Tracking Pixel

Aktualne gazetki Intermarche 17.07

Informacje o Intermarche
Intermarche

Intermarche - promocje

Intermarche to sieć supermarketów spożywczych, które nieustannie rozwijają się w Polsce. Skupiają się przede wszystkim na rynku lokalnym. Asortyment sieci składa się z produktów spożywczych, ale w sklepach można znaleźć również artykuły kosmetyczne, chemiczne, a także przemysłowe. Ponadto Intermarche proponuje swoim klientom zakup marek własnych, które oferują produkty wysokiej jakości.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Intermarche?

Sieć proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które pojawiają się co tydzień. Są obszerne, ponieważ każda z nich liczy 24 lub 28 stron. Na ich łamach można znaleźć wiele przecenionych produktów, po które warto wybrać się do sklepu. Na każdej stronie znajdują się różnorodne artykuły w atrakcyjnych cenach. Przede wszystkim są to żywność i napoje, ale przecenie podlegają również artykuły chemiczne.

Marki własne Intermarche

Oprócz popularnych marek produktów dostępnych we wszystkich sieciach, Intermarche oferuje swoim klientom marki własne. Należy do nich m.in. marka „Z sadów i pól”, która obejmuje świeże warzywa i owoce. Marka „Pommette” została stworzona z myślą o najmłodszych. Z kolei „Canaillou” to wysokiej jakości karma dla psów i kotów. W Intermarche można ją kupić zarówno w wersji suchej, jak i mokrej.

O sieci Intermarche

Intermarche oferuje szeroki wybór produktów spożywczych, kosmetyków, chemii, a także artykułów przemysłowych. W Polsce pod tym szyldem funkcjonuje już ponad 200 sklepów, w których coraz większe znaczenie mają marki własne sieci. Oprócz tego Intermarche rozwija ofertę o oryginalne rozwiązania, takie jak własne wędzarnie. W pobliżu sklepów na klientów czekają m.in. stacje benzynowe oraz automaty do odbioru przesyłek.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Intermarche

Na tej stronie przedstawione są wszystkie gazetki promocyjne sieci Intermarche. Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu na samej górze umieściliśmy oferty aktualne, a dopiero później wydania archiwalne. Intermarche należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego zawartość gazetek promocyjnych stanowią przede wszystkim żywność i napoje. Nie w każdym przypadku zakup jednego artykuły upoważnia do skorzystania z promocyjnej ceny. Dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z gazetkami.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci Intermarche zazwyczaj pojawiają co tydzień. Niekiedy w jednym czasie można znaleźć kilka obowiązujących ofert. Każda z nich bogata jest w przecenione produkty. Zazwyczaj gazetki liczą ok. 20 bądź niekiedy nawet 28 stron atrakcyjnych promocji. W ofertach dominuje żywność oraz napoje, w tym także napoje alkoholowe. Na ich ostatnich stronach można znaleźć także artykuły chemiczne, które również są poddane przecenie.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne sieci Intermarche na naszą stronę. Zależy nam, aby klienci mogli zapoznać się z najnowszymi przecenami od razu w dniu ich wejścia w życie. Aby ułatwić konsumentom poszukiwanie promocji wprowadziliśmy w naszym serwisie pewien porządek. Na samej górze znajdują się gazetki aktualne, a zaraz za nimi umieszczone są oferty archiwalne. Nie usuwamy ich z naszej strony, gdy przestają obowiązywać, ponieważ chcemy, aby możliwe było porównanie cen artykułów, a także sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają promocji.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Aby zapoznać się z najnowszymi przecenami przygotowanymi przez sieć Intermarche wystarczy odwiedzić nasz serwis. Możesz nie tylko przeglądać poszczególne oferty, ale także przybliżać strony znajdujące się na łamach gazetek. Jest to niezwykle korzystna opcja, ponieważ dzięki niej możliwe staje się odczytanie wszystkich informacji znajdujących się przy produktach. Niekiedy ważne szczegóły pozwalające na skorzystanie z danej promocji zapisane są drobnym drukiem. Dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z opisem przecenionych artykułów.

Gazetki promocyjne Intermarche - ceny

Gazetki promocyjne Intermarche - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Intermarche. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Owoce i warzywa

 • nektarynka - 5,99 zł za kilogram
 • winogrono - 9,99 zł za kilogram
 • cukinia - 2,99 zł za kilogram

Wędliny

 • schab cygański - 22,99 zł za kilogram
 • kiełbasa polska - 21,99 zł za kilogram
 • golonka królewska - 19,99 zł za kilogram

Mięso

 • mięso mielone z łopatki wieprzowej - 10,99 zł za kilogram
 • mięso mielone wołowe na burgery - 19,99 zł za kilogram
 • stek z fileta z kaczki - 12,99 zł za 320 gramów

Pieczywo

 • kajzerka - 0,24 zł za sztukę
 • croissant - 1,12 zł za sztukę
 • mini focaccia - 2,19 zł za sztukę

Ryby

 • mintaj - 11,99 zł za 450 gramów
 • łosoś wędzony - 15,99 zł za 100 gramów
 • szprot - 3,59 zł za 170-175 gramów

Produkty mrożone

 • makaron na patelnię Hortex - 6,79 zł za 450 gramów
 • owoce Hortex - 7,59 zł za 450 gramów
 • zupa Hortex - 3,99 zł za 450 gramów

Nabiał

 • deser Monte - 1,99 zł za 150 gramów
 • jogurt Piątnica - 1,79 zł za 330 gramów
 • śmietana Łaciata - 2,39 zł za 330 gramów