Aktualne gazetki E.Leclerc 23.06

Informacje o E.Leclerc
E.Leclerc

Sieć nieustannie przygotowuje dla konsumentów specjalne gazetki promocyjne, w których można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów w naprawdę niskich cenach. W każdym tygodniu dostępnych jest kilka ofert, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie odpowiednie propozycje przecen dla siebie. Liczba stron pojawiających się w gazetkach nie zawsze jest taka sama, ale najczęściej wynosi 24. Na łamach gazetek znajdują się zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły chemiczne. Ponadto klienci mogą kupić przecenione akcesoria domowe, naczynia kuchenne, kwiaty czy nawet znicze. Oferty są przejrzyste i czytelne, dzięki czemu planowanie zakupów w tej sieci staje się dużo łatwiejsze.

E.Leclerc - promocje

E.Leclerc to francuska sieć supermarketów i hipermarketów spożywczo-przemysłowych. Swoje działania opiera przede wszystkim na trzech filarach, do których zalicza się rozwijanie sklepów już istniejących, zrzeszanie niezależnych partnerów oraz zewnętrzny rozwój. Sieć posiada szeroką ofertę dla swoich klientów, którzy na sklepowych półkach znajdą nie tylko produkty spożywcze, ale również artykuły chemiczne i różnorodne akcesoria. Ponadto E.Leclerc proponuje zapoznawanie się z gazetkami, w których umieszczane są najlepsze propozycje pod względem cenowym.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych E.Leclerc?

Sieć nieustannie przygotowuje dla konsumentów specjalne gazetki promocyjne, w których można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów w naprawdę niskich cenach. W każdym tygodniu dostępnych jest kilka ofert, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie odpowiednie propozycje przecen dla siebie. Liczba stron pojawiających się w gazetkach nie zawsze jest taka sama, ale najczęściej wynosi 24. Na łamach gazetek znajdują się zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły chemiczne. Ponadto klienci mogą kupić przecenione akcesoria domowe, naczynia kuchenne, kwiaty czy nawet znicze. Oferty są przejrzyste i czytelne, dzięki czemu planowanie zakupów w tej sieci staje się dużo łatwiejsze.

Marki własne E.Leclerc

Oprócz powszechnie znanych i cenionych marek sieć proponuje klientom wybór produktów oznaczonych markami własnymi. Należy do nich m.in. Wiodąca Marka – są to specjalnie wyselekcjonowane artykuły, które powstają z myślą o indywidualnych oczekiwaniach klientów. Kolejną marką dostępną wyłącznie w sklepach E.Leclerc jest Tissaia – oferuje ona kolekcje dla kobiet, mężczyzn, dzieci oraz niemowląt. Można pod nią znaleźć zarówno ubrania sportowe, jak i bieliznę pościelową. Z kolei marka własna sieci o nazwie Nos Regions Ont Du Talent oferuje kulinarne specjały pochodzące z różnych kuchni świata. Dzięki niej klienci mogą odkryć nowe smaki i przygotować potrawy według przepisów pochodzących z różnych regionów.

O sieci E.Leclerc

E.Leclerc to francuska sieć hipermarketów, która jest obecna w Polsce od roku 1995. Aktualnie sieć ma swoje placówki w niemal wszystkich województwach, a zakupy można robić w 44 różnych miastach. Oprócz oferty typowej dla hipermarketów (artykuły spożywcze, środki czystości, elektronika czy odzież), przy kilkunastu sklepach E.Leclerc znajdują się stacje benzynowe. Sieć rozwija własne marki, takie jak Tissaia (odzież) czy Tradizioni d'Italia (żywność włoska).

Wszystkie gazetki promocyjne sieci E.Leclerc

Jesteś na stronie, na której znajdują się wszystkie gazetki promocyjne sieci E. Leclerc. Jeżeli chcesz zapoznać się z najnowszą gazetką to znajdziesz ją na początku listy. W dalszej kolejności prezentowane są oferty archiwalne. E.Leclerc to sieć handlowa należąca do kategorii spożywczej, dlatego zdecydowana większość produktów umieszczanych w gazetkach promocyjnych to właśnie żywność i napoje. Niekiedy przeceny mają dodatkowe ograniczenia, np. obowiązują limity podczas zakupów lub do odblokowania niższej ceny wymagane jest kupienie określonej liczby produktów. Z tego powodu powinieneś dokładnie zapoznawać się z ofertami.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć E.Leclerc są bardzo różnorodne. W każdym tygodniu pojawia się ich kilka, dlatego klienci mogą się spodziewać mnóstwa przecenionych produktów, gdy wybierają się na zakupy do tych sklepów. Liczba stron pojawiająca się w ofertach nie jest ściśle określona. Najczęściej jednak w gazetkach występują 24 strony licznych promocji. Wśród nich dominują produkty spożywcze, ale konsumenci po przecenie mogą kupić również artykuły chemiczne.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci E.Leclerc. Na samym początku umieściliśmy oferty aktualne, a zaraz za nimi znajdują się wydania archiwalne. Pozostawiamy je, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają przecenie. Nie musisz się jednak martwić, że pomylisz gazetki aktualne z archiwalnymi, ponieważ te drugie zaznaczamy wyraźną grafiką. Ponadto przy każdej ofercie podana jest jej data obowiązywania, co znacznie ułatwia planowanie zakupów w tych sklepach.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Dla klientów sieci E.Leclerc udostępniamy możliwość przeglądania gazetek promocyjnych online. Dzięki temu nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby zapoznawać się z aktualnymi przecenami. Ponadto korzystając z naszego serwisu możesz przybliżać poszczególne strony znajdujące się w gazetkach. Taka opcja ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem, które znajdują się przy produktach. Zachęcamy do zapoznawania się z nimi, ponieważ często to właśnie tam ukryte są warunki pozwalające na skorzystanie z danej promocji.

Gazetki promocyjne E.Leclerc - ceny

Gazetki promocyjne sieci E.Leclerc - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci E.Leclerc. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Środki czystości

 • płyn do mycia naczyń Fairy - 6,49 zł za 700-900 mililitrów
 • spray do czyszczenia różnych powierzchni Ajax - 8,79 zł za 500-750 mililitrów
 • płyn do prania Woolite - 22,99 zł za 3,6 litra

Kosmetyki

 • żel do golenia Gillette - 10,49 zł za 200 mililitrów
 • dezodorant Nivea - 8,99 zł za 150 mililitrów
 • płatki kosmetyczne Cleanic - 4,79 zł za 50 sztuk

Napoje

 • napój gazowany Pepsi - 8,99 zł za 2 x 1,5 litra
 • sok 100% Royal Apple - 9,99 zł za 3 litry
 • napój Tymbark - 2,99 zł za 2 litry

Przekąski

 • chipsy Crunchips - 3,49 zł za 110-140 gramów
 • chrupki Cheetos - 3,39 zł za 130-160 gramów
 • chipsy Lay's - 4,49 zł za 130-140 gramów

Słodycze

 • baton KitKat - 1,47 zł za 40-42 gramy
 • żelki Nimm2 - 3,99 zł za 165-180 gramów
 • czekolada Alpinella - 1,79 zł za 90-100 gramów

Kawy

 • kawa rozpuszczalna Nescafe - 14,99 zł za 200 gramów
 • kawa mielona Tchibo Family - 5,99 zł za 250 gramów
 • kawa ziarnista Costa - 29,99 zł za 500 gramów

Warzywa i owoce

 • cukinia - 2,49 zł za kilogram
 • ananas - 4,49 zł za sztukę
 • kalafior - 2,79 zł za sztukę