Aktualne gazetki Drogerie Laboo 18.05

Informacje o Drogerie Laboo
Drogerie Laboo

Drogerie Laboo - promocje

Drogerie Laboo znane są dzięki swojemu charakterystycznemu pomarańczowemu szyldowi. Jest to ogólnopolska sieć sklepów drogeryjnych, których misję stanowi zapewnianie klientom przyjemności zakupów. Drogerie realizują to założenie poprzez oferowanie produktów najlepiej dopasowanych do potrzeb konsumentów. Ponadto sieć zapewnia wygodę zakupów oraz wysoki poziom obsługi i doradztwa.

W każdej placówce znajdują się przeszkolone konsultantki, które odpowiedzą na wszystkie pytania klientów i podpowiedzą, jakie artykuły będą dla nich najlepsze. Sieć oferuje zarówno kosmetyki zapachowe, jak i pielęgnacyjne. Dzięki tej różnorodności każdy z pewnością znajdzie idealne dla siebie artykuły.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Drogerii Laboo?

Sieć zachęca swoich klientów do zapoznawania się z wyjątkowymi przecenami zamieszczanymi w gazetkach promocyjnych. Pojawiają się one dwa razy w miesiącu, ale obowiązują w tym samym czasie. Są aktualne przez ok. 3 tygodnie. Jedna z nich liczy 6 stron niesamowitych promocji, natomiast druga tylko 2 strony. Na każdej z nich znajduje się mnóstwo przecenionych produktów, po które warto wybrać się do Drogerii Laboo. Oferty są kolorowe, ale jednocześnie przejrzyste, co ułatwiania planowanie i robienie zakupów w tej sieci.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Drogerie Laboo

Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez drogerie Laboo. Ze względu na charakter tych placówek oferowane przez nie produkty to głównie kosmetyki. Na łamach ofert można znaleźć także artykuły chemiczne i środki pozwalające zachować czystość w domu. Drogerie proponują zarówno kosmetyki zapachowe, jak i pielęgnacyjne. Dlatego z pewnością każdy wybierze wśród nich coś dla siebie.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez drogerie Laboo zachęcają klientów swoją różnorodnością i szerokim wyborem przecenionych produktów. W jednym czasie można przeglądać aż dwie oferty, co zwiększa szanse na znalezienie atrakcyjnych produktów w naprawdę niskich cenach. Gazetki pojawiają się dwa razy w miesiącu i obowiązują przez ok. 3 tygodnie. Jedna z nich liczy 6 stron niesamowitych promocji, natomiast druga tylko 2 strony. Na ich łamach umieszczane są różnorodne kosmetyki i artykuły przeznaczone do pielęgnacji ciała. W ofertach można znaleźć również artykuły chemiczne.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszą stronę staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne, jakie są przygotowywane przez drogerie Laboo. Zdajemy sobie sprawę, że klienci chcą się zapoznawać z najnowszymi przecenami od razu w dniu ich wejścia w życie, dlatego staramy się im to ułatwiać. Na samym początku umieszczamy gazetki aktualne, a zaraz za nimi znajdują się oferty archiwalne. Zaznaczone są one specjalną grafiką, dlatego na pewno nie pomylisz ich z ofertami obowiązującymi w chwili obecnej. Pozostawiamy je na naszej stronie w razie gdybyś chciał porównać ceny poszczególnych produktów lub sprawdzić, jakie artykuły najczęściej zostają przecenione.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie znajduje się wiele ułatwień dla poszukiwaczy promocji. Pierwszą z nich stanowi przeglądanie gazetek online. Dzięki temu nie musisz posiadać papierowej wersji, aby poznać najnowsze przeceny przygotowane przez drogerie Laboo. Ponadto udostępniamy możliwość przybliżania stron znajdujących się w gazetkach. To ułatwia odczytywanie szczegółów zapisywanych przy produktach.

Jeśli zależy Ci na szybkim wyszukaniu przecenionych produktów to skorzystaj z wyszukiwarki. Możesz wpisać w nią nazwę szukanego artykułu, nazwę sklepu bądź swoją lokalizację. Wskażemy Ci produkty w najbardziej atrakcyjnych cenach lub podpowiemy, gdzie w Twojej okolicy zrobisz zakupy najtaniej!

Gazetki promocyjne Drogerie Laboo - ceny

Gazetki promocyjne sieci Drogerie Laboo - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Drogerie Laboo. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Szampony do włosów

 • szampon Nivea - 10,99 zł za 400 mililitrów
 • szampon Pantene - 11,99 zł za 400 mililitrów
 • szampon Garnier - 10,99 zł za 400 mililitrów

Koloryzacja włosów

 • farba do włosów Syoss - 17,49 zł za sztukę
 • farba do włosów Londa - 9,49 zł za sztukę
 • farba do włosów Palette - 8,29 zł za sztukę

Żele pod prysznic

 • żel pod prysznic Fa - 7,69 zł za 400 mililitrów
 • żel pod prysznic Adidas - 8,99 zł za 400 mililitrów
 • żel pod prysznic Palmolive - 8,99 zł za 500 mililitrów

Pasty do zębów

 • pasta Colgate - 4,99 zł za 100 mililitrów
 • pasa Blend A Med - 7,99 zł za 75 mililitrów
 • pasta Sensodyne - 16,99 zł za 75 mililitrów

Dezodoranty

 • dezodorant Adidas - 8,49 zł za 150 mililitrów
 • dezodorant Nivea - 12,99 zł za 250 mililitrów
 • dezodorant Bond - 6,99 zł za 150 mililitrów

Kapsułki do prania

 • kapsułki do prania Bonux - 15,49 zł za 22 sztuki
 • kapsułki do prania Ariel - 22,99 zł za 26 sztuk
 • kapsułki do prania Vizir - 21,99 zł za 26 sztuk

Kremy

 • krem do rąk Blue - 2,99 zł za 100 mililitrów
 • krem do rąk Only Bio - 20,99 zł za 50 mililitrów
 • krem do twarzy L'Oreal - 34,99 zł za 50 mililitrów