Informacje o Cersanit
Cersanit

Cersanit - promocje

Cersanit to grupa kapitałowa, która działa na międzynarodowym rynku płytek ceramicznych. Oferuje klientom kompleksowe wyposażenie łazienek i gwarantuje wysoką jakość proponowanych artykułów. Dynamicznie się rozwija, dlatego w asortymencie firmy cały czas pojawiają się nowe propozycje skierowane do klientów. Ponadto Cersanit zachęca konsumentów do zapoznawania się z atrakcyjnymi ofertami umieszczanymi w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Cersanit?

Klienci mogą znaleźć w gazetkach promocyjnych grupy Cersanit wyjątkowe i niepowtarzalne oferty pozwalające na kompleksowe wyposażenie łazienek. Katalogi zazwyczaj obowiązują przez dwa lub trzy miesiące i najczęściej liczą 8 stron. Niekiedy pojawiają się wydania zawierające 5 bądź 10 stron. Na każdej z nich można znaleźć wiele artykułów pasujących do każdego rodzaju łazienki w naprawdę niskich cenach. Gazetki są przejrzyste, co ułatwia planowanie i robienie zakupów w sieci Cersanit.

Oferta produktów marek Cersanit jest dostępna we wszystkich państwach Unii Europejskiej. Ponadto dociera na rynki Europy Wschodniej, Bliski Wschód, a także do krajów Azji Środkowej i Afryki Północnej. Grupa Cersanit w skuteczny i szybki sposób reaguje na regionalne wyzwania i dostosowuje swoje portfolio do lokalnej specyfiki. Ponadto zapewnia profesjonalną obsługę klientów na całym obszarze swojego działania. Dzięki temu firma cieszy się zadowoleniem i zaufaniem konsumentów.

O sieci Cersanit

Cersanit jest dynamicznie rozwijającą się grupą kapitałową, która działa na rynku płytek ceramicznych i kompleksowego wyposażenia łazienek. Oferta produktów tej marki znana jest nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach na całym świecie. Do swoich klientów kieruje niepowtarzalny asortyment, a także gotowe i kompleksowe rozwiązania do łazienek, które łączą w sobie przede wszystkim wygodę, dobrą jakość, styl i funkcjonalność. Cersanit występuje również jako doradca, ponieważ często podpowiada sposoby na urządzenie wnętrza.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Cersanit

Poniżej prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Cersanit. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z nimi, ponieważ to właśnie na ich łamach na klientów czekają najbardziej atrakcyjne przeceny. Grupa Cersanit proponuje konsumentom kompleksowe wyposażenie łazienek. Ponadto możesz mieć pewność, że oferowane produkty charakteryzują się wysoką jakością i stosunkowo niską ceną. Jeśli jesteś na etapie wykańczania swojej łazienki to doskonale trafiłeś.

Co można znaleźć w gazetkach?

Najlepsze propozycje cenowe przygotowywane przez Cersanit umieszczane są w specjalnie do tego przeznaczonych gazetkach promocyjnych. Obowiązują one zazwyczaj przez dwa lub trzy miesiące i liczą 8 stron niesamowitych przecen. Niektóre katalogi zawierają mniej lub więcej stron, ich liczba nie jest ściśle określona. Na łamach gazetek można znaleźć wiele ciekawych propozycji do łazienki. Dzięki szerokiej ofercie z pewnością dopasujesz artykuły do wyglądu swojego pomieszczenia. Gazetki są tworzone w sposób bardzo przejrzysty, co sprawia, że z pewnością nie przegapisz aktualnych – najlepszych cen.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne Cersanit. Na samym początku umieszczone są oferty aktualne, a zaraz za nimi archiwalne. Te drugie zaznaczamy specjalną grafiką, dlatego z pewnością nie pomylisz ich z ofertami obowiązującymi w chwili obecnej. Dodajemy je na naszą stronę, abyś mógł porównać ceny poszczególnych produktów oraz sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Wszystkie gazetki staramy się dodawać na bieżąco, ponieważ zależy nam, aby konsumenci mogli się zapoznać z najnowszymi przecenami od razu w dniu ich wejścia w życie.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie na klientów sieci Cersanit czeka wiele interesujących rozwiązań. Przede wszystkim przygotowaliśmy możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych, dzięki czemu nie potrzebne są ich papierowe wersje, aby zapoznawać się z najnowszymi przecenami. Ponadto udostępniliśmy opcję przybliżania wszystkich stron znajdujących się w gazetkach. Dzięki temu możliwe staje się odczytanie informacji zapisanych drobnym drukiem. Zapoznawanie się z nimi jest niezwykle ważne, ponieważ często to właśnie tam umieszczane są warunki skorzystania z danej promocji.

Gazetki promocyjne Cersanit - ceny

Gazetki promocyjne sieci Cersanit - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Cersanit. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lutym 2021 roku.

Zestawy z miską

 • zestaw z miską Arteco - 719 zł za zestaw
 • zestaw z miską Facile - 619 zł za zestaw
 • zestaw z miską Delfi - 599 zł za zestaw

Miski zawieszane

 • miska zawieszana Caspia - 789 zł za sztukę
 • miska zawieszana Moduo - 679 zł za sztukę
 • miska zawieszana Parva - 499 zł za sztukę

Stelaże podtynkowe

 • stelaż podtynkowy Aqua 52 - 479 zł za sztukę
 • stelaż podtynkowy Aqua 22 - 399 zł za sztukę
 • stelaż podtynkowy Aqua 42 - 399 zł za sztukę

Kompakty

 • kompakt Moduo - 579 zł za sztukę
 • kompakt Carina - 559 zł za sztukę
 • kompakt City - 459 zł za sztukę

Wanny

 • wanna Zen - 3699 zł za sztukę
 • wanna Crea - 3599 zł za sztukę
 • wanna Lana - 439 zł za sztukę

Kabiny prysznicowe

 • kabina Mille - 999 zł za sztukę
 • kabina Crea - 1499 zł za sztukę
 • kabina Arteco - 1059 zł za sztukę

Gresy

 • gres Opoczno Prime - 97,99 zł za metr kwadratowy
 • gres Cersanit Stay Classy mosaic karo - 53,99 zł za metr kwadratowy
 • gres Cersanit Candy cream - 63,73 zł za metr kwadratowy