Strona główna >Sklepy >Odido

Odido - Gazetki promocyjne

https://www.sklepy-odido.pl/

Liczba aktywnych gazetek: 2

Aktywne gazetki

Gazetki z tego sklepu właśnie do nas jadą

Lista sklepów Odido

Odido - popularne produkty w gazetkach

  Odido - promocje

  Odido to sieć sklepów działająca pod hasłem „Od domu blisko”. Zrzesza niezależnych właścicieli sklepów spożywczych, które oferują możliwość zrobienia wygodnych, solidnych i kompleksowych zakupów. Pod nazwą Odido w Polsce otwartych jest ponad 2200 sklepów. Znajdziesz je wszędzie – zarówno w większych miastach, jak i na wsi. Z pewnością nie będziesz miał problemu z ich rozpoznaniem, ponieważ placówki charakteryzuje takie samo oznakowanie.

  Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Odido?

  Najlepsze oferty sieci umieszczane są w gazetkach promocyjnych, które zazwyczaj obowiązują przez dwa tygodnie. Oferty liczą kilka stron, najczęściej pojawia się ich 4 lub 8. Na ich łamach znajdują się różnorodne produkty. Przede wszystkim są to żywność i napoje, ale w gazetkach pojawiają się również artykuły chemiczne. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie w sklepach Odido.

  Dlaczego warto kupować w Odido?

  Sieć Odido zapewnia swoim klientom zakupy w wygodnych sklepach. Wszystkie artykuły, których konsumenci potrzebują na co dzień znajdują się w jednym miejscu. Ponadto sieć zapewnia fachową i miłą obsługę, a także świetnie przeszkolony personel, który służy radą i pomocą. W sklepach dostaniesz produkty marek ARO oraz Fine Life, a także artykuły oznaczone wieloma innymi znanymi i cenionymi markami.

  O sieci Odido

  Odido, działająca pod skrzydłami Makro, to sieć sklepów osiedlowych, która oferuje produkty sprzedawane tylko w sławnej hurtowni (Aro, Fine Food) oraz znane marki w bardzo przystępnych cenach. Znajdujące się w całej Polsce sklepy oferujące produkty spożywcze działają na zasadzie franczyzy, dlatego ich dostępność jest bardzo wysoka.

  Wszystkie gazetki promocyjne sieci Odido

  Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Odido. W pierwszej kolejności zobaczysz ostatnio dodaną gazetkę, a następnie oferty archiwalne. Sieć należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego najczęściej w gazetkach można znaleźć żywność oraz napoje, w tym napoje alkoholowe. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z ofertami Odido, ponieważ są one pełne atrakcyjnych promocji.

  Co można znaleźć w gazetkach?

  Sieć sklepów Odido zachęca swoich klientów do zapoznawania się ze specjalnie dla nich przygotowanymi gazetkami promocyjnymi. Oferty zazwyczaj obowiązują przez dwa tygodnie i liczą kilka stron niesamowitych przecen. Najczęściej liczba stron pojawiająca się w nich wynosi 4 lub 8. Na każdej z nich można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów w naprawdę niskich cenach. Przede wszystkim są to żywność i napoje, ale w gazetkach pojawiają się również artykuły chemiczne. Oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia planowanie i robienie zakupów w tej sieci.

  Jakie oferty prezentujemy?

  Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Odido. Zależy nam na tym, aby klienci mogli się zapoznać z najnowszymi przecenami od razu w dniu ich wejścia w życie. Na samym początku znajdują się oferty aktualne, a zaraz za nimi wydania archiwalne. Pozostawiamy je na naszej stronie, abyś mógł porównać ceny poszczególnych produktów, a także sprawdzić, jakie artykuły najczęściej zostają przecenione. Przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania, dlatego nie musisz się martwić, że pomylisz oferty archiwalne z aktualnymi.

  Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

  Internetowa możliwość przeglądania gazetek promocyjnych to nie jedyna opcja, jaką przygotowaliśmy dla klientów sieci Odido. Oprócz zapoznawania się z najnowszymi przecenami online możesz przybliżać poszczególny strony ofert. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych przy produktach, nawet jeśli charakteryzują się drobnym drukiem.

  Oprócz tego na naszej stronie możesz skorzystać z wyszukiwarki. Jeśli zależy Ci na szybkim odszukaniu przecenionych produktów to jest to doskonała opcja. Wystarczy, że wpiszesz w nią nazwę artykułu, a system sam podpowie Ci, gdzie znajdziesz go najtaniej. Ponadto możesz wpisać nazwę szukanego sklepu bądź swoją lokalizację – wtedy podamy Ci, gdzie w Twojej okolicy zrobisz zakupy najtaniej!

  Gazetki promocyjne Odido - ceny

  Gazetki promocyjne Odido - ceny

  Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Odido. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

  Nabiał

  • ser topiony Lactima - 2,35 zł za 130 gramów
  • margaryna Kasia - 1,99 zł za 250 gramów
  • masło ekstra Lumiko - 4,49 zł za 200 gramów

  Wędliny

  • szynka Fine Life - 6,59 zł za 60 gramów
  • salami Konecke - 3,19 zł za 100 gramów
  • parówki Sokoliki - 2,99 zł za 140 gramów

  Przekąski

  • galaretka Winiary - 1,35 zł za 71 gramów
  • chipsy Lay's - 3,99 zł za 125-140 gramów
  • paluszki Beskidzkie - 2,79 zł za 175-300 gramów

  Dodatki do potraw

  • makaron Lubella - 2,59 zł za 250 gramów
  • ryż biały Aro - 2,19 zł za 4 x 100 gramów
  • sałata lodowa - 2,39 zł za sztukę

  Napoje

  • sok pomarańczowy Fortuna - 3,49 zł za litr
  • napój Tymbark - 1,75 zł za 500 mililitrów
  • napój gazowany Coca-Cola - 2,05 zł za 330 mililitrów

  Piwo

  • piwo Warka - 2,55 zł za 500 mililitrów
  • piwo Redd's - 3,59 zł za 400 mililitrów
  • piwo Lech - 3,49 zł za 500 mililitrów

  Środki czystości

  • płyn do mycia naczyń Ludwik - 4,69 zł za 500 gramów
  • mydło w płynie Palmolive - 5,99 zł za 300 mililitrów
  • mleczko do czyszczenia Cif - 8,99 zł za 540 gramów