Aktualne gazetki Komfort 14.07

Informacje o Komfort
Komfort

Komfort - promocje

Komfort to polska firma, która dzięki długoletniemu istnieniu na rynku zdobyła zaufanie wielu klientów. Konsumenci cenią wysoką jakość oferowanych produktów, miłą atmosferę panującą w salonach sieci, a także profesjonalną obsługę dostępną w sklepach. Firma w bardzo szybkim czasie stała się liderem na rynku w branży podłóg.

W swojej ofercie posiada starannie wyselekcjonowaną kolekcję paneli podłogowych, podłóg drewnianych, a także wykładzin dywanowych i elastycznych. Firmie zależy na jak największym zadowoleniu klientów, dlatego kieruje do nich najlepszej jakości produkty. W salonach można zakupić także drzwi, dekoracje oraz akcesoria służące do montażu i pielęgnacji podłóg. Ponadto Komfort zapewnia konsumentom możliwość korzystania z licznych przecen.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Komfort?

Najlepsze oferty cenowe przygotowywane przez sieć Komfort zamieszczane są w gazetkach promocyjnych. Obowiązują one zazwyczaj przez ponad miesiąc, a niekiedy niepełny miesiąc. Najczęściej liczą 8 stron atrakcyjnych przecen, po które warto wybrać się do salonów sieci. Przecenie podlegają przede wszystkim różnego rodzaju podłogi. Wśród tych niesamowitych ofert znajdziesz również wysokiej jakości dywany. Komfort sprzedaje je w wersji klasycznej, nowoczesnej, a także w stylu vintage i dziecięcym. Jeśli interesuje Cię zakup drzwi bądź akcesoriów podłogowych to takie produkty również możesz znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci.

O sieci Komfort

Komfort to polskie przedsiębiorstwo, którego sieć sklepów kojarzona jest przede wszystkim ze sprzedażą paneli, dywanów, podłóg drewnianych oraz wykładzin. Jego początki sięgają roku 1992. W 2007 r. sieć przeszła na własność funduszu Polish Enterprise Fund VI. Natomiast w 2013 r. została kupiona przez Michała Sołowowa. 2008 rok to dla sieci Komfort rozpoczęcie rozwoju poprzez franczyzę. W 2009 r. zwiększono ofertę sklepów o kolejne branże wyposażenia wnętrz. W tym samym roku ukazał się pierwszy numer magazynu „Twój komfort”, który poświęcono aranżacji wnętrz. Aktualnie firma posiada ponad 160 sklepów, do których zaliczane są zarówno salony własne jak i prowadzone w systemie franczyzowym.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Komfort

Firma Komfort gwarantuje swoim klientom wysokiej jakości produkty, które charakteryzują się stosunkowo niską ceną. Najlepsze propozycje cenowe umieszczane są w gazetkach promocyjnych. Obowiązują one zazwyczaj przez ponad miesiąc, a niekiedy przez niecały miesiąc. Bogate są w różnorodne oferty, dzięki którym kupowanie w tych sklepach staje się przyjemniejsze i wygodniejsze.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Komfort liczą zazwyczaj 8 stron atrakcyjnych przecen. Są one na tyle wyjątkowe, że jak najbardziej warto wybrać się po nie do sklepów tej sieci. Gazetki są tworzone w sposób bardzo przejrzysty, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z zamieszczanymi w nich promocjami. Wszystkie aktualne ceny zapisywane są wyraźnymi kolorami. W ofertach można znaleźć przede wszystkim szeroki wybór podłóg, dywanów, a także drzwi, dekoracji oraz akcesoriów montażowych i przeznaczonych do pielęgnacji podłóg.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Komfort. Staramy się dodawać je na bieżąco, abyś mógł się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie. Poniżej dostępne są zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Zamieszczamy je również, ponieważ chcemy, aby klienci mogli porównywać ceny poszczególnych produktów, a także sprawdzać, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Zaznaczamy je jednak wyraźną grafiką, co uniemożliwia ich pomylenie z gazetkami obowiązującymi w chwili obecnej.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Dostępne na naszej stronie gazetki promocyjne możesz przeglądać w każdej chwili. Jest to możliwe online, dzięki czemu nie potrzebujesz papierowej wersji ofert, aby poznać najnowsze przeceny. Ponadto dla klientów sieci Komfort udostępniamy opcję przybliżania poszczególnych stron. Takie rozwiązanie jest niezwykle ważne, aby poznać wszystkie szczegóły zapisywane w gazetkach. Zachęcamy do ich czytania, ponieważ często to właśnie tam możesz znaleźć istotne informacje pozwalające na skorzystanie z danej promocji.

Gazetki promocyjne Komfort - ceny

Gazetki promocyjne Komfort - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Komfort. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Sztuczne trawy

 • sztuczna trawa Devine – 75,97 zł za metr kwadratowy
 • sztuczna trawa Harling – 84,97 zł za metr kwadratowy
 • sztuczna trawa Cassidy – 67,97 zł za metr kwadratowy

Panele podłogowe

 • dąb Sherman – 39,97 zł za metr kwadratowy
 • dąb Imperial – 42,97 zł za metr kwadratowy
 • dąb Miodowy – 57,97 zł za metr kwadratowy

Drzwi

 • skrzydło Lux – od 984 zł za sztukę
 • skrzydło Espina – od 1285,35 zł za sztukę
 • skrzydło Vertigo – od 1722 zł za sztukę

Wykładziny dywanowe

 • wykładzina Atticus – 79,97 zł za metr kwadratowy
 • wykładzina Orion – 99,97 zł za metr kwadratowy
 • wykładzina Sirius – 119,97 zł za metr kwadratowy

Dywany

 • dywan Bella White – od 119 zł za sztukę
 • dywan Malibu Red – od 199 zł za sztukę
 • dywan Fantastic Beige – od 249 zł za sztukę

Kabiny prysznicowe

 • kabina bezprofilowa Clara – 759 zł za sztukę
 • kabina Vero – 829 zł za sztukę
 • kabina z brodzikiem i syfonem Trend – 857 zł za sztukę

Wyposażenie łazienek

 • szafka z umywalką Mille – 469,97 zł za sztukę
 • szafka lustrzana Oliwia – 499,97 zł za sztukę
 • umywalka nablatowa Moduo – 299,97 zł za sztukę