Aktualne gazetki Obi 17.07

Informacje o Obi
Obi

Obi - promocje

OBI to sieć marketów, która działa na rynku europejskim od 1970 r. Jest to międzynarodowy koncern zarządzający ponad 600 placówkami. Sieć znana jest również jako niekwestionowany lider oferujący artykuły budowlane. O niezwykłym sukcesie OBI świadczy duża liczba zadowolonych klientów. Sklepy posiadają szeroki asortyment, który jest odpowiednio dostosowany do potrzeb rynków lokalnych. Sieć proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które są bogate w atrakcyjne przeceny.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych OBI?

Sieć wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów pod każdym względem. Najbardziej atrakcyjne propozycje znajdują się w gazetkach promocyjnych, które obowiązują przez 2-3 tygodnie. Liczba stron pojawiająca się w ofertach nie jest jednoznaczna – najczęściej wynosi ona 8 lub 16 stron. Na łamach gazetek znajdują się różnorodne produkty, jakie można znaleźć na co dzień w sklepach OBI. Jeśli jesteś na etapie wykańczania swojego mieszkania to z pewnością odnajdziesz się w tej sieci.

Marki własne OBI

Oprócz znanych i powszechnie cenionych marek w sieci OBI znajdziesz marki własne. Zostały one stworzone specjalnie dla klientów tych sklepów. Charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także stosunkowo niską ceną. Niezwykle popularne na półkach w tych sklepach są takie marki, jak OBI oraz CMI. Z kolei marka własna o nazwie LUX TOOLS gwarantuje konsumentom profesjonalne narzędzia, bez których remont nie byłby możliwy.

O sieci Obi

OBI to trzecia największa pod względem wielkości sieć marketów budowlanych i ogrodniczych na świecie. Powstała w 1970r. w Niemczech, posiada ponad 600 marketów w Europie, w tym 50 w Polsce. W asortymencie sklepów znajdują się m.in. materiały budowlane, drzwi, okna, płytki, akcesoria ogrodowe, produkty do uprawy roślin, elektronarzędzia, oświetlenie, farby oraz meble kuchenne, łazienkowe i ogrodowe. OBI oferuje pomoc przy projektowaniu i urządzaniu wnętrz oraz możliwość zakupów internetowych z dostawą do domu. Sieć współpracuje ze znanymi producentami, takimi jak Dulux, Nobiles, Hammerite, Philips czy Bosch oraz oferuje produkty własnej marki.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Obi

Jeśli jesteś na etapie budowy lub urządzania swojego domu czy też ogrodu to z pewnością sieć OBI okaże się dla Ciebie idealna. Znajdziesz w niej wiele ciekawych rozwiązań, dzięki którym przeprowadzka w nowe miejsce stanie się nie tylko łatwiejsza, ale także przyjemniejsza. Poniżej prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne pojawiające się w ofercie tych marketów. Z zawartymi w nich rabatami zaoszczędzisz dużo pieniędzy i czasu.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane dla klientów przez sieć OBI obowiązują przez 2-3 tygodnie. Liczba pojawiających się w nich stron nie jest ściśle określona – waha się od 8 do nawet 16. Na ich łamach można znaleźć wiele atrakcyjnych przecen dotyczących produktów pozwalających na szybkie wykończenie domu i ogrodu. Asortyment sieci składa się także z artykułów budowlanych i je również OBI umieszcza w swoich gazetkach. Oferty są bardzo przejrzyste, a aktualne ceny są w nich zapisane wyraźnymi kolorami, więc z pewnością ich nie przegapisz.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne sieci OBI. Zależy nam, aby klienci mogli się z nimi jak najwcześniej zapoznać i zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach. Poniżej znajdują się zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. Te drugie zostały zaznaczone wyraźną grafiką, dlatego na pewno nie pomylisz ich z tymi pierwszymi. Wstawiamy je, żeby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Ponadto przy każdej gazetce znajduje się data jej obowiązywania, co pozwala zaplanować zakupy.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Oprócz internetowego przeglądania gazetek promocyjnych OBI możesz również przybliżać ich poszczególne strony. Jest to niezwykle korzystna opcja, szczególnie wtedy, gdy zależy Ci na odczytaniu informacji zapisanych małym drukiem. Pamiętaj, że to właśnie tam najczęściej umieszczane są warunki skorzystania z danej promocji.

Na naszej stronie znajduje się również wyszukiwarka. Skorzystaj z niej, jeśli chcesz znaleźć przeceniony produkt bądź atrakcyjne ceny artykułów w Twojej okolicy. Wystarczy, że wpiszesz w nią nazwę szukanego przedmiotu bądź nazwę sklepu, a system sam podpowie Ci te informacje i wskaże, gdzie w Twojej lokalizacji czekają najlepsze promocje.

Gazetki promocyjne Obi - ceny

Gazetki promocyjne Obi - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Obi. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Zestawy mebli

 • zestaw mebli Emma - 349 zł za sztukę
 • zestaw mebli Megan - 449 zł za sztukę
 • zestaw Mebli Napoli - 499 zł za sztukę

Baterie

 • bateria kuchenna Mago - 229 zł za sztukę
 • bateria kuchenna Ogliastra - 54,99 zł za sztukę
 • bateria kuchenna Flex - 115 zł za sztukę

Gresy

 • gres polerowany Atlanta Carrara - 99,99 zł za metr kwadratowy
 • gres szkliwiony Solid - 89,99 zł za metr kwadratowy
 • gres szkliwiony Walk - 59,99 zł za metr kwadratowy

Drzwi

 • skrzydło drzwiowe Temida - 169 zł za sztukę
 • skrzydło drzwiowe Irgo - 379 zł za sztukę
 • skrzydło drzwiowe Duo Loft - 359 zł za sztukę

Panele winylowe

 • panele winylowe SPC Szary Kamień - 89,99 zł za metr kwadratowy
 • panele winylowe SPC Lazio - 69,99 zł za metr kwadratowy
 • panele winylowe SPC Dąb Złoty - 59,99 zł za metr kwadratowy

Oświetlenie

 • lampa Roada - 139 zł za sztukę
 • lampa London - 269 zł za sztukę
 • plafon LED Magola - 179 zł za sztukę

Kabiny prysznicowe

 • kabina prysznicowa Alice - 449 zł za sztukę
 • kabina prysznicowa Barcelona - 599 zł za sztukę
 • kabina prysznicowa Diamond - 829 zł za sztukę