Aktualne gazetki Action 12.07

Informacje o Action
Action

Sieć stara się w jak najskuteczniejszy sposób spełnić oczekiwania wszystkich klientów, dlatego zapewnia im ciekawe rozwiązania i atrakcyjne oferty. Najlepsze propozycje umieszczane są w gazetkach promocyjnych, które nie pojawiają się regularnie, ale najczęściej obowiązują przez tydzień. Zazwyczaj liczą 4 lub 8 stron atrakcyjnych przecen, wśród których można znaleźć różnorodne produkty znajdujące się na co dzień w asortymencie sieci. Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w sklepach Action staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Action - promocje

Action to międzynarodowy dyskont niespożywczy, który rozwija się w bardzo szybkim tempie. Firma zawdzięcza swój sukces działaniu opartemu o prosty i skuteczny model biznesowy. Sprawdza się on nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach. Klienci przede wszystkim doceniają wysoką jakość oferowanych produktów, stosunkowo niską cenę, ale także codziennie dostarczane do sklepów nowości. Sieć zapewnia ponad 6000 różnych towarów, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie w niej coś odpowiedniego dla siebie. Firmie szczególnie zależy na zadowoleniu konsumentów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Action?

Sieć stara się w jak najskuteczniejszy sposób spełnić oczekiwania wszystkich klientów, dlatego zapewnia im ciekawe rozwiązania i atrakcyjne oferty. Najlepsze propozycje umieszczane są w gazetkach promocyjnych, które nie pojawiają się regularnie, ale najczęściej obowiązują przez tydzień. Zazwyczaj liczą 4 lub 8 stron atrakcyjnych przecen, wśród których można znaleźć różnorodne produkty znajdujące się na co dzień w asortymencie sieci. Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w sklepach Action staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Marki własne Action

Sieć zachęca klientów do wybierania produktów marek własnych, które stanowią dużą część asortymentu. Są to atrakcyjne artykuły bardzo zbliżone do przedmiotów renomowanych firm. Różni je jedynie cena, ponieważ Action za pomocą marek własnych zapewnia konsumentom wysoką jakość w naprawdę niskiej cenie. Wśród marek własnych sieci można znaleźć m.in. Kids Creative – są to produkty zapewniające kreatywną zabawę z dzieckiem. Artykuły marki Candra Candle okazują się niezbędne jeśli zależy Ci na stworzeniu miłej atmosfery w domu. Z kolei w Twojej garderobie powinny się znaleźć produkty oznaczone marką Dolce Bella.

O sieci Action

Pierwszy sklep Action został otwarty w 1993 r. w Holandii. Cztery lata później powstał pierwszy własny magazyn i biuro firmy. W 2003 r. nastąpił duży rozwój Action i tym samym centrum dystrybucyjne oraz siedzibę przeniesiono do innej miejscowości w Holandii. Nowa koncepcja supermarketu została wprowadzona rok później. W 2009 r. nastąpiło otarcie pierwszego sklepu w Niemczech. Następnie Action rozpoczął współpracę z partnerem zaopatrzenia Li & Fung. W październiku 2017 r. firma wkroczyła na rynek Polski. Aktualnie Action posiada już ponad 1000 sklepów w różnych państwach, a od 2018 r. współpracuje z SOS Wioski Dziecięce.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Action

Na tej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Action. Jest to firma niespożywcza, która w bardzo szybkim tempie rozwija się na rynku. W naszym serwisie staramy się zachować pewien porządek, dlatego w pierwszej kolejności umieszczamy oferty aktualne, a dopiero później wydania archiwalne. Przy każdej gazetce podana jest data obowiązywania. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z ofertami, ponieważ niekiedy istotne informacje są w nich zapisywane drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Action to sieć, która stara się jak najskuteczniej spełniać wymagania i oczekiwania swoich klientów. Z tego powodu przygotowuje dla nich gazetki promocyjne pełne niesamowitych rabatów. Niestety oferty nie pojawiają się regularnie, ale zazwyczaj obowiązują przez tydzień i liczą 4 lub 8 stron atrakcyjnych przecen. Gazetki promocyjne są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi. Dzięki temu zakupy w sklepach Action stają się nie tylko tańsze, ale także sprawniejsze i przyjemniejsze.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać na naszą stronę wszystkie gazetki promocyjne sieci Action. Wiemy, jak ważne dla klientów są przeceny, dlatego poniżej możesz zapoznać się z najnowszymi rabatami. Na samej górze znajdują się oferty aktualne, a dopiero za nimi podane są gazetki archiwalne. Nie musisz się jednak obawiać, że je pomylisz, ponieważ starsze wydania zaznaczamy specjalną grafiką. Pozostawiamy je w serwisie, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie oferty najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli wybierasz się do sklepu Action to koniecznie zapoznaj się z gazetką promocyjną tej sieci. Nie musisz posiadać jej papierowej wersji! Wystarczy, że skorzystasz z naszego serwisu, gdzie umieściliśmy wszystkie oferty. Możesz je przejrzeć online, a także masz możliwość przybliżenia dowolnych stron znajdujących się w gazetkach. Jest to niezwykle korzystna opcja, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem. Zapoznawanie się z nimi jest niezwykle istotne, ponieważ często są to warunki pozwalające na skorzystanie z danej promocji.

Gazetki promocyjne Action - ceny

Gazetki promocyjne Action - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Action. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w marcu 2019 roku.

Ozdoby ogrodowe

 • tropikalna figurka - 10,95 zł za sztukę
 • figurka ogrodowa zwierzak - 24,95 zł za sztukę
 • metalizowany ptak na patyku - 3,89 zł za sztukę

Artykuły ogrodnicze

 • elektryczny wypalacz do chwastów - 52,52 zł za sztukę
 • doniczka - 9,95 zł za sztukę
 • wąż ogrodowy zraszający - 19,95 zł za sztukę

Dekoracje i dodatki

 • drewniany zajączek wielkanocny - 8,49 zł za sztukę
 • zawieszka wielkanocna - 3,69 zł za sztukę
 • gałąź wielkanocna - 7,95 zł za stukę

Zabawki i artykuły dziecięce

 • składana hulajnoga - 39,95 zł za sztukę
 • wielkanocny zestaw kreatywny - 3,39 zł za sztukę
 • latawiec - 5,49 zł za sztukę

Rośliny

 • suszone kwiaty - 19,95 zł za 3 sztuki
 • sztuczna trawa - 64,95 zł za sztukę
 • kaktus lub sukulent w szkle - 3,77 zł za sztukę

Zrób to sam

 • łańcuch wielkanocny - 3,39 zł za sztukę
 • zestaw do wyszywania - 9,19 zł za sztukę
 • rosnące jajko - 3,49 zł za sztukę

Dom i wnętrze

 • serwetki wielkanocne - 4,34 zł za 20 sztuk
 • koronkowa podkładka pod talerz - 2,99 zł za sztukę
 • zestaw sztućców 39-częściowy - 85,95 zł za komplet