Aktualne gazetki Lidl 13.04

Informacje o Lidl
Lidl

Gazetki sklepów Lidl są bardzo obszerne, ponieważ zawierają ok. 30-40 stron licznych promocji. Wśród przecenionych produktów można znaleźć przede wszystkim artykuły spożywcze, ale także środki czystości i rośliny. Na każdej stronie gazetki Lidla znajduje się kilka przedmiotów w atrakcyjnych cenach. Obok każdego z nich podana jest wyraźna informacja z aktualną ceną, dzięki czemu klienci z pewnością zauważą wszystkie przeceny. Niektóre promocje mają specyficzne warunki - np. wymagane jest kupienie kilku sztuk danego artykułu. Dlatego warto dokładnie sprawdzać adnotacje przy poszczególnych ofertach.

Lidl - promocje

Z uwagi na skale swojej działalności, Lidl często organizuje duże akcje promocyjne, które przyciągają do sklepów prawdziwe tłumy. Oprócz wydawanych regularnie gazetek promocyjnych, na klientów czekają także produkty pod markami własnymi w atrakcyjnych cenach oraz wyroby znanych producentów – nie tylko spożywcze. Cyklicznie pojawiają się także specjalne wydawnictwa książkowe, które można otrzymać po zebraniu określonej ilości specjalnych naklejek.

Lidl od początku swojego istnienia bardzo szybko się rozwijał. Po 15 latach od otworzenia pierwszego sklepu istniało już 460 filii w Niemczech. Jest to sieć sklepów dyskontowych, które należą do Schwarz-Gruppe. W Polsce pierwszy Lidl powstał w 2002 r. i cieszy się popularnością aż do dzisiaj. Sieć współpracuje z wieloma polskimi producentami, takimi jak Tarczyński S.A., Mlekovita czy Sokpol.

Co można znaleźć w gazetkach Lidla?

Gazetki promocyjne Lidla oferują swoim klientom wiele różnorodnych towarów, po które warto wybrać się do sklepu. Przede wszystkim są to artykuły spożywcze, ale promocje dotyczą również artykułów chemicznych i kwiatów. Wiele innych promocyjnych produktów można znaleźć w katalogach, które również Lidl przedstawia swoim klientom. Wśród nich znajdują się m.in. ubrania, zabawki, sprzęty domowe i ogrodowe oraz elementy wyposażenia wnętrz.

Bardzo popularne dla Lidla są tygodnie tematyczne organizowane przez sieć od wielu lat. Początkowo pojawiało się ich tylko kilka w ciągu roku, natomiast teraz ich liczba została zwiększona do tego stopnia, że pojawiają się właściwie w każdym tygodniu. Jest to idealna okazja na kupienie zagranicznych produktów w atrakcyjnych cenach. Klienci uwielbiają tę akcję kulinarną, o której również można się dowiedzieć z gazetki promocyjnej.

Marki własne w sklepach Lidl

W sieci sklepów Lidl bardzo często możemy znaleźć tzw. „marki własne”, które oznaczają wyroby kierowane specjalnie do Lidla. Znajduje się wśród nich m.in. Ryneczek Lidla, który oferuje duży wybór świeżych owoców, warzyw, ziół i kwiatów. Ponadto na półkach sklepu znajdują się produkty znanego z reklam Rzeźnika, który proponuje klientom drób i wieprzowinę.

O sieci Lidl

Lidl, to niemiecka sieć handlowa, która systematycznie rozwija swoją obecność w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Aktualnie jej sklepy można znaleźć w aż 26 europejskich państwach, a oprócz Polski jest to m.in. Francja, Holandia, Słowacja, Szwajcaria czy Węgry. Nazwa koncernu pochodzi o nazwiska jego założyciela – emerytowanego nauczyciela Ludwiga Lidla.

Początki działalności Lidla datuje się na rok 1930, ale dynamiczny rozwój sieci ma miejsce od lat 70. ubiegłego stulecia. Do roku 1989 zakupy w Lidlu można było zrobić wyłącznie w Niemczech, a pierwszy oddział poza granicami tego kraju został ulokowany we Francji. Już wtedy stawało się naturalne, że tylko międzynarodowa ekspansja pozwoli uzyskać istotną pozycję w negocjacjach z dostawcami produktów.

Lidl wchodzi do Polski

Nie tylko bliskie sąsiedztwo z Niemcami, ale także istotne wzrosty w wymianie handlowej z Polską sprawiły, że nasz kraj stał się jednym z ważniejszych punktów na mapie rozwoju sieci. W roku 2002 – czyli już ponad 17 lat temu – został otwarty pierwszy Lidl w Polsce. Od tego czasu przybyło ponad 600 nowych punktów sprzedaży, a dzisiaj sieć z charakterystycznym żółto-niebieskim logo jest jedną z większych w kraju.

