Aktualne gazetki RTV Euro AGD 17.06

Informacje o RTV Euro AGD
RTV Euro AGD

RTV Euro AGD - promocje

Osoby lubiące nowinki technologiczne z pewnością docenią oferty przygotowane przez sieć RTV Euro AGD. Sklep kieruje swoje produkty do ludzi podążających za nowoczesnością i gadżetami elektronicznymi. Jest to polska sieć detaliczna, w asortymencie której znajdują się takie sprzęty, jak telewizory, laptopy, pralki, zmywarki, smartfony czy komputery i laptopy.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych RTV Euro AGD?

Sieć przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne oferty, wśród których można znaleźć wiele przecenionych produktów. Obniżce cenowej podlegają wszystkie artykuły znajdujące się w asortymencie sklepu. Można się z nimi zapoznawać poprzez przeglądanie gazetek promocyjnych, które zazwyczaj pojawiają się dwa razy w miesiącu i obowiązują ok. dwóch tygodni. Najczęściej liczą ok. 4 stron licznych promocji.

Na każdej stronie znajduje się szeroki wybór produktów, wśród których można znaleźć wszystkie urządzenia elektroniczne oferowane przez sklep. Gazetki promocyjne RTV Euro AGD są bardzo przejrzyste, co ułatwia planowanie zakupów. Przy produktach znajdują się zarówno ich aktualne ceny, jak i te sprzed przeceny.

Marki dostępne w RTV Euro AGD

Sieć stara się spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego dostosowuje do nich swój asortyment. Na półkach w sklepach można znaleźć wiele produktów renomowanych producentów. RTV Euro AGD w swojej ofercie posiada różnorodne marki zajmujące się produkcją takich sprzętów, jak telewizory, laptopy, smartfony czy sprzęty AGD.

O sieci RTV Euro AGD

RTV Euro AGD to polska firma działająca na rynku elektronicznym. Firma oferuje szeroki dostęp do najbardziej zaufanych marek RTV i AGD. Prawie 30-letnia obecność na rynku pozwoliła firmie otworzyć 268 sklepów stacjonarnych, głównie zlokalizowanych w centrach handlowych, aby dojazd do nich był jak najbardziej ułatwiony, a prężnie rozwijający się sklep internetowy pozwala na dokładne zaplanowanie zakupów oraz darmową dostawę, zakupy na raty 0% lub w leasingu.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci RTV Euro AGD

RTV Euro AGD to polska sieć detaliczna, która powstała po to, aby zaspokajać potrzeby miłośników elektroniki i technologii. Sklepy oferują różnego rodzaju sprzęty elektroniczne, telewizory, urządzenia RTV oraz AGD, a także komputery, tablety, telefony oraz gry i konsole. Dla swoich klientów sieć przygotowuje specjalne gazetki promocyjne, które przedstawiają najbardziej atrakcyjne oferty w najniższych cenach.

Co można znaleźć w gazetkach?

RTV Euro AGD ukazuje najlepsze przeceny w gazetkach promocyjnych. Pojawiają się one zazwyczaj dwa razy w przeciągu miesiąca i obowiązują ok. dwóch tygodni. Liczba ich stron jest zróżnicowana, jednak najczęściej wynosi ona cztery. Na każdej z nich znajduje się wiele przecenionych artykułów, po które sieć zaprasza do swoich sklepów. Pomimo małej ilości stron gazetki są bardzo różnorodne i bogate w szeroki wybór produktów. Ukazują zarówno ceny aktualne, jak i ich poprzednie wersje.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się, aby miłośnicy elektroniki i technologii od razu mogli zapoznać się z najnowszymi ofertami sieci RTV Euro AGD, dlatego na bieżąco dodajemy na naszą stronę wszystkie gazetki promocyjne. Wstawiamy zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Te drugie zaznaczamy wyraźną grafiką, żeby niemożliwe było ich pomylenie z obowiązującymi ofertami.

Przy każdej gazetce podajemy daty trwania zamieszczanych w niej promocji. Ułatwia to planowanie zakupów. Ponadto pod gazetkami zamieszczamy spis produktów podzielonych na kategorie, które akurat zostały przecenione.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeżeli interesują Cię produkty znajdujące się w sklepach RTV Euro AGD to polecamy zapoznanie się z najnowszymi gazetkami promocyjnymi tej sieci. Na naszej stronie możesz przejrzeć je internetowo. Udostępniamy możliwość przybliżenia osobno każdej strony, dzięki czemu będziesz mógł odczytać wszystkie szczegóły umieszczane przy ofertach. Zalecamy ich dokładne czytanie, ponieważ często to właśnie tam ukryte są warunki skorzystania z promocji.

Na naszej stronie znajduje się także wyszukiwarka. Możesz z niej skorzystać jeśli zależy Ci na szybkim wyszukaniu konkretnych produktów. Wystarczy, że wpiszesz nazwę szukanego artykułu, a system sam podpowie, gdzie kupisz go najtaniej. Ponadto w wyszukiwarkę możesz wpisać nazwę sklepu bądź swoją lokalizację, a my wskażemy, gdzie w Twojej okolicy pojawiły się w ostatnim czasie atrakcyjne oferty.

Gazetki promocyjne RTV Euro AGD - ceny

Gazetki promocyjne RTV Euro AGD - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych RTV Euro AGD. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych we wrześniu 2020 roku.

Telewizory

 • telewizor LG - 4499 zł za sztukę
 • telewizor Philips - 2499 zł za sztukę
 • telewizor Samsung - 3999 zł za sztukę

Smartfony

 • smartfon Huawei - 999 zł za sztukę
 • smartfon Samsung - 699 zł za sztukę
 • smartfon Motorola - 399 zł za sztukę

Odkurzacze

 • odkurzacz pionowy Miele - 2999 zł za sztukę
 • odkurzacz Raven - 229 zł za sztukę
 • odkurzacz Beko - 359 zł za sztukę

Laptopy

 • laptop Asus - 1099 zł za sztukę
 • laptop HP - 1999 zł za sztukę
 • laptop Lenovo - 2399 zł za sztukę

Piekarniki

 • piekarnik Samsung - 2499 zł za sztukę
 • piekarnik Bosch - 2199 zł za sztukę
 • piekarnik Amica - 1299 zł za sztukę

Pralki

 • pralka Samsung - 2399 zł za sztukę
 • pralka Sharp - 1199 zł za sztukę
 • pralka LG - 1999 zł za sztukę

Lodówki

 • lodówka LG - 3999 zł za sztukę
 • lodówka Beko - 1899 zł za sztukę
 • lodówka Sharp - 1399 zł za sztukę