Aktualne gazetki Empik 22.04

Informacje o Empik
Empik

Empik - promocje

Empik to działająca w Polsce sieć, które specjalizuje się w sprzedaży książek, wydawnictw muzycznych, filmów, gier, programów, akcesoriów komputerowych, prasy oraz biletów na różne wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. O sukcesie i możliwości zaufania sklepom Empik świadczy duża liczba zadowolonych klientów, korzystających z usług tej sieci.

Co można znaleźć w gazetkach Empik?

Sieć zamieszcza swoje najlepsze oferty w gazetkach promocyjnych, które pojawiają się średnio co dwa tygodnie. Zawierają one dużą ilość stron, których nie można określić jednoznacznie. Gazetki są bardzo obszerne, ponieważ liczba stron waha się pomiędzy 50 a 90. W gazetkach znajduje się wiele różnorodnych produktów, które klienci mogą zakupić w sklepach w atrakcyjnych cenach.

Gazetki promocyjne sieci Empik są podzielone na poszczególne kategorie, dlatego w łatwy sposób można odnaleźć w nich szukane produkty. Jeśli kogoś interesują tylko książki, nie musi przeglądać całego asortymentu sklepu, tylko od razu może przejść na stronę zawierającą właśnie te szukane przez niego artykuły. Gazetki są bardzo przejrzyste, co pomaga szybko się po nich poruszać.

Program Ochrony Kupujących

Ze względu na to, że sieć Empik stara się być jak najbardziej godną zaufania i cenioną przez klientów to stworzyła Program Ochrony Kupujących. Polega on na tym, że zakupy w sklepach są objęte właśnie tą ochroną. Jeśli nie otrzymałeś zamówionych produktów to bez problemu możesz otrzymać za nie zwrot pełnej kwoty.

O sieci Empik

Empik to sieć sprzedaży książek, wydawnictw muzycznych, filmów, gier, prasy, a nawet biletów na wydarzenia kulturalne. Spółka powstała w Polsce w 1991 r., a trzy lata później firmę przejął od Skarbu Państwa koncern Eastbridge N. V. z siedzibą w Holandii. Historia Empiku sięga jednak roku 1948, kiedy została założona ogólnopolska sieć domów kultury i księgarni Klubu Międzynarodowej Prasy i książki. Aktualnie Empik to jedna z najbardziej lubianych i cenionych polskich marek. W salonach sieci często odbywają się autorskie spotkania oraz warsztaty kształcące i rozwijające pasje ludzi w każdym wieku.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Empik

Empik prezentuje swoim klientom nowe gazetki promocyjne średnio co dwa tygodnie. Ze względu na to, że sieć zajmuje się sprzedażą książek, wydawnictw muzycznych, filmów, gier, programów, akcesoriów komputerowych, prasy oraz biletów na różne wydarzenia kulturalne i rozrywkowe to właśnie tych produktów najczęściej dotyczą pojawiające się przeceny.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci Empik są bardzo obszerne, ale ilość występujących w nich stron nie jest ściśle określona i regularna. Ich liczba waha się pomiędzy 50 a nawet 90. Na łamach gazetek można znaleźć wiele różnorodnych produktów w atrakcyjnych cenach.

Są one podzielone na poszczególne kategorie, np. książki, filmy, muzyka. Dzięki temu gazetki wydają się bardzo przejrzyste i łatwo w nich odnaleźć szukane produkty. Oferty przedstawiane są na białym tle, ale w gazetce nie brakuje również żywych kolorów.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie zamieszczamy wszystkie gazetki promocyjne sieci Empik. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby klienci mogli zapoznawać się z najświeższymi ofertami w dniu ich wejścia w życie. Jeśli interesują Cię wydania archiwalne – również znajdziesz je na naszej stronie. Dodajemy je, aby możliwe było porównanie cen oraz sprawdzenie, jakie produkty najczęściej zostają przecenione.

Gazetki nieaktualne zaznaczamy wyraźną grafiką, aby niemożliwe było pomylenie ich z obecnie obowiązującymi. Są one umieszczane w dalszej kolejności. Na początku strony znajdują się gazetki aktualne. Ponadto przy każdej ofercie podana jest data jej obowiązywania, dzięki czemu możesz zaplanować zakupy w sieci Empik.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli interesują Cię przeceny przygotowane przez sieć Empik to nie musisz wybierać się do salonu, aby się z nimi zapoznać. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę, na której masz możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych. Ponadto możesz powiększyć każdą stronę, dlatego nie musisz się obawiać, że coś będzie dla Ciebie nieczytelne. Zachęcamy do czytania wszystkich szczegółów znajdujących się przy ofertach, ponieważ to właśnie tam zazwyczaj są ukryte warunki skorzystania z promocji.

Udostępniamy także opcję skorzystania z wyszukiwarki znajdującej się na naszej stronie, w której możesz wpisać nazwę szukanego produktu bądź sklepu, a system sam wskaże Ci potrzebne informacje. Ponadto podpowie, gdzie zrobisz zakupy najtaniej i po co aktualnie warto wybrać się do sieci Empik.

Gazetki promocyjne Empik - ceny

Gazetki promocyjne sieci Empik - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Empik. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Książki

 • Splątane ścieżki, Agnieszka Krawczyk - 27,49 zł za sztukę
 • Niespodzianki losu, Krystyna Mirek - 23,99 zł za sztukę
 • Worek kości, Stephen King - 29,99 zł za sztukę

Płyty CD

 • Osiecka, Katarzyna Nosowska - 19,99 zł za sztukę
 • Shawn Mendes, Shawn Mendes - 19,99 zł za sztukę
 • A Star Is Born, Lady Gaga, Bradley Cooper - 19,99 zł za sztukę

Filmy na DVD

 • Jak najdalej stąd - 24,99 zł za sztukę
 • O czym marzą zwierzęta - 19,99 zł za sztukę
 • Mamma Mia. Kolekcja 2 filmów - 19,99 zł za sztukę

Gry na PS4

 • UFC 4 - 179,99 zł za sztukę
 • Star Wars: Squadrons - 109,99 zł za sztukę
 • FIFA 21 - 74,99 zł za sztukę

Akcesoria do smartfonów

 • kabel lightning - 15,99 zł za sztukę
 • ładowarka samochodowa - 19,99 zł za sztukę
 • uchwyt samochodowy - 23,99 zł za sztukę

Słuchawki

 • słuchawki JBL T110BT - 129,99 zł za parę
 • słuchawki JBL T215 - 179,99 zł za parę
 • słuchawki JBL Tune 500 - 109,99 zł za parę

Maskotki

 • maskotka lama - 20,99 zł za sztukę
 • maskotka aligator - 20,99 zł za sztukę
 • maskotka kucyk - 20,99 zł za sztukę