Właścicielem sieci jest Schwarz-Gruppe, do której należą także sklepy Kaufland. Firma jest jednym z największych płatników podatku dochodowego od firm (CIT) w Polsce. Według danych Ministerstwa Finansów, za rok 2017 z tego tytułu do budżetu trafiło około 110 milionów złotych. Do tej kwoty należy oczywiście doliczyć także VAT oraz inne podatki wpłacane do budżetu.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Lidl

Gazetki promocyjne Lidla pojawiają się kilka razy w tygodniu ze względu na krótki czas ich obowiązywania. Zazwyczaj sklep wypuszcza je co 3 dni, dzięki czemu klienci mogą kupić wiele produktów w promocyjnych cenach i nie muszą długo oczekiwać na kolejne przeceny.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki sklepów Lidl są bardzo obszerne, ponieważ zawierają ok. 30-40 stron licznych promocji. Wśród przecenionych produktów można znaleźć przede wszystkim artykuły spożywcze, ale także środki czystości i rośliny. Na każdej stronie gazetki Lidla znajduje się kilka przedmiotów w atrakcyjnych cenach. Obok każdego z nich podana jest wyraźna informacja z aktualną ceną, dzięki czemu klienci z pewnością zauważą wszystkie przeceny. Niektóre promocje mają specyficzne warunki - np. wymagane jest kupienie kilku sztuk danego artykułu. Dlatego warto dokładnie sprawdzać adnotacje przy poszczególnych ofertach.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie dodajemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Lidl, aby klienci mogli się z nimi na bieżąco zapoznać. Staramy się umieszczać je jeszcze tego samego dnia, kiedy zostają zaprezentowane przez sklep. Ponadto na naszej stronie znajdują się nieaktualne już gazetki tej sieci, aby możliwe było porównanie obecnych cen z tymi, jakie obowiązywały dawniej. Wszystkie nieaktywne gazetki wyraźnie zaznaczamy, żeby nikt nie pomylił ich z gazetkami aktualnymi.

Prezentujemy również wszystkie dodatkowe katalogi tworzone przez sieć Lidl, które pojawiają się oprócz gazetek promocyjnych. Można w nich znaleźć wiele przecenionych artykułów domowych, takich jak pościel, ubrania czy akcesoria do sprzątania. Znajdują się tam także zabawki, narzędzia i artykuły ogrodowe.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Nie musisz posiadać papierowej wersji gazetki sklepu Lidl, aby ją przejrzeć! Wystarczy, że klikniesz na nią na naszej stronie i będziesz mógł zapoznać się ze wszystkimi aktualnymi promocjami. Dodatkowo oferujemy możliwość powiększenia każdej strony, dzięki czemu przeceny stają się lepiej widoczne.

Pod gazetkami Lidla na naszej stronie znajduje się wykaz produktów, które są aktualnie przecenione. Znajdziesz tam artykuły podzielone na kilka kategorii, po które warto wybrać się do sklepu. Dodatkową opcją na stronie jest możliwość wyszukiwania interesujących Cię kwestii. Wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki, gdzie możesz wpisać nazwę sklepu, produktu bądź Twoją lokalizację.

Gazetki promocyjne Lidl - ceny

Gazetki promocyjne Lidla - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Lidla. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych we wrześniu 2021 roku.

Owoce

 • jabłka - 1,89 zł za kilogram
 • winogrona jasne - 3,99 zł za 500 gramw
 • borówki amerykańskie - 3,99 zł za 250 gramów

Warzywa

 • polskie buraki gotowane - 2,79 zł za 500 gramów
 • polska marchew - 1,59 zł za kilogram
 • polska cebula żółta - 3,59 zł za 2 kilogramy

Pieczywo

 • chleb litewski - 2,99 zł za 450 gramów
 • chleb żytni - 2,39 zł za 450 gramów
 • chleb drwalski - 2,95 zł za 405 gramów

Mięso

 • wątróbki - 2,65 zł za 400 gramów
 • paski z piersi kurczaka - 8,99 zł za 400 gramów
 • karkówka na pieczeń - 19,99 zł za kilogram

Nabiał

 • mleko Łaciate - 2,49 zł za litr
 • twaróg półtłusty Piątnica - 3,99 zł za 250 gramów
 • serek wiejski wysokobiałkowy Piątnica - 1,87 zł za 200 gramów

Kawy

 • kawa zbożowa Inka - 4,99 zł za 200 gramów
 • kawa rozpuszczalna Nescafe - 24,99 zł za 200 gramów
 • napój kawowy Mokate - 4,99 zł za 125 gramów

Napoje

 • sok pomarańczowy Solevita - 1,99 zł za litr
 • nektar z polskich jabłek Solevita - 1,57 zł za 1,5 litra
 • napój Coca-Cola - 3,49 zł za litr