Aktualne gazetki Media Expert 18.05

Informacje o Media Expert
Media Expert

Media Expert - promocje

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, której oferta jest na bieżąco aktualizowana zgodnie z wymaganiami klientów. Jeśli zależy Ci na najnowszych trendach to z pewnością znajdziesz je w sklepach tej sieci. Jej asortyment składa się przede wszystkim z takich artykułów, jak telewizory, laptopy, tablety, smartfony, sprzęt fotograficzny oraz urządzenia RTV i AGD. W niektórych placówkach można zakupić również rowery, skutery czy narzędzia do pielęgnacji ogrodu.

Co można naleźć w gazetkach promocyjnych Media Expert?

Sieć zachęca swoich klientów do zapoznawania się z najnowszymi gazetkami promocyjnymi, w których umieszczane są najbardziej atrakcyjne oferty. Zazwyczaj obowiązują one przez 2 tygodnie i najczęściej zawierają 16 stron licznych przecen. Na ich łamach można znaleźć wiele różnorodnych produktów, jakie dostępne są w ofercie Media Expert. Sieć stara się spełniać wszystkie oczekiwania klientów, dlatego przygotowuje dla nich atrakcyjne promocje. Gazetki są kolorowe, ale także przejrzyste, więc zapoznawanie się z przecenami nie jest problematyczne.

Marka Media Expert

Jest to jedna z największych marek branży RTV, AGD, Multimedia działających w Polsce. Klienci doceniają ją przede wszystkim za wysoką jakość oferowanych produktów. Sukces firmy udowadnia m.in. nagroda Grand Prix – Laur Konsumenta 2018 uzyskana w kategorii Sklepy RTV/AGD. Oprócz tego marka może pochwalić się innymi wyróżnieniami, które świadczą o jej profesjonalnym podejściu do klienta.

O sieci Media Expert

Media Expert oferuje najnowsze sprzęty z kategorii RTV i AGD w ponad 400 sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym. Dynamicznie rozwijająca się marka jest jedną z najbardziej dostępnych dla klienta, promującą produkty prestiżowych marek i dając możliwość zakupów na raty. W sklepach można zakupić produkty „Tax free”, a firmy nawiązując współpracę B2B otrzymują specjalne oferty promocyjne.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Media Expert

Media Expert jest dynamicznie rozwijającą się siecią elektromarketów, w ofercie których można znaleźć różnego rodzaju sprzęt elektroniczny. W sklepach dostępne są telewizory, laptopy, tablety, smartfony, sprzęt fotograficzny, a także sprzęt RTV i AGD. W niektórych placówkach znajdują się także rowery, skutery, quady, elektronarzędzia oraz sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Media Expert to lider na rynku oferujący produkty wysokiej jakości w najniższych cenach.

Co można znaleźć w gazetkach?

Media Expert proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które najczęściej obowiązują 2 tygodnie. Niektóre oferty trwają tylko tydzień, a inne nawet 3 tygodnie. Zazwyczaj liczą 12 stron, ale zdarzają się wydania zawierającą 16 stron licznych przecen i promocji. Oferty obejmują różnorodne produkty przedstawiane w atrakcyjnych cenach.

Charakterystyczne kolory gazetek promocyjnych sieci Media Expert to czerwony i żółty. Oferty są przejrzyste, aby klienci mogli jak najszybciej zapoznać się z przedstawianymi w nich promocjami i jak najdokładniej zaplanować swoje zakupy. Na każdej stronie umieszczanych jest kilka przecenionych artykułów, po które warto wybrać się do sklepu.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się, aby nasi klienci w jak najszybszy sposób mogli zapoznać się ze wszystkimi promocjami przygotowanymi przez sieć Media Expert. Z tego powodu na naszej stronie zamieszczamy wszystkie gazetki tego sklepu, zarówno wydania aktualne jak i archiwalne. Pomaga to porównać ceny produktów oraz sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Wydania archiwalne zaznaczamy wyraźną grafiką, żebyś nie pomylił ich z aktualnymi. Ponadto przy każdej gazetce podajemy daty jej obowiązywania. Pomaga to klientom w planowaniu zakupów.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jeśli chcesz w szybki sposób zapoznać się z najnowszymi promocjami sieci Media Expert to skorzystaj z możliwości internetowego przeglądania gazetek na naszej stronie. Nie musisz posiadać papierowej wersji, aby poznać atrakcyjne oferty. Ponadto udostępniamy opcję przybliżania każdej strony, co ułatwia odczytywanie szczegółów znajdujących się przy poszczególnych produktach. Zachęcamy do czytania wszystkich adnotacji, ponieważ często to właśnie tam zapisane są warunki skorzystania z danej promocji.

Dla osób pragnących szybko znaleźć atrakcyjne oferty przygotowaliśmy specjalną wyszukiwarkę znajdującą się na naszej stronie. Możesz wpisać w nią nazwę szukanego produktu bądź sklepu, a system sam znajdzie dla Ciebie te informacje. Oprócz tego masz możliwość podania swojej lokalizacji, dzięki czemu wskażemy Ci najlepsze promocje znajdujące się w sklepach w Twojej okolicy.

Gazetki promocyjne Media Expert - ceny

Gazetki promocyjne Media Expert - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Media Expert. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lutym 2020 roku.

Urządzenia do włosów

 • prostownica do włosów Remington - 299 zł za sztukę (przeceniona z 349,99 zł)
 • szczotka prostująca Philips - 159 zł za sztukę (przeceniona z 209,99 zł)
 • suszarka do włosów Remington - 139 zł za sztukę (przeceniona z 169,99 zł)

Słuchawki

 • słuchawki douszne Sony - 129 zł za sztukę (przecenione z 149,99 zł)
 • słuchawki nauszne JBL - 189 zł za sztukę (przecenione z 239,99 zł)
 • słuchawki douszne Apple - 719 zł za sztukę

Tablety

 • tablet Lenovo - 349 zł za sztukę (przeceniony z 399,99 zł)
 • tablet Huawei - 499 zł za sztukę (przeceniony z 599,99 zł)
 • tablet Samsung - 899 zł za sztukę

Smartfony

 • smartfon Huawei - 1299 zł za sztukę
 • smartfon Samsung - 1699 zł za sztukę
 • smartfon Nokia - 399 zł za sztuke

Laptopy

 • laptop Lenovo - 1299 zł za sztukę
 • laptop Huawei - 2999 zł za sztukę
 • laptop HP - 2399 zł za sztukę (przeceniony z 2599,99 zł)

Telewizory

 • telewizor Sharp - 699 zł za sztukę (przeceniony z 799,99 zł)
 • telewizor LG - 1599 zł za sztukę (przeceniony z 1699,99 zł)
 • telewizor Sharp - 1699 zł za sztukę (przeceniony z 1999,99 zł)

Ekspresy do kawy

 • ekspres ciśnieniowy Philips - 2299 zł za sztukę (przeceniony z 2399,99 zł)
 • ekspres ciśnieniowy Siemens - 3599 zł za sztukę
 • ekspres ciśnieniowy Saeco - 2799 zł za sztukę (przeceniony z 2899,99 zł)