Darmowa aplikacja Gazetkowo!

Ściągnij aplikację, aby uzyskać dostęp do gazetek dodawanych każdego dnia! Żadna okazja nie umknie twojemu czujnemu oku.

Download app in google palyDownload app in huawei storeDownload app in galaxy store
no alt added
Sieci handlowe

Wszystkie gazetki z całej Polski

Chcesz zrobić zakupy w Biedronce, Lidlu, Pepco, Rossmannie lub innym sklepie? W naszej aplikacji znajdziesz gazetki ponad 220 sieci handlowych !

Gazetki promocyjne

Nie przegap wyjątkowych okazji

Zobacz gazetki od razu po tym jak opublikuje je sklep. Dowiedz się o promocjach i skorzystaj z ofert zanim produkty znikną z półek :)

Ulubione sieci handlowe

Ulubione sklepy zawsze pod ręką

Dodaj sklepy do Ulubionych - dzięki temu szybko sprawdzisz gazetki swoich ulubionych sklepów

Lista zakupów i promocji

Lista zakupów!

Nie musisz już pamiętać wszystkich promocji z których chcesz skorzystać. Aplikacja zrobi to za Ciebie! Wystarczy, że wpiszesz produkty na listę zakupów a aplikacja Gazetkowo zapisze wszystkie promocje na te produkty. Będą one dostępne na wyciągnięcie palca.

Aplikacja z gazetkami Gazetkowo - wszystkie aktualne promocje w zasięgu ręki

Jaka jest najlepsza aplikacja z promocjami? W tej kategorii z całą pewnością bezapelacyjne zwycięża Gazetkowo. Nasza aplikacja do promocji to wybór numer jeden dla tysięcy użytkowników w całej Polsce. Jest to aplikacja z gazetkami od wszystkich popularnych marketów. Niezależnie od tego, czy szukasz gazetek z Biedronki, Lidla, Kauflandu, Netto, Pepco czy jakiegokolwiek innego sklepu działającego w Polsce, w aplikacji Gazetkowo znajdziesz zawsze wszystkie najnowsze materiały promocyjne danej placówki handlowej.

Gazetkowo to także doskonała aplikacja do porównywania cen - dzięki temu, iż gromadzimy w niej gazetki od praktycznie wszystkich popularnych sklepów, jesteś w stanie w łatwy i szybki sposób znaleźć swoje ulubione produkty w najlepszej cenie. Aplikacja do sprawdzania cen produktów Gazetkowo wyróżnia się też tym, iż gazetki są publikowane z jak największym wyprzedzeniem - dzięki temu możesz odpowiednio wcześniej zaplanować swoje zakupy na cały tydzień i masz pewność, że zaoszczędzisz naprawdę spore pieniądze. Nasza aplikacja z gazetkami jest też stale udoskonalana - zależy nam na tym, by korzystanie z niej w jak największym stopniu było dostosowane do stale zmieniających się potrzeb użytkowników. Podczas wprowadzania kolejnych zmian szczególną uwagę zwracamy także na Wasze sugestie, aby nasza apka z gazetkami była dla Was zawsze numerem jeden.

Najlepsza aplikacja z gazetkami i lista zakupów w jednym

Najlepsza aplikacja z gazetkami to taka, za pośrednictwem której można nie tylko sprawdzać, jakie są aktualne promocje, ale również posiadająca wiele dodatkowych funkcjonalności. Jeśli chodzi o gazetki sklepowe aplikacja tego typu, która cieszy się ogromnym uznaniem, to Gazetkowo.

W naszej aplikacji gazetki promocyjne Android 10 możesz nie tylko przeglądać, ale również korzystać z wielu dodatkowych narzędzi ułatwiających planowanie zakupów. O czym mowa? Zdecydowanie najważniejszą opcją, którą oferujemy, jest możliwość stworzenia lista zakupów. Dzięki temu nie musisz już zapamiętywać wszystkich promocji, z których chciałbyś skorzystać. Stworzenie listy jest naprawdę banalnie proste. Wystarczy, że wpiszesz na nią nazwy poszczególnych produktów, zaś aplikacja Gazetkowo zapisze wszystkie obowiązujące promocje na dany asortyment. Dzięki temu będziesz mieć pewność, gdzie możesz kupić Twój ulubiony asortyment w najlepszej cenie.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji do promocji w sklepach?

Aplikacja gazetki promocyjne iOS to doskonały wybór. Jakie korzyści płyną z korzystania z aplikacji z promocjami? Oto lista najważniejszych zalet tego typu aplikacji:

  • łatwy dostęp do niezliczonej liczby promocji - użytkownicy aplikacji do promocji w sklepach mają możliwość przeglądania w jednym miejscu gazetek z różnych sklepów, co stanowi niewątpliwie ogromne udogodnienie,
  • oszczędność czasu - dzięki dostępowi do wszystkich gazetek w jednym miejscu można zaoszczędzić bardzo dużo czasu,
  • aplikacje do porównywania cen posiadają również dodatkowe udogodnienia, takie jak chociażby możliwość tworzenia listy zakupów,
  • użytkownicy otrzymują powiadomienia o pojawieniu się nowych gazetek, dlatego są zawsze na bieżąco z aktualnymi i najlepszymi ofertami w poszczególnych sklepach.

Czy aplikacja do porównywania cen w sklepach jest łatwa w obsłudze?

Nasza apka z gazetkami Gazetkowo jest niezwykle prosta w obsłudze. Wszystkie funkcjonalności są bardzo łatwe do opanowania nawet dla laików. Dzięki temu odnalezienie interesujących Cię gazetek z poszczególnych sklepów nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Już teraz pobierz naszą aplikację z promocjami, aby mieć dostęp do gazetek dodawanych każdego dnia, a z pewnością nie przegapisz żadnej wyjątkowej oferty.

Jakie funkcje oferuje aplikacja do porównywania cen?

Nasza aplikacja z promocjami Gazetkowo daje dostęp do następujących funkcji:

  • przeglądanie najnowszych gazetek,
  • możliwość obserwowania poszczególnych sklepów, aby otrzymywać powiadomienia o pojawieniu się ulubionych ofert,
  • tworzenie listy zakupów,
  • sprawdzanie sklepów w najbliższej okolicy,
  • wyszukiwanie promocji na określony produkt we wszystkich sklepach,
  • sprawdzanie harmonogramu niedziel handlowych.

Czy aplikacja z gazetkami jest bezpłatna?

Aplikacja do porównywania cen Gazetkowo jest całkowicie bezpłatna - zarówno jeśli chodzi o jej pobranie jak i korzystanie. Dodatkowo, aby móc korzystać z funkcjonalności aplikacji, nie jest wymagana rejestracja, co stanowi dodatkowy atut.

Jak pobrać aplikację na swój telefon?

W jaki sposób pobrać apkę z gazetkami Gazetkowo? To banalnie proste. Jeśli posiadasz smartfon z systemem Android czy iOS, uruchom Sklep Play, a następnie w wyszukiwarkę wpisz "Gazetkowo". Następnie kliknij "Zainstaluj" i postępuj z kolejnymi instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Z kolei jeżeli jesteś użytkownikiem urządzenia z systemem iOS, uruchom Apple Store i wpisz nazwę "Gazetkowo", po czym kliknij na "Zainstaluj" oraz wykonaj poszczególne czynności. Następnie ta najlepsza aplikacja z gazetkami będzie już dla Ciebie w pełni dostępna.