Aktualne gazetki Castorama 17.07

Informacje o Castorama
Castorama

Castorama - promocje

Castorama to sieć handlowa sklepów budowlano-remontowanych, które swoją ofertą przekonują wszystkie osoby wykonujące prace majsterkowicza zarówno profesjonalnie, jak i amatorsko. Asortyment sklepów obejmuje różnorodne materiały budowlane, remontowe, ogrodnicze, a także wiele dekoracji przeznaczonych do domu. Dzięki takiemu podziałowi klienci mogą w szybki sposób skompletować materiały i narzędzia, a także sprawnie dokonać ich zakupu.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Castoramy?

Sieć stara się jak najskuteczniej zaspokajać potrzeby swoich klientów, dlatego przygotowuje dla nich specjalne oferty. Umieszczane są one w gazetkach promocyjnych, których czas obowiązywania najczęściej wynosi 3 tygodnie. Gazetki liczą 5 stron licznych promocji i przecen. Wśród nich klienci mogą znaleźć różnorodne produkty w atrakcyjnych cenach. Oferty są bardzo zróżnicowane i przejrzyste, dzięki czemu w sprawny sposób można się z nimi zapoznać i zaplanować najbliższe zakupy.

Marki własne Castoramy

W swojej ofercie sieć posiada produkty wielu znanych na całym świecie producentów, ale zapewnia także klientom artykuły marek własnych. W Castoramie można odnaleźć m.in. markę GoodHome, która została stworzona w celu ulepszenia wnętrz domów i mieszkań wszystkich ludzi. Skierowana jest także do amatorów nie znających się na remoncie. Drugą marką dostępną w Castoramie jest Form. Te produkty charakteryzują się dobrą jakością i wzornictwem.

O sieci Castorama

Castorama powstała w 1969r. we Francji, a pierwszy market w Polsce został otworzony w 1994r. i szybko zdobył pozycję lidera na rynku budowlanym. Obecnie to największa sieć oferująca produkty budowlane i wykończeniowe, jak również meble, oświetlenie i akcesoria do wykończenia wnętrz. W sklepach stacjonarnych oraz na platformie internetowej klienci mogą zakupić też akcesoria ogrodowe i narzędzia budowlane, pomiarowe czy elektroniczne. Sklepy oferują zakupy na raty, dodatkowe ubezpieczenie, dostawę do domu, serwis i naprawę oraz pokazy instruktażowe.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Castorama

Sieć handlowa sklepów budowlano-remontowych Castorama znana jest przede wszystkim z atrakcyjnych ofert, jakie przygotowuje dla swoich klientów. Asortyment składa się głównie z materiałów budowlanych, remontowych, ogrodniczych, a także z wielu dekoracji przeznaczonych do domu. Produkty są skierowane zarówno do amatorów, jak i profesjonalnych majsterkowiczów.

Co można znaleźć w gazetkach?

Castorama przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne propozycje cenowe, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych. Obowiązują one najczęściej przez 3 tygodnie i liczą 5 stron licznych przecen. Na łamach tych wyjątkowych ofert można znaleźć różnorodne produkty w naprawdę atrakcyjnych cenach. Gazetki są tworzone w bardzo przejrzysty sposób, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z promocjami dostępnymi w ofertach. Wszystkie aktualne ceny zapisywane są wyraźnymi kolorami, więc z pewnością niemożliwe jest ich przeoczenie.

Jakie oferty prezentujemy?

Jeśli zależy Ci na kupieniu wysokiej jakości artykułów w stosunkowo niskich cenach to zachęcamy do zapoznawania się z gazetkami promocyjnymi sieci Castorama. Znajdziesz je na naszej stronie – staramy się dodawać je na bieżąco, abyś mógł się z nimi zapoznać od razu w dniu ich wejścia w życie. Poniżej znajdziesz wydania zarówno aktualne, jak i archiwalne. Te drugie zaznaczone są specjalną grafiką, co uniemożliwia ich pomylenie z ofertami obowiązującymi w chwili obecnej. Dodajemy je, żebyś mógł porównać ceny poszczególnych produktów oraz sprawdzić, jakie produkty najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Dla klientów sieci Castorama przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych rozwiązań, dzięki którym kupowanie w tych sklepach staje się znacznie łatwiejsze, a także przyjemniejsze. Na naszej stronie możesz online przeglądać gazetki promocyjne sieci. Teraz nie musisz już posiadać papierowej wersji ofert, aby się z nimi zapoznać. Ponadto udostępniliśmy możliwość przybliżania poszczególnych stron gazetek, co jest niezwykle istotne, aby odczytać szczegóły zapisane małym drukiem.

Gazetki promocyjne Castorama - ceny

Gazetki promocyjne Castoramy - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Castoramy. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Wiertarki

 • wiertarkowkrętarka udarowa Stanley - 398 zł za sztukę
 • wiertarkowkrętarka Metabo - 418 zł za sztukę
 • zestaw wkrętarka + zakrętarka Erbauer - 758 zł za sztukę

Odzież robocza

 • szorty z kieszeniami - 59,98 zł za parę
 • t-shirt roboczy - 29,98 zł za sztukę
 • rękawice ochronne Kaltmann - 19,98 zł za parę

Zestawy narzędziowe

 • organizer narzędziowy - 138 zł za sztukę
 • szafka z narzędziami - 1698 zł za sztukę
 • zestaw narzędzi - 358 zł za sztukę

Gresy

 • gres Legante - 27,98 zł za metr kwadratowy
 • gres Guigliano - 29,98 zł za metr kwadratowy
 • gres Robin - 33,98 zł za metr kwadratowy

Farby

 • farba kolorowa Bondex - 61,98 zł za 2,5 litra
 • farba kolorowa Dekoral - 49,98 zł za 2,5 litra
 • farba biała Dekoral - 54,98 zł za 10 litrów

Panele podłogowe

 • panel podłogowy Dąb Barossa - 19,78 zł za metr kwadratowy
 • panel podłogowy Dąb Wonderland - 31,98 zł za metr kwadratowy
 • panel winylowy SPC Dąb Miodowy - 74,98 zł za metr kwadratowy

Baterie

 • bateria kuchenna Flinter - 248 zł za sztukę
 • bateria kuchenna Aruvi - 178 zł za sztukę
 • bateria kuchenna Kamut - 698 zł za sztukę