Aktualne gazetki Odido 18.05

Informacje o Odido
Odido

Odido - promocje

Odido to sieć sklepów działająca pod hasłem „Od domu blisko”. Zrzesza niezależnych właścicieli sklepów spożywczych, które oferują możliwość zrobienia wygodnych, solidnych i kompleksowych zakupów. Pod nazwą Odido w Polsce otwartych jest ponad 2200 sklepów. Znajdziesz je wszędzie – zarówno w większych miastach, jak i na wsi. Z pewnością nie będziesz miał problemu z ich rozpoznaniem, ponieważ placówki charakteryzuje takie samo oznakowanie.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Odido?

Najlepsze oferty sieci umieszczane są w gazetkach promocyjnych, które zazwyczaj obowiązują przez dwa tygodnie. Oferty liczą kilka stron, najczęściej pojawia się ich 4 lub 8. Na ich łamach znajdują się różnorodne produkty. Przede wszystkim są to żywność i napoje, ale w gazetkach pojawiają się również artykuły chemiczne. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie w sklepach Odido.

Dlaczego warto kupować w Odido?

Sieć Odido zapewnia swoim klientom zakupy w wygodnych sklepach. Wszystkie artykuły, których konsumenci potrzebują na co dzień znajdują się w jednym miejscu. Ponadto sieć zapewnia fachową i miłą obsługę, a także świetnie przeszkolony personel, który służy radą i pomocą. W sklepach dostaniesz produkty marek ARO oraz Fine Life, a także artykuły oznaczone wieloma innymi znanymi i cenionymi markami.

O sieci Odido

Odido, działająca pod skrzydłami Makro, to sieć sklepów osiedlowych, która oferuje produkty sprzedawane tylko w sławnej hurtowni (Aro, Fine Food) oraz znane marki w bardzo przystępnych cenach. Znajdujące się w całej Polsce sklepy oferujące produkty spożywcze działają na zasadzie franczyzy, dlatego ich dostępność jest bardzo wysoka.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Odido

Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Odido. W pierwszej kolejności zobaczysz ostatnio dodaną gazetkę, a następnie oferty archiwalne. Sieć należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego najczęściej w gazetkach można znaleźć żywność oraz napoje, w tym napoje alkoholowe. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z ofertami Odido, ponieważ są one pełne atrakcyjnych promocji.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć sklepów Odido zachęca swoich klientów do zapoznawania się ze specjalnie dla nich przygotowanymi gazetkami promocyjnymi. Oferty zazwyczaj obowiązują przez dwa tygodnie i liczą kilka stron niesamowitych przecen. Najczęściej liczba stron pojawiająca się w nich wynosi 4 lub 8. Na każdej z nich można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów w naprawdę niskich cenach. Przede wszystkim są to żywność i napoje, ale w gazetkach pojawiają się również artykuły chemiczne. Oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów w tej sieci.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Odido. Zależy nam na tym, aby klienci mogli się zapoznać z najnowszymi przecenami od razu w dniu ich wejścia w życie. Na samym początku znajdują się oferty aktualne, a zaraz za nimi wydania archiwalne. Pozostawiamy je na naszej stronie, abyś mógł porównać ceny poszczególnych produktów, a także sprawdzić, jakie artykuły najczęściej zostają przecenione. Przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania, dlatego nie musisz się martwić, że pomylisz oferty archiwalne z aktualnymi.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Internetowa możliwość przeglądania gazetek promocyjnych to nie jedyna opcja, jaką przygotowaliśmy dla klientów sieci Odido. Oprócz zapoznawania się z najnowszymi przecenami online możesz przybliżać poszczególny strony ofert. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych przy produktach, nawet jeśli charakteryzują się drobnym drukiem.

Oprócz tego na naszej stronie możesz skorzystać z wyszukiwarki. Jeśli zależy Ci na szybkim odszukaniu przecenionych produktów to jest to doskonała opcja. Wystarczy, że wpiszesz w nią nazwę artykułu, a system sam podpowie Ci, gdzie znajdziesz go najtaniej. Ponadto możesz wpisać nazwę szukanego sklepu bądź swoją lokalizację – wtedy podamy Ci, gdzie w Twojej okolicy zrobisz zakupy najtaniej!

Gazetki promocyjne Odido - ceny

Gazetki promocyjne Odido - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Odido. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Nabiał

 • ser topiony Lactima - 2,35 zł za 130 gramów
 • margaryna Kasia - 1,99 zł za 250 gramów
 • masło ekstra Lumiko - 4,49 zł za 200 gramów

Wędliny

 • szynka Fine Life - 6,59 zł za 60 gramów
 • salami Konecke - 3,19 zł za 100 gramów
 • parówki Sokoliki - 2,99 zł za 140 gramów

Przekąski

 • galaretka Winiary - 1,35 zł za 71 gramów
 • chipsy Lay's - 3,99 zł za 125-140 gramów
 • paluszki Beskidzkie - 2,79 zł za 175-300 gramów

Dodatki do potraw

 • makaron Lubella - 2,59 zł za 250 gramów
 • ryż biały Aro - 2,19 zł za 4 x 100 gramów
 • sałata lodowa - 2,39 zł za sztukę

Napoje

 • sok pomarańczowy Fortuna - 3,49 zł za litr
 • napój Tymbark - 1,75 zł za 500 mililitrów
 • napój gazowany Coca-Cola - 2,05 zł za 330 mililitrów

Piwo

 • piwo Warka - 2,55 zł za 500 mililitrów
 • piwo Redd's - 3,59 zł za 400 mililitrów
 • piwo Lech - 3,49 zł za 500 mililitrów

Środki czystości

 • płyn do mycia naczyń Ludwik - 4,69 zł za 500 gramów
 • mydło w płynie Palmolive - 5,99 zł za 300 mililitrów
 • mleczko do czyszczenia Cif - 8,99 zł za 540 gramów