Aktualne gazetki Carrefour Market 13.04

Informacje o Carrefour Market
Carrefour Market

Sieć proponuje swoim klientom korzystanie ze specjalnie przygotowanych rabatów, które znajdują się w gazetkach promocyjnych. Zamieszczane w nich oferty obowiązują zazwyczaj przez tydzień. Najczęściej zawierają 16 stron licznych promocji i przecen. W Carrefour Market pojawiają się także specjalne oferty tygodniowe, które liczą 2 strony i można w nich znaleźć naprawdę interesujące produkty w niskich cenach. Ponadto sieć zapewnia klientom marki własne charakteryzujące się wysoką jakością i starannością podczas produkcji.

Carrefour Market - promocje

Jeśli zastanawiasz się jaki sklep spożywczy wybrać, aby robić w nim swoje codzienne zakupy to polecamy zapoznać się z ofertą Carrefour Market. Sieć nieustannie poszerza swój asortyment proponując klientom korzystanie z możliwości wybierania wysokiej jakości produktów połączonej ze stosunkowo niską ceną. Sieć przygotowuje także liczne promocje i przeceny, aby jak najbardziej zaspokoić potrzeby i wymagania konsumentów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Carrefour Market?

Sieć proponuje swoim klientom korzystanie ze specjalnie przygotowanych rabatów, które znajdują się w gazetkach promocyjnych. Zamieszczane w nich oferty obowiązują zazwyczaj przez tydzień. Najczęściej zawierają 16 stron licznych promocji i przecen. W Carrefour Market pojawiają się także specjalne oferty tygodniowe, które liczą 2 strony i można w nich znaleźć naprawdę interesujące produkty w niskich cenach. Ponadto sieć zapewnia klientom marki własne charakteryzujące się wysoką jakością i starannością podczas produkcji.

Program lojalnościowy

Robiąc zakupy w Carrefour Market możesz skorzystać z programów lojalnościowych przygotowanych dla klientów sieci Carrefour. Zarejestruj swoją kartę Rodzinki lub Seniora, aby cieszyć się atrakcyjnymi promocjami i unikalną ofertę. Dzięki programom czeka na Ciebie wiele korzyści podczas robienia zakupów w sklepach Carrefour Market.

O sieci Carrefour Market

Na sieć Carrefour Market składa się w naszym kraju ponad 100 sklepów, zlokalizowanych głównie w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Sklepy te charakteryzują się stosunkowo dużą powierzchnią, osiągającą nawet 2.000 metrów kwadratowych. Oprócz artykułów spożywczych, w Carrefour Market można zakupić także środki czystości, a w ramach sezonowych akcji - elementy wyposażenia wnętrz czy elektronikę.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Carrefour Market

Na tej stronie publikujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Carrefour Market. Wiemy, że czasami interesują Was także oferty archiwalne, dlatego tutaj znajdują się zarówno nowe, jak i starsze gazetki. Carrefour Market jest sklepem z kategorii spożywczej. Z tego powodu w poniższych gazetkach to właśnie jedzenie oraz napoje stanowią zdecydowaną większość ofert. Niektóre informacje umieszczane w gazetkach są zapisywane drobnym drukiem, ale mimo to zachęcamy do ich czytania. Niekiedy są to warunki, które pozwalają zakupić wybrany produkt w niższej cenie.

Co można znaleźć w gazetkach?

Carrefour Market regularnie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne, dzięki którym możliwe jest zrobienie tańszych zakupów. Oferty zazwyczaj obowiązują przez tydzień i liczą ok. 16 stron licznych przecen. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, ale w ofertach pojawiają się również artykuły chemiczne. W międzyczasie sieć zachęca swoich klientów do zapoznawania się ze specjalnymi gazetkami obowiązującymi również przez tydzień. One jednak zawierają tylko 2 strony rabatów. Wszystkie oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne sieci Carrefour Market. Staramy się dodawać je na naszą stronę na bieżąco, ponieważ wiemy, jak ważne jest dla klientów zapoznawanie się z przecenami. Znajdziesz tutaj zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Dzięki starszym gazetkom możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie oferty najczęściej podlegają przecenie. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz gazetki nowe ze starszymi, ponieważ oferty archiwalne zaznaczamy specjalną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli chciałbyś się zapoznać z najnowszymi przecenami przygotowanymi przez sieć Carrefour Market to zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu. Na tej stronie możesz przeglądać wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez tę sieć. Ponadto masz możliwość przybliżania dowolnych ofert, dzięki czemu stają się lepiej czytelne. Zapoznawanie się z informacjami zapisanymi drobnym drukiem jest niezwykle istotne, ponieważ często ukryte są tam warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Carrefour Market - ceny

Gazetki promocyjne Carrefour Market - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Carrefour Market. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Kiełbasy

 • kiełbasa chłopska - 2,59 zł za 100 gramów
 • kiełbasa parówkowa - 1,99 zł za 100 gramów
 • kiełbasa podwawelska - 2,49 zł za 100 gramów

Produkty bio

 • hummus - 4,69 zł za 160 gramów
 • miks owoców w kubku - 5,59 zł za 180 gramów
 • lunchbox - 7,50 zł za 200 gramów

Środki czystości

 • płyn do czyszczenia - 4,99 zł za 700-750 mililitrów
 • żel do prania - 7,99 zł za 2 litry
 • płyn do mycia szyb - 4,49 zł za 750 mililitrów

Produkty dla zwierząt

 • żwirek silikonowy - 12,99 zł za 3,8 litra
 • mata chłonna dla psa - 8,99 zł za sztukę
 • żwirek drewniany - 8,99 zł za 7 litrów

Nabiał

 • jogurt naturalny - 0,85 zł za 150 gramów
 • jogurt do picia - 1,79 zł za 350 gramów
 • ser sałatkowy - 2,99 zł za 220 gramów

Wędliny

 • wędlina z naszej wędzarni - 3,00 zł za 100 gramów
 • polędwica - 3,19 zł za 100 gramów
 • szynka wieprzowa - 4,49 zł za 148 gramów

Napoje

 • sok bio - 4,50 zł za 250 mililitrów
 • napój bio - 5,99 zł za litr
 • nektar - 2,99 zł za litr