Aktualne gazetki Bodzio 15.07

Informacje o Bodzio
Bodzio

Bodzio - promocje

Bodzio to fabryka mebli oznaczająca polskie przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku od 1985 r. Sieć zajmuje się produkcją, sprzedażą i dystrybucją mebli kuchennych, pokojowych, sypialnianych, biurowych, a także hotelowych i tapicerowanych. Oferta fabryki obejmuje szeroki asortyment produktów skierowanych przede wszystkim do pensjonatów i hoteli.

Bodzio charakteryzuje się nowoczesnością i oryginalnością jeśli chodzi o design i walory użytkowe. Wszystkie te wartości wpływają na wysoką popularność sieci wśród klientów. O sukcesie firmy świadczą także liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

Fabryka mebli nieustannie stara się dopasować swój asortyment do współczesnych klientów i ich potrzeb. Z tego powodu sieć przygotowuje gazetki promocyjne, wśród których znajduje się wiele produktów w atrakcyjnych cenach.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Bodzio?

Niestety gazetki promocyjne sieci nie pojawiają się regularnie, ale czas ich obowiązywania jest długi. Zazwyczaj wynosi nawet kilka miesięcy. Ponadto oferty są bardzo obszerne, ponieważ liczą ponad 100 stron atrakcyjnych przecen. Na ich łamach można znaleźć wiele artykułów, po które warto wybrać się do sklepu. Gazetki są przejrzyste, co ułatwia planowanie i robienie zakupów.

O sieci Bodzio

Fabryka Mebli Bodzio to polskie przedsiębiorstwo mebli z siedzibą w Goszczu. Zostało założone w 1985 r. jako spółka rodzinna oparta na polskim kapitale. Zarówno jego założycielem, jak i Dyrektorem Generalnym jest Bogdan Szewczyk. Firmą kieruje również żona mężczyzny oraz pięcioro dzieci. Aktualnie sieć uchodzi za jednego z największych producentów mebli w Polsce. Asortyment firmy składa się przede wszystkim z mebli kuchennych, pokojowych, sypialnianych, biurowych, hotelowych oraz tapicerowanych. Aktualnie Fabryka zajmuje ponad 100 000 m2 powierzchni użytkowej i posiada ponad 320 salonów meblowych na terenie kraju.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Bodzio

Dla osób budujących bądź remontujących swoje mieszkania i domy sieć Bodzio przygotowała liczne promocje zamieszczane w gazetkach promocyjnych. Asortyment tych sklepów składa się przede wszystkim z produktów skierowanych szczególnie do pensjonatów i hoteli, ale indywidualni klienci z pewnością również znajdą wiele potrzebnych im artykułów. Sieć zajmuje się produkcją, sprzedażą i dystrybucją mebli kuchennych, pokojowych, sypialnianych i biurowych.

Co można znaleźć w gazetkach?

Czas obowiązywania gazetek promocyjnych oferowanych przez sieć jest bardzo długi, dlatego z pewnością każdy zdąży zrobić zakupy. Niestety nie pojawiają się one regularnie, ale za to są niezwykle obszerne – liczą nawet ponad 100 stron atrakcyjnych przecen, po które warto wybrać się do sklepu. W gazetkach promocyjnych można znaleźć wiele różnorodnych artykułów, takich jak meble czy dekoracje służące do wykończenia mieszkania.

Jakie oferty prezentujemy?

Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki sieci Bodzio. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby klienci jak najszybciej mogli zapoznawać się z aktualnymi przecenami. Dodajemy nie tylko wydania aktualne, ale także archiwalne, dzięki czemu możesz porównać poszczególne ceny i sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Przy wszystkich gazetkach znajdują się daty ich obowiązywania, co ułatwia planowanie zakupów.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Udostępniamy możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych sieci Bodzio. Teraz nie musisz wybierać się specjalnie do sklepu, aby poznać najnowsze oferty sklepu. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i będziesz mógł to zrobić online. Ponadto możesz powiększyć każdą stronę gazetek, dzięki czemu szczegóły znajdujące się przy produktach stają się wyraźniejsze. Zachęcamy Cię do zapoznawania się z nimi, ponieważ często to właśnie tam znajdują się warunki skorzystania z promocji.

Pod każdą gazetką znajdziesz spis przecenionych artykułów podzielonych na kategorie. Natomiast jeśli zależy Ci na szybkim otrzymaniu informacji o specjalnych promocjach to polecamy skorzystanie z wyszukiwarki, jaka znajduje się na naszej stronie. Wpisz w nią nazwę szukanego produktu bądź sklepu, a system sam znajdzie dla Ciebie te informacje.

Gazetki promocyjne Bodzio - ceny

Gazetki promocyjne Bodzio Meble - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Bodzio Meble. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Szafki łazienkowe

 • szafka umywalkowa 60 - 657 zł za sztukę
 • szafka umywalkowa 80 - 729 zł za sztukę
 • szafka z lustrem - 224,10 zł za sztukę

Komody

 • komoda 4-szufladowa - 530 zł za sztukę
 • komoda z drzwiami i szufladami - 550 zł za sztukę
 • komoda 4-drzwiowa - 550 zł za sztukę

Szafy

 • szafa 2-drzwiowa - 830 zł za sztukę
 • szafa z drążkiem i półkami - 860 zł za sztukę
 • półszafa - 522,50 zł za sztukę

Zestawy pościeli

 • zestaw pościeli Fiorento - 74,99 zł za sztukę
 • zestaw pościeli Serduszka - 94,99 zł za sztukę
 • zestaw pościeli Exotico - 84,99 zł za sztukę

Sofy

 • sofa Sewilla - 1659 zł za sztukę
 • sofa Paris - 1999 zł za sztukę
 • sofa Werina - 1557 zł za sztukę

Stoliki

 • stolik kawowy Marino - 85 zł za sztukę
 • stolik ze szkłem Salveri - 649 zł za sztukę
 • stolik metalowy Sieno - 249,99 zł za sztukę

Akcesoria kuchenne

 • korkociąg - 8,54 zł za sztukę
 • otwieracz do puszek - 8,54 zł za sztukę
 • obieraczka - 4,13 zł za sztukę