O Nas

Gazetkowo.pl — wszystkie gazetki promocyjne w jednym miejscu

Lubisz planować zakupy w taki sposób, aby zawsze mieć finanse pod kontrolą? Na naszej stronie znajdziesz gazetki reklamowe, które pomogą Ci podjąć racjonalne i ekonomiczne decyzje zarówno na temat codziennych zakupów jak i tych, które dokonuje się sporadycznie, jak np. zakup sprzętów gospodarstwa domowego. Planowanie zakupów okaże się nie tylko o wiele prostsze, ale również tańsze!

Na Gazetkowo.pl znajdziesz nie tylko nową gazetkę promocyjną sklepu RTV EURO AGD i Media Markt, ale również najnowsze gazetki promocyjne wszystkich sklepów spożywczych uwielbianych przez polskich konsumentów, jak na przykład Biedronka, Lidl, Dino czy Kaufland. U nas poznasz również najnowszą ofertę Jysk, a także całych galerii handlowych zlokalizowanych w różnych miastach Polski.

Warto wiedzieć, że znając aktualne oferty handlowe poszczególnych sklepów, które znajdują się w naszej okolicy, jesteśmy w stanie zaoszczędzić od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu złotych w ramach jednych zakupów.

Gazetki reklamowe z aktualnymi promocjami w Twoim zasięgu

Nasza baza gazetek pozwala Ci przeglądać gazetki promocyjne zgodnie z preferencjami zakupowymi, miejscem zamieszkania i ulubionymi produktami. Dla Twojej wygody umieściliśmy na stronie również możliwość zapisania się do newslettera, dzięki czemu codzienne aktualizacje listy sklepów i gazetek z wybranych lokalizacji będą spływać na Twoją skrzynkę pocztową — a Ty nie będziesz musiał pamiętać o odwiedzaniu strony, by mieć rękę na pulsie.

Gazetkowo.pl to gazetki sklepowe online — w jednym miejscu, przejrzyście uporządkowane i dostępne po jednym kliknięciu. Koniec szukania na stronach poszczególnych sklepów wymarzonych promocji!

Gazetki promocyjne — lista najpopularniejszych sklepów i sieci handlowych

Gazetki promocyjne sieci handlowych w Polsce zostały na naszej stronie posegregowane tematycznie w taki sposób, aby ułatwić Ci zapoznanie się z ofertą ulubionych sklepów. Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy następujące kategorie: spożywcze, drogerie, wyposażenie wnętrz, elektronika i budowlane. W każdej z nich czekają na Ciebie aktualne gazetki promocyjne, przy których dla Twojej pewności i wygody zamieściliśmy daty, w których obowiązują.

Gazetki promocyjne pomagają też zapoznać się z ofertą różnych sklepów bez potrzeby ich odwiedzania. Jeśli stale robisz zakupy w jednej z sieci, być może tracisz wiele ciekawych okazji. Tymczasem przejrzenie gazetki promocyjnej zajmuje zaledwie chwilę i już jesteś na bieżąco. Wiesz też, czy warto zmienić swój ulubiony sklep lub po prostu część produktów kupować w jednej lokalizacji, a część w drugiej.

Przeglądając najnowsze gazetki promocyjne wszystkich sklepów, masz szansę skorzystać z najbardziej atrakcyjnych obniżek. Odrobina planowania i skorzystanie dodatkowo np. z aplikacji zakupowej, do której dostęp ma cała rodzina, znacznie ułatwia zrobienie sprawnych i tanich zakupów nawet w kilku lokalizacjach.

Aktualne oferty i adresy sklepów z Twojego bliskiego otoczenia

Wolisz osobiście udać się na zakupy niż zamawiać je do domu? Na pewno do gustu przypadnie Ci regularnie przez nas aktualizowana baza adresowa wszystkich popularnych sklepów sieci handlowych. Żadne województwo nie zostało przez nas pominięte! W serwisie znajdziesz nowe gazetki promocyjne z kilkunastu tysięcy punktów sprzedaży z całego kraju — wraz z dokładnymi lokalizacjami.

Dzięki temu, będziesz mógł nie tylko zaplanować wnikliwie konkretne listy zakupów, ale również trasę, którą należy odbyć po poszczególnych sklepach, aby jak najbardziej zaoszczędzić.

Z nami nauczysz się, jak mądrze korzystać z gazetek promocyjnych. Przykładowo, korzystanie z gazetki promocyjnej bezpośrednio na miejscu, w sklepie, nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, które pomoże nam zaoszczędzić sporo pieniędzy. Ale już zapoznanie się z nią z w domu, zdecydowanie umożliwia wyciągnięcie wniosków i zaplanowanie listy zakupowej. Pamiętaj, że nie wszystko, co znajduje się w gazetce, warto kupić — przecież nie zawsze potrzebujesz wszystkich wymienionych w niej produktów. Robienie impulsywnych zakupów rzadko kiedy idzie w parze z oszczędnością.

Jeśli w najbliższej przyszłości planujesz większe zakupy, np. telewizora, lodówki lub krzeseł ogrodowych, bacznie obserwuj promocje w poszczególnych sklepach przez dłuższy czas i nie decyduj się na pierwszą z nich. Zaczekaj i sprawdzaj oferty — z czasem zobaczysz pewien wzór. Zazwyczaj promocje na podobne produkty są w poszczególnych sklepach w tym samym okresie, dlatego kupowanie w czasie "sezonu" na dany produkt bywa korzystnym wyborem.

Dzięki gazetkom promocyjnym umieszczanym w naszym serwisie, jesteś w stanie dowiedzieć się również o tzw. szybkich promocjach, czyli promocjach ograniczonych w czasie. Ustaw powiadomienia w aplikacji, aby jako pierwszy dowiedzieć się o ciekawej ofercie w ulubionej drogerii czy sklepie AGD.

Najnowsze gazetki promocyjne: sprawdź, jakie produkty kupisz w promocji

Dokładamy wszelkich starań, aby Gazetkowo.pl było serwisem, w którym sprawdzenie aktualnych promocji przebiega szybko, sprawnie i przede wszystkim, skutecznie. Dzięki nam jesteś w stanie oszczędzić znaczną część budżetu domowego. Wypracowując nawyk sprawdzania, kiedy Twoje ulubione produkty są w promocji i w których lokalizacjach, pomoże Ci racjonalnie zarządzać finansami, a nadwyżkę wykorzystać na inne przyjemności.

Wszystkie gazetki reklamowe, które u nas znajdziesz aktualizowane są tak często, jak ma to miejsce na stronach poszczególnych sieci handlowych. Jesteśmy pewni, że odwiedzając nas raz, z pewnością powrócisz jeszcze wielokrotnie – z nami nie tylko oszczędzasz, ale jesteś również smart zakupowiczem.

Oszczędzaj na zakupach i sprawdź wybrany produkt w najniższej cenie

Oszczędzanie to trudna sztuka i z pewnością wymaga planowania. Podchodź do zakupów racjonalnie i ekonomicznie, poznając nadchodzące promocje i planując z wyprzedzeniem. Przygotuj planner posiłków i listy zakupów, na których znajdą się głównie produkty z promocji. Na naszej stronie znajdziesz również kody rabatowe z wybranych sieci handlowych, dzięki czemu Twoje zakupy spożywcze będą nie tylko tańsze, ale również w duchu less waste.

Dlaczego warto korzystać z aktualizowanych gazetek promocyjnych? Cóż, zakupy to część życia każdego nas. Im większa rodzina, tym częściej na zakupy musimy się udawać i tym bardziej żmudnego planowania one wymagają. Jeśli do zakupów, szczególnie spożywczych, podchodzimy spontaniczne, często kończy się to wieloma nadmiarowymi produktami, które wyrzucamy do kosza nim zdążymy je skonsumować, a to w konsekwencji generuje straty finansowe.

Jeszcze do niedawna, ulotki promocyjne marketów trafiały bezpośrednio do tradycyjnych skrzynek pocztowych w naszych domach. Jednak wiemy, że świadomi konsumenci sięgają tylko po te oferty, które faktycznie ich interesują. Właśnie dlatego, w trosce o środowisko, gazetki promocyjne publikowane są obecnie online – to rozwiązanie jest nie tylko ekologiczne, ale również zdecydowanie wygodniejsze. Dodatkowo, korzystając z serwisu Gazetkowo.pl, który specjalizuje się w ich publikowaniu, mamy pewność, że oglądamy aktualną gazetkę (czego nie można powiedzieć o papierowych ulotkach trafiających na nasz próg).

Pamiętaj, że sieci handlowe cały czas toczą bój o Ciebie, jako konsumenta. Dlatego wciąż na nowo ogłaszają kolejne promocje, abyś to właśnie u nich zrobił zakupy. Ma to bez wątpienia wiele plusów, ale jak nadążyć za wciąż zmieniającą się ofertą sieci handlowych? Od tego właśnie są narzędzia internetowe takie jak gazetki promocyjne online wraz z rozbudowaną funkcją powiadomień.

Przeglądaj online ulubione ulotki promocyjne i złap najlepsze okazje

Poszukujesz aktualnych okazji, produktów w atrakcyjnych cenach, jesteś prawdziwym łowcą dobrych cen? Gazetki reklamowe marketów zebrane na naszej stronie, pozwolą Ci na dokonanie najlepszych ekonomicznych wyborów i zaplanowanie całego tygodnia. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest śledzić najnowsze gazetki reklamowe w kilku miejscach w sieci, dlatego odwiedzając naszą stronę albo korzystając z newslettera masz pewność, że niczego nie przegapisz, a jednocześnie nie będziesz musiał wykonać zbyt wiele pracy. Nie chcesz, aby informacje o nowych promocjach spływały bezpośrednio do Twojej skrzynki? Wybierz opcję powiadomień w przeglądarce. W ten sposób będziesz cały czas na bieżąco, a jednocześnie nie będziesz musiał przejmować się kolejnymi mailami.

Najlepsze okazje czekają zazwyczaj również na tych, którzy posiadają odpowiednie karty i są w programach lojalnościowych poszczególnych sklepów. Nie zapomnieliśmy również o nich. Jeśli w danej gazetce promocyjnej znajdują się informacje na temat specjalnych ofert dla klubowiczów — u nas również je znajdziesz. Gazetkowo.pl jest wszędzie tam, gdzie najlepsze promocje – dzięki nam złapiesz najlepsze okazje na elektronikę, artykuły budowlane czy chemię.

Na koniec warto wspomnieć, że chociaż w sieci jest wiele serwisów oferujących gazetki promocyjne, różnią się one znacząco pod względem użyteczności i przejrzystości. Tworząc Gazetkowo.pl postawiliśmy sobie za cel bycie jak najbardziej przyjaznym wszystkim osobom korzystającym z internetu. Z naszego serwisu możesz korzystać zarówno na komputerze stacjonarnym jak i smartfonie, dzięki funkcjonalnej aplikacji dostępnej na Androida i iPhone'a — dzięki temu promocje zawsze zabierasz ze sobą, gdziekolwiek jesteś.

Przewodnik zakupowy - przydatne informacje i porady, dzięki którym nie popełnisz błędów

Gazetkowo.pl to coś więcej niż ulotki promocyjne marketów. Z naszej strony dowiesz się, czy dzisiaj otwarte są sklepy, kiedy wypadają handlowe niedziele i gdzie znajduje się najbliższy sklep spożywczy. W sekcji blog z kolei, czekają na Ciebie aktualne porady zakupowe i wnętrzarskie. Przeczytasz o aranżacji pomieszczeń, spędzaniu aktywnego czasu, poznasz inspiracje do zabaw z dziećmi. Na blogu regularnie zamieszczamy także przepisy dla wszystkich tych, którzy lubią próbować nowości w swojej kuchni.

Ponieważ większość sklepów organizuje aktualnie wiele dodatkowych wydarzeń, w czym przodują galerie handlowe, postanowiliśmy również informować o tym na Gazetkowo.pl. Dlatego odwiedzając nas regularnie, dowiesz się o limitowanych kolekcjach dostępnych w poszczególnych sieciach, ciekawych akcjach promocyjnych i weekendowych eventach.

U nas znajdziesz także porady na temat tego, jak planować budżet zakupowy, jak nie wyrzucać jedzenia i wykorzystywać wszystkie zakupy do maksimum. Dzięki nam zaczniesz żyć bardziej ekonomicznie i ekologicznie! Zacznij robić zakupy smart — z głową, planem i grubszym portfelem.