Informacje o Forte
Forte

Forte - promocje

FORTE to przedsiębiorstwo mogące się pochwalić dużym obszarem działania, a także mnóstwem zadowolonych klientów. Jest to europejski producent mebli do samodzielnego montażu. Dzięki temu konsumenci nie mają problemu ze złożeniem zakupionych produktów i umieszczeniem ich w mieszkaniu czy domu. Artykuły wykonywane są z największą pasją, a ich wzornictwo jest dostosowane do zmieniających się trendów rynkowych i oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Przedsiębiorstwo FORTE oferuje bogaty asortyment mebli przeznaczonych do różnych pomieszczeń w domu, zarówno do jadalni, salonu, sypialni, jak i pokoju młodzieżowego.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych FORTE?

FORTE zachęca swoich klientów do korzystania z niezwykle atrakcyjnych ofert, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych. Niestety nie pojawiają się one regularnie. Zazwyczaj obowiązują przez wiele miesięcy, ale niekiedy tylko przez kilka tygodni. Liczba stron pojawiająca się w nich nie jest jednoznacznie określona. Najczęściej katalogi obejmują ponad 100 stron atrakcyjnych przecen. Zdarzają się wydania zawierające jedynie kilka stron, a największe liczą ok. 150 stron. Na każdej z nich można znaleźć wiele ciekawych propozycji oferowanych przez FORTE. To właśnie z nich można czerpać interesujące inspiracje do własnego domu bądź mieszkania.

O sieci Forte

Forte to firma, której historia rozpoczęła się już w 1992 r. To właśnie wtedy Maciej Formanowicz kupił Fabrykę Mebli w Ostrowi Mazowieckiej. Dało to początek istnienia jednej z najnowocześniejszych firm meblarskich działających w Europie. W 1993 r. firma Forte kupiła Suwalską Fabrykę Mebli i otworzyła tam swój drugi zakład produkcyjny. Bardzo szybko firma zaczęła wychodzić poza granice państwa. Na początku zaczęła obsługiwać rynek niemiecki, a później dołączyły do niego również takie państwa, jak Ukraina, Słowacja, Wielka Brytania, Francja oraz Hiszpania. W 2006 r. nastąpiło połączenie Forte z Białostockimi Fabrykami Mebli.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Forte

Fabryka mebli FORTE to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją mebli przeznaczonych do samodzielnego montażu. Artykuły wykonywane są z pasją przez polskich oraz zagranicznych projektantów. Charakteryzują się wyszukanym wzornictwem dostosowanym do zmieniających się trendów rynkowych. Dzięki temu spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Co można znaleźć w gazetkach?

FORTE proponuje swoim klientom korzystanie z katalogów, które przedstawiają najnowsze oferty meblowe w atrakcyjnych cenach. Niestety nie pojawiają się one regularnie. Niekiedy obejmują tylko kilka tygodni, a najczęściej są aktualne nawet przez wiele miesięcy. Liczba ich stron również jest różnorodna. Najmniejsze katalogi liczą kilka stron, natomiast największe charakteryzują się aż 148 stronami atrakcyjnych ofert meblowych. Wszystkie gazetki są tworzone przejrzyście i w taki sposób, aby klienci mogli się z nimi szybko i sprawnie zapoznać.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne proponowane przez fabrykę mebli FORTE, aby klienci mogli się z nimi jak najszybciej zapoznać. Na naszej stronie masz możliwość ich internetowego przeglądania. Oprócz wydań aktualnych znajdziesz u nas również oferty, które już się zakończyły. Wstawiamy je po to, aby możliwe było porównanie cen produktów oraz sprawdzenie, które meble najczęściej podlegają promocji. Dzięki katalogom znajdującym się na naszej stronie masz możliwość zapoznania się z najbardziej nowoczesnymi trendami dostępnymi w świecie mebli.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie dostępna jest również opcja przybliżania poszczególnych stron znajdujących się w katalogach przedsiębiorstwa FORTE. Dzięki temu możesz zapoznać się ze wszystkimi szczegółami zamieszczanymi przy produktach oferowanych przez fabrykę meblową. Jest to niezwykle istotne, ponieważ często małym drukiem zapisywane są takie informacje, jak wymiary produktów.

Oprócz tego na naszej stronie masz również możliwość skorzystania z wyszukiwarki, w którą możesz wpisać nazwę szukanych produktów bądź sklepów, a system sam wyszuka dla Ciebie te informacje. Jeśli zależy Ci na sprawnym i szybkim zrobieniu zakupów to pozwól, abyśmy znaleźli dla Ciebie najbardziej atrakcyjne oferty odstępne w Twojej okolicy.

Gazetki promocyjne Forte - ceny

Gazetki promocyjne sieci Forte Meble - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Forte Meble. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w maju 2019 roku.

Biurka

 • biurko YPB 21 - 426,60 zł za sztukę (przecenione z 569 zł)
 • biurko CPLB 25 - 771,54 zł za sztukę (przecenione z 949 zł)
 • biurko SNWB 21 - 543,90 zł za sztukę (przecenione z 669 zł)

Krzesła

 • Lagone - 578 zł za 2 sztuki
 • Glabra - 478 zł za 2 sztuki
 • Nepal - 578 zł za 2 sztuki

Łóżka

 • łóżko + szafki nocne - 1421,95 za sztukę (przecenione z 1749 zł)
 • łóżko KSML 181 - 812,20 za sztukę (przecenione z 999 zł)
 • stelaż łóżka LORL 091 - 527,64 zł za sztukę (przecenione z 649 zł)

Lustra

 • lustro HVND 401 - 161,79 zł za sztukę (przecenione ze 199 zł)
 • lustro CMBD 10 - 145,53 zł za sztukę (przecenione ze 179 zł)
 • lustro CLPD 10 - 161,79 zł za sztukę (przecenione ze 199 zł)

Szafy

 • szafa ENXS 821 - 1194,31 zł za sztukę (przeceniona z 1469 zł)
 • szafa EPLS 821 - 1096,75 zł za sztukę (przeceniona z 1349 zł)
 • szafa HVNS 823 - 771,54 zł za sztukę (przeceniona z 949 zł)

Podkładki

 • okrągła biała - 9,99 zł za sztukę
 • prostokątna szara - 5,99 zł za sztukę
 • czerwona - 6,90 zł za sztukę

Lampy

 • ceramiczna biała - 239 zł za sztukę
 • ceramiczna czarna - 179 zł za sztukę
 • ceramiczna fioletowa - 209 zł za sztukę