Aktualne gazetki Netto 12.07

Informacje o Netto
Netto

Netto proponuje swoim klientom korzystanie z superokazji, które znajdują się w cotygodniowych ofertach. Gazetki promocyjne liczą kilkanaście stron atrakcyjnych przecen. Zazwyczaj ich liczba wynosi 11 lub 16. Promocji podlegają różnorodne artykuły dostępne w sklepach Netto. Przede wszystkim w gazetkach można znaleźć produkty spożywcze. Oprócz tego umieszczane są tam artykuły chemiczne, kwiatki oraz akcesoria przeznaczone do użytku domowego. Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w tej sieci staje się łatwiejsze.

Netto - promocje

Netto to europejska sieć supermarketów osiedlowych, która funkcjonuje w wielu państwach na całym świecie. W sklepach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, ale także artykuły chemiczne i różnorodne akcesoria. Najbardziej atrakcyjne oferty umieszczane są w gazetkach promocyjnych, które pojawiają się co tydzień.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Netto?

Netto proponuje swoim klientom korzystanie z superokazji, które znajdują się w cotygodniowych ofertach. Gazetki promocyjne liczą kilkanaście stron atrakcyjnych przecen. Zazwyczaj ich liczba wynosi 11 lub 16. Promocji podlegają różnorodne artykuły dostępne w sklepach Netto. Przede wszystkim w gazetkach można znaleźć produkty spożywcze. Oprócz tego umieszczane są tam artykuły chemiczne, kwiatki oraz akcesoria przeznaczone do użytku domowego. Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w tej sieci staje się łatwiejsze.

Marki własne w sieci Netto

Netto stworzyło marki własne, aby jak najbardziej spełniać oczekiwania klientów. Powstały one z miłości do przyjemności. Sieć jest przekonana, że różnorodne smaki zadowolą podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy. Marki własne Netto dotyczą takich produktów, jak nabiał, wędliny, przyprawy, wody oraz mrożonki. Sieć w swoim asortymencie posiada ekskluzywną markę Premieur.

O sieci Netto

Netto ma w Polsce ponad 300 sklepów i jest dla duńskiej sieci jednym z ważniejszych rynków. W sklepach Netto można kupić przede wszystkim artykuły spożywcze, ale oprócz tego sieć często organizuje akcje tematyczne, w ramach których można kupić m.in. produkty sezonowe. Wyłącznie w Netto można kupić produkty marki Premieur czy produkowane z polskiego mleka towary pod marką Miletto.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Netto

Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Netto. W pierwszej kolejności zobaczysz ostatnio dodaną gazetkę, a następnie oferty archiwalne. Netto należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego w gazetkach promocyjnych najczęściej pojawiają się żywność oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z warunkami poszczególnych ofert. Niekiedy, aby z nich skorzystać należy kupić co najmniej dwie sztuki danego artykułu.

Co można znaleźć w gazetkach?

Netto to sieć, która nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne promocje, dzięki którym zakupy stają się nie tylko tańsze, ale przede wszystkim przyjemniejsze. Oferty zazwyczaj pojawiają się co tydzień i najczęściej liczą 11 lub 16 stron niesamowitych przecen. Na ich łamach można spotkać wiele produktów spożywczych. Oprócz tego w gazetkach występują artykuły chemiczne, kwiatki oraz różnorodne akcesoria ułatwiające codzienne życie. Wszystkie oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi.

Jakie oferty prezentujemy?

Na tej stronie znajdują się wszystkie gazetki promocyjne sieci Netto. Na samym początku umieszczone są wydania aktualne, a dopiero za nimi pojawiają się oferty archiwalne. Pozostawiamy je w serwisie, gdy przestają obowiązywać, ponieważ zależy nam, aby klienci mogli porównywać ceny poszczególnych produktów, a także sprawdzać, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz oferty archiwalne z aktualnymi, ponieważ te pierwsze zaznaczamy specjalną grafiką. Ponadto przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Poniżej dostępne są dla Ciebie wszystkie gazetki promocyjne, jakie przygotowuje sieć Netto. Staramy się robić co w naszej mocy, aby zakupy przebiegały klientom spokojnie i sprawnie. Z tego powodu pozwalamy w naszym serwisie przeglądać oferty online. Ponadto udostępniamy opcję umożliwiającą przybliżanie poszczególnych stron znajdujących się w gazetkach. Dzięki temu odczytasz wszystkie szczegóły zapisane przy interesujących Cię produktach.

Gazetki promocyjne Netto - ceny

Gazetki promocyjne Netto - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Netto. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Warzywa

 • pomidor Rosamunda - 10,99 zł za kilogram
 • sałata lodowa - 2,99 zł za sztukę
 • morela - 3,99 zł za 500 gramów

Rośliny

 • paproć - 6,99 zł za sztukę
 • chamedora - 6,99 zł za sztukę
 • celozja - 10,99 zł za sztukę

Mięso

 • mięso mielone z łopatki wieprzowej - 8,99 zł za 400 gramów
 • schab wieprzowy bez kości - 10,99 zł za 300 gramów
 • karkówka wieprzowa - 12,49 zł za 400 gramów

Nabiał

 • jogurt naturalny Zott - 1,09 zł za 180 gramów
 • jogurt owocowy OSM Łobżenica - 1,59 zł za 400 gramów
 • serek twarogowy Almette - 3,69 zł za 150 gramów

Dania gotowe

 • danie gotowe So Food - 7,99 zł za 330 gramów
 • danie gotowe Pudliszki - 6,99 zł za 500 gramów
 • Vege Burger - 5,99 zł za 120-140 gramów

Dodatki do potraw

 • ogórki konserwowe Tradycyjny Smak - 3,49 zł za 870 gramów
 • brzoskwinie połówki w syropie Harvest Best - 3,69 zł za 820 gramów
 • ryż biały długoziarnisty Rice Market - 2,99 zł za kilogram

Kawy

 • kawa rozpuszczalna Gold amora - 10,99 zł za 200 gramów
 • kawa mielona Tchibo Family - 11,99 zł za 500 gramów
 • kawa ziarnista Jacobs - 39,99 zł za kilogram