosmetyków używanych do makijażu, artykułów dla dzieci oraz specjalną linię dermokosmetyków Hydro Milk i Revitanol.</p>Rozwiń tekst

O sieci Super-Pharm

Super-Pharm to izraelska sieć, która łączy drogerie, perfumerie i apteki w jednym miejscu. W 2000r. weszła na polski rynek i obecnie posiada 75 sklepów w największych miastach. W asortymencie drogerii można znaleźć szeroką gamę produktów do makijażu najpopularniejszych marek, jak L’Oreal, Astor, Bourjois Paris oraz markowych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała – Ziaja, Tołpa, Vichy. Sieć stworzyła swoją własną markę LIFE, którą charakteryzuje wysoka jakość i przystępne ceny. Stali klienci sieci mogą wziąć udział w programie Klub Lifestyle, w którym zbierają punkty, aby później móc je wymieniać na produkty w korzystniejszych cenach lub korzystać z promocji, przeznaczonych tylko dla członków klubu. Na stronie internetowej działa e-drogeria oraz e-apteka, dzięki którym klienci mogą dokonać zakupów online.

Lista sklepów Super-Pharm

Zobacz wszystkie lokalizacje