Tracking Pixel

Aktualne gazetki Kaufland 21.05

Informacje o Kaufland
Kaufland

Kaufland nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne, które są bogate w różnorodne przeceny. Jak najbardziej opłaca się po nie wybrać do sklepów tej sieci, ponieważ rabaty pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Gazetki promocyjne zazwyczaj obowiązują kilka dni, a niekiedy nawet 2 tygodnie.

Kaufland - promocje

Kaufland to sieć hipermarketów, które należą do niemieckiej grupy Schwarz. Sklepy wielkopowierzchniowe oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów. Sieć często organizuje promocje oraz akcje specjalne, dzięki którym możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy podczas robienia zakupów. W każdym tygodniu publikowanych jest zazwyczaj kilka nowych gazetek promocyjnych, a oprócz tego klienci mogą także zbierać punkty w programie lojalnościowym.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Kaufland?

Kaufland nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne, które są bogate w różnorodne przeceny. Jak najbardziej opłaca się po nie wybrać do sklepów tej sieci, ponieważ rabaty pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Gazetki promocyjne zazwyczaj obowiązują kilka dni, a niekiedy nawet 2 tygodnie.

Liczba stron pojawiająca się w nich nie jest jednoznacznie określona, ale na ich łamach można znaleźć wiele niesamowitych produktów w atrakcyjnych cenach. Wśród ofert dominują przede wszystkim napoje oraz żywność, ale w gazetkach pojawiają się również artykuły chemiczne.

Marki własne Kaufland

Jedną z najsilniejszych marek sieci Kaufland, którą można znaleźć tylko w tych sklepach jest K-Classic. Marka powoli zastępuje dotychczasowe marki firmy, takie jak Stilla Dolce, Vian czy Sun Gold. Produkty charakteryzują się wysoką jakością i stosunkowo niską ceną.

Wśród nich można znaleźć zarówno artykuły mleczne, jak i mrożone, a także makarony, słodycze, soki czy nawet karmy dla zwierząt i różnorodne tekstylia. Markę K-Classic rozpoznacie dzięki czerwonemu symbolowi znajdującemu się na opakowaniach artykułów.

O sieci Kaufland

Kaufland rozpoczął działalność w naszym kraju w 2001 roku i od tego czasu otworzył ponad 200 sklepów w Polsce. Są to zazwyczaj średnie i duże obiekty, którym często towarzyszy mała galeria handlowa. Oprócz produktów znanych producentów, w Kauflandzie można kupić także ponad 1.000 artykułów marki własnej K-Classic, wśród których można znaleźć m.in.wędliny, słodycze, makarony i soki.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Kaufland

Na tej stronie publikujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Kaufland. Wiemy, że czasami interesują Was także gazetki archiwalne, dlatego udostępniamy zarówno nowe, jak i starsze oferty. Kaufland to sieć sklepów z kategorii spożywczej, dlatego w poniższych gazetkach to właśnie jedzenie oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe są najczęściej występującymi pozycjami.

Co można znaleźć w gazetkach?

Kaufland przygotowuje dla swoich klientów niesamowicie dużo atrakcyjnych ofert, dzięki którym zakupy w tej sieci stają się nie tylko tańsze, ale przede wszystkim przyjemniejsze. Gazetki promocyjne nie posiadają stałej daty obowiązywania, ani liczby stron, która się w nich pojawia. Niekiedy obowiązują tylko kilka dni, a innym razem nawet 2 tygodnie.

Podobnie z liczbą stron dostępnych w ofertach. W jednym wydaniu można ich spotkać tylko 8, a w innym nawet 40. W tym czasie obowiązuje zazwyczaj kilka gazetek promocyjnych, co zwiększa szanse klientów na znalezienie idealnych propozycji produktów w naprawdę niskich cenach.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne, jakie przygotowuje sieć Kaufland. Staramy się dodawać je na bieżąco, ponieważ zależy nam, aby klienci mogli się z nimi zapoznawać od razu w dniu ich wejścia w życie. Przy wszystkich ofertach podana jest ich data obowiązywania, co z pewnością ułatwia zaplanowanie zakupów.

Na samym początku znajdują się wydania aktualne, a zaraz za nimi umieszczone są gazetki archiwalne. Pozostawiamy je na naszej stronie, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej zostają przecenione. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz je z ofertami obowiązującymi w chwili obecnej, ponieważ wydania archiwalne zaznaczamy specjalną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

W trosce o wygodę i sprawne planowanie zakupów klientów sieci Kaufland na naszej stronie udostępniamy możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych. Taka opcja pozwala zaoszczędzić sporo czasu, ponieważ możesz zapoznać się z najnowszymi przecenami bez konieczności wychodzenia z domu. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest przybliżanie stron znajdujących się w gazetkach promocyjnych. Pozwala to odczytać wszystkie informacje zapisane przy produktach, nawet jeśli charakteryzują się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Kaufland - ceny

Gazetki promocyjne Kaufland - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Kaufland. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Warzywa

 • ogórki - 2,99 zł za kilogram
 • seler naciowy - 2,49 zł za sztukę
 • marchew młoda - 2,79 zł za kilogram

Słodycze

 • wafle Familijne - 2,39 zł za 180 gramów
 • czekolada Wawel - 2,49 zł za 100 gramów
 • wafel Prince Polo XXL - 0,99 zł za 50 gramów

Napoje

 • sok Hortex - 5,99 zł za 2 litry
 • sok Vitaminka - 2,99 zł za litr
 • oranżada Hellena - 2,29 zł za 850 mililitrów

Środki czystości

 • płyn do mycia naczyń Ludwik - 19,99 zł za 5 kilogramów
 • proszek do prania E - 22,99 zł za 4,095 kilograma
 • mydło w płynie Luksja - 4,99 zł za 900 mililitrów

Owoce

 • mango dojrzałe - 5,99 zł za sztukę
 • jeżyny - 4,99 zł za 125 gramów
 • jabłka - 1,79 zł za kilogram

Rośliny

 • storczyk - 19,99 zł za sztukę
 • słoneczniki - 9,99 zł za 3 sztuki
 • iglak - 4,99 zł za sztukę

Mięso

 • polędwiczka wieprzowa - 18,99 zł za kilogram
 • filet z piersi kurczaka - 14,99 zł za kilogram
 • boczek wieprzowy - 13,99 zł za kilogram