Aktualne gazetki Black Red White 17.07

Informacje o Black Red White
Black Red White

Black Red White - promocje

Black Red White to największa grupa medialna w Polsce. Zajmuje się produkcją i dystrybucją mebli, a także artykułów wyposażenia wnętrz. Działa na rynku od ponad 25 lat i przez ten czas oferuje swoim klientom dużą różnorodność towarów. Black Red White proponuje również zapoznawanie się z gazetkami promocyjnymi, które nie pojawiają się na ich stronie regularnie, ale mimo to zawierają liczne przeceny. Z pewnością warto z nich skorzystać podczas urządzania wystroju domu czy aranżacji ogrodu.

Co można zaleźć w gazetkach Black Red White?

Podobnie jak czas pojawiania się gazetek promocyjnych, tak samo nieregularna jest liczba stron, które zawierają. Niekiedy jest ich tylko kilka, a czasem pojawia się ich aż kilkanaście. W gazetkach tych sklepów można znaleźć wiele atrakcyjnych promocji i przecen. Przede wszystkim dotyczą one mebli, zarówno ogrodowych, jak i pasujących do różnych wnętrz domu. Ponadto na łamach gazetek pojawiają się liczne dekoracje, które idealnie komponują się jako dodatek do pozostałych artykułów oferowanych przez sklep.

Marka Black Red White

Pod marką Black Red White można znaleźć bogaty asortyment meblowy. W ofercie posiadają meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane, a także meble wykonywane na wymiar. Ponadto specjalizują się w szafach i garderobach, stołach i krzesłach, materacach oraz w akcesoriach wyposażenia wnętrz. Marka posiada również kompleksową ofertę skierowaną specjalnie dla klientów biznesowych.

O sieci Black Red White

Black Red White to polskie przedsiębiorstwo przemysłowe, które rozpoczęło swoją działalność w Chmielku w 1991 r. za sprawą Tadeusza Chmiela. Firma zajmuje się produkcją mebli i aktualnie eksportuje swoje produkty do wielu państw, takich jak Ukraina czy USA. W Polsce posiada trzynaście hurtowni i magazyny regionalne. Zarząd tej spółki ma swoją siedzibę w Biłgoraju, natomiast produkcja odbywa się głównie w Mielcu, Zamościu, Chmielku i oczywiście w Biłgoraju. Prezesem przedsiębiorstwa jest Dariusz Formela.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Black Red White

Grupa Black Red White dostarcza klientom meble, a także artykuły wyposażenia wnętrz. Dzięki tej szerokiej i zróżnicowanej ofercie z pewnością każdy znajdzie odpowiednie produkty dla siebie i do swojego mieszkania. Firma idealnie się sprawdza dla osób, które są w trakcie urządzania bądź remontu domu czy ogrodu. Ponadto zapewnia swoim klientom możliwość korzystania z niesamowitych przecen.

Co można znaleźć w gazetkach?

Black Red White zachęca swoich klientów do korzystania z gazetek promocyjnych, które nie pojawiają się regularnie. Liczba stron dostępna w ofertach również nie jest ściśle określona. Niekiedy pojawia się ich tylko kilka, a innym razem nawet kilkanaście. Na łamach gazetek można znaleźć wiele różnych promocji. Przecenie podlega cały asortyment dostępny w tych salonach. Dlatego jeśli jesteś w trakcie urządzania mieszkania bądź ogrodu to zapoznaj się z najnowszą ofertą Black Red White. Być może znajdziesz tam dużo artykułów, które zamierzałeś kupić. Dzięki temu zaoszczędzisz sporą sumę pieniędzy.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne Black Red White. Staramy się je dodawać na bieżąco, aby klienci mogli się zapoznawać z najnowszymi ofertami sieci od razu w dniu ich wejścia w życie. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Te drugie zaznaczamy wyraźną grafiką, żeby niemożliwe było ich pomylenie. Przy każdej gazetce podane są daty jej obowiązywania, co ułatwia planowanie zakupów w sieci Black Red White.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Zapewniamy wiele ciekawych rozwiązań, z których możesz skorzystać na naszej stronie. Jedną z nich jest internetowa możliwość przeglądania gazetek promocyjnych. Natomiast drugą opcję stanowi przybliżanie poszczególnych stron znajdujących się w ofertach. Jest to niezwykle ważne, ponieważ często najważniejsze informacje dotyczące promocji są zapisane małym drukiem. Jego odczytanie byłoby niemożliwe bez opcji przybliżania stron. Dlatego zachęcamy do korzystania z tego rozwiązania.

Gazetki promocyjne Black Red White - ceny

Gazetki promocyjne sieci Black Red White - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Black Red White. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Talerze

 • talerz obiadowy Nordik Ocean - 31,99 zł za sztukę
 • talerz Zelda Liść - 29,99 zł za sztukę
 • talerzyk deserowy Nordik White - 16,99 zł za sztukę

Poduszki i koce

 • poduszka Bali - 49,99 zł za sztukę
 • poduszka Makira - 39,99 zł za sztukę
 • koc Logan - 59,99 zł za sztukę

Kosze

 • kosz z trawy morskiej - 39,99 zł za sztukę
 • kosz z uszami - 34,99 zł za sztukę
 • kosz Wire - 27,99 zł za sztukę

Lampy

 • lampa wisząca Portoryko - 319 zł za sztukę
 • lampa podłogowa Travis - 449 zł za sztukę
 • lampa wisząca Trini S - 299 zł za sztukę

Lustra

 • lustro metalowe owalne - 169 zł za sztukę
 • lustro Oval - 59,99 zł za sztukę
 • lustro okrągłe - 59,99 zł za sztukę

Wazony

 • wazon Trend 16x30 - 49,99 zł za sztukę
 • wazon Trend 11,5x5 - 54,99 zł za sztukę
 • wazon kula - 39,99 zł za sztukę

Pufy

 • pufa Bristol - 149 zł za sztukę
 • puf Hexa - 389 zł za sztukę
 • puf Lafu - 399 zł za sztukę