Informacje o Słoneczko
Słoneczko

Słoneczko - promocje

Słoneczko to sieć sklepów spożywczych, która nieustannie się rozwija. Przez wiele lat konsekwentnie budowała swoją pozycję na rynku zdrowej żywności, dzięki czemu zyskała zaufanie klientów. Firma cały czas stara się poznawać potrzeby i pragnienia konsumentów, co sprawia, że może wzbogacać ofertę o nowe produkty.

Słoneczko wyraża swoją głęboką nadzieję, że artykuły, jakie znajdują się na półkach w sklepach tej sieci stanowią nowy początek bądź dobre uzupełnienie diety klientów. Firmie zależy, aby na stołach konsumentów znajdowały się same zdrowe, smaczne oraz słoneczne produkty. Ponadto stara się jak najszybciej realizować wszystkie zamówienia. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się artykułami niedługo po ich zakupie.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Słoneczko?

Oprócz licznych rozwiązań, jakie sieć przygotowuje dla swoich klientów to w jej ofercie można znaleźć gazetki promocyjne przepełnione niesamowitymi przecenami pozwalającymi na zrobienie zakupów w naprawdę atrakcyjnych cenach. Gazetki zazwyczaj obowiązują przez 1,5 tygodnia i liczą 8 stron, choć zdarzają się również krótsze wydania, w których znajdują się tylko 4 strony promocji. Oprócz tego pojawiają się oferty aktualne wyłącznie przez kilka dni, które najczęściej są jednostronne. Wszystkie gazetki charakteryzują się dużą ilością przecenionych produktów. Ponadto są przejrzyste, co znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów.

O sieci Słoneczko

Słoneczko to sklep stacjonarny działający w Polsce. Jego historia rozpoczęła się w 2010 r. Przez wiele lat ta nieduża, rodzinna firma budowała swoją pozycję na rynku. W bardzo szybkim czasie zyskała zaufanie klientów. W 2015 r. sieć zdecydowała się otworzyć pierwszy sklepy internetowy ze zdrową żywnością. Dzięki temu firma zdobyła kolejne cenne doświadczenie, które mogła wykorzystać w swojej działalności. Już w 2018 r. powstał kolejny sklep stacjonarny sieci w Łodzi. Pomimo licznych sukcesów firma ma nadzieję na nieustanny rozwój, który pozwoli jej na otwarcie kolejnych placówek.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Słoneczko

Ta strona w całości jest poświęcona gazetkom promocyjnym, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć sklepów spożywczych Słoneczko. Poniżej znajdziesz zarówno oferty aktualne, jak i archiwalne. Te drugie zaznaczamy specjalną grafiką, żebyś nie pomylił ich z wydaniami obowiązującymi w chwili obecnej. Na łamach ofert znajdziesz przede wszystkim produkty spożywcze, ponieważ sklep należy do kategorii spożywczej. Oprócz tego w gazetkach pojawiają się także artykuły chemiczne. Jeśli wybierasz się na zakupy do placówek tej sieci to zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z aktualnymi ofertami.

Co można znaleźć w gazetkach?

Słoneczko przygotowuje dla swoich klientów mnóstwo niesamowitych przecen, dzięki którym zakupy w tych sklepach stają się nie tylko tańsze, ale także przyjemniejsze. Rabaty są umieszczane w gazetkach promocyjnych. Najczęściej obowiązują one przez 1,5 tygodnia i liczą 8 stron, chociaż zdarzają się również wydania krótsze, jak i dłuższe. Na ich łamach można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów spożywczych, a także artykułów chemicznych w naprawdę niskich cenach. Gazetki są tworzone w bardzo przejrzysty sposób, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Słoneczko. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby klienci mogli zapoznawać się z nimi od razu w dniu ich wejścia w życie. W naszym serwisie umieszczane są zarówno oferty aktualne, jak i archiwalne. Te drugie zaznaczone są specjalną grafiką, dlatego na pewno nie pomylisz ich z wydaniami obowiązującymi w chwili obecnej. Pozostawiamy gazetki archiwalne, żeby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszego serwisu możesz przeglądać gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć sklepów spożywczych Słoneczko. Ponadto masz możliwość przybliżania wybranych stron znajdujących się w ofertach. Jest to niezwykle korzystna opcja, ponieważ ułatwia odczytanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z informacjami przy produktach, ponieważ często to właśnie tam umieszczane są warunki skorzystania z danej promocji.

Gazetki promocyjne Słoneczko - ceny

Gazetki promocyjne sklepów Słoneczko - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sklepów Słoneczko. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lutym 2021 roku.

Wędliny

 • szynka w siatce - 24,90 zł za kilogram
 • salceson biały - 18,90 zł za kilogram
 • boczek rolowany z polędwiczką - 24,90 zł za kilogram

Kiełbasy

 • kiełbasa zwyczajna - 13,50 zł za kilogram
 • kiełbasa piwna - 18,50 zł za kilogram
 • kiełbasa dla dziadka - 27,90 zł za kilogram

Napoje

 • sok Tymbark - 3,29 zł za litr
 • napój Pepsi - 4,49 zł za 850 mililitrów
 • napój Mirinda - 4,29 zł za 850 mililitrów

Mrożonki

 • frytki Aviko - 6,99 zł za 600 gramów
 • dania mrożone Frosta - 9,99 zł za 500 gramów
 • groszek zielony Bonduelle - 4,89 zł za 400 gramów

Nabiał

 • jogurt Jogobella - 2,59 zł za 400 gramów
 • śmietana Zott - 2,29 zł za 350 gramów
 • koktajl z białkiem serwatkowym Piątnica - 2,25 zł za 250 mililitrów

Piwo

 • piwo Żywiec - 2,89 zł za 500 mililitrów
 • piwo Harnaś - 2,19 zł za 500 mililitrów
 • piwo Zatecky - 2,99 zł za 500 mililitrow

Kawy

 • kawa rozpuszczalna Nescafe - 17,99 zł za 185 gramów
 • kawa rozpuszczalna Nescafe Gold - 17,99 zł za 100 gramów
 • kawa ziarnista Costa Coffee - 14,99 zł za 200 gramów