Aktualne gazetki Smyk 22.04

Informacje o Smyk
Smyk

Smyk - promocje

W ofercie Smyka znajduje się wiele artykułów przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Sieć przygotowuje liczne rabaty dla swoich klientów, aby zakupy w tych sklepach stawały się jeszcze przyjemniejsze. Najwięcej przecen zamieszczanych jest w gazetkach promocyjnych, które nie ukazują się regularnie, ale mimo to zawierają wiele atrakcyjnych ofert.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Smyka?

Szeroki asortyment Smyka składa się przede wszystkim z artykułów przeznaczonych dla dzieci. Produkty skierowane są dla maluchów, a także dla starszaków – do 14 roku życia oraz dla kobiet w ciąży. W sklepach można znaleźć zarówno ubranka, obuwie, jak i zabawki, książki oraz akcesoria dziecięce.

Najlepsze oferty zamieszczane są w gazetkach promocyjnych, które zazwyczaj obowiązują kilka tygodni. Ilość stron pojawiających się w ofertach nie jest ściśle określona. Najczęściej jest ich ok 8-15. Na każdej z nich znajdują się liczne promocje i przeceny, po które warto wybrać się do sklepu.

Marki własne Smyka

Smyk posiada szeroki asortyment artykułów marek własnych dostępnych wyłącznie w sieci swoich sklepów lub w niektórych sklepach partnerów franczyzowych. Smyk posiada takie marki własne, jak SMIKI i COOL CLUB. Pierwsza w ofercie ma zabawki oraz akcesoria dla dzieci, natomiast druga wyróżnia się odzieżą i obuwiem. Oprócz tego asortyment Smyka charakteryzuje się produktami renomowanymi znanych na całym świecie marek i producentów, takich jak Lego, Hasbro i wiele innych.

O sieci Smyk

Smyk to rozpoznawalna marka zajmująca się sprzedażą produktów skierowanych do dzieci. Sieć oferuje szeroki wybór artykułów, takich jak odzież, obuwie, zabawki i akcesoria niemowlęce. Jej początek związany jest z rokiem 1952, kiedy nastąpiło otwarcie Centralnego Domu Towarowego w Warszawie. Natomiast pierwszy sklep pod marką Smyk powstał w 1977 r. Marki własne sieci na rynku dostępne są od roku 2001, natomiast od 2008 r. sklep rozpoczął działalność w innych państwach, takich jak Rosja, a rok później w Rumunii.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Smyk

Smyk jest siecią skierowaną szczególnie do dzieci i ich rodziców. Asortyment sklepu składa się przede wszystkim z ubrań, obuwia, zabawek, książek oraz akcesoriów niemowlęcych. Jeśli zależy Ci na zakupie pięