Strona internetowa:

https://www.brw.pl/

Liczba gazetek:

11

Black Red White - promocje

Black Red White to największa grupa medialna w Polsce. Zajmuje się produkcją i dystrybucją mebli, a także artykułów wyposażenia wnętrz. Działa na rynku od ponad 25 lat i przez ten czas oferuje swoim klientom dużą różnorodność towarów. Black Red White proponuje również zapoznawanie się z gazet ...

kami promocyjnymi, które nie pojawiają się na ich stronie regularnie, ale mimo to zawierają liczne przeceny. Z pewnością warto z nich skorzystać podczas urządzania wystroju domu czy aranżacji ogrodu.

Co można zaleźć w gazetkach Black Red White?

Podobnie jak czas pojawiania się gazetek promocyjnych, tak samo nieregularna jest liczba stron, które zawierają. Niekiedy jest ich tylko kilka, a czasem pojawia się ich aż kilkanaście. W gazetkach tych sklepów można znaleźć wiele atrakcyjnych promocji i przecen. Przede wszystkim dotyczą one mebli, zarówno ogrodowych, jak i pasujących do różnych wnętrz domu. Ponadto na łamach gazetek pojawiają się liczne dekoracje, które idealnie komponują się jako dodatek do pozostałych artykułów oferowanych przez sklep.

Marka Black Red White

Pod marką Black Red White można znaleźć bogaty asortyment meblowy. W ofercie posiadają meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, a także meble wykonywane na wymiar. Ponadto specjalizują się w szafach i garderobach, stołach i krzesłach, materacach oraz w akcesoriach wyposażenia wnętrz. Marka posiada również kompleksową ofertę skierowaną specjalnie dla klientów biznesowych.

Rozwiń tekst

O sieci Black Red White

Black Red White to polskie przedsiębiorstwo przemysłowe, które rozpoczęło swoją działalność w Chmielku w 1991 r. za sprawą Tadeusza Chmiela. Firma zajmuje się produkcją mebli i aktualnie eksportuje swoje produkty do wielu państw, takich jak Ukraina czy USA. W Polsce posiada trzynaście hurtowni i magazyny regionalne. Zarząd tej spółki ma swoją siedzibę w Biłgoraju, natomiast produkcja odbywa się głównie w Mielcu, Zamościu, Chmielku i oczywiście w Biłgoraju. Prezesem przedsiębiorstwa jest Dariusz Formela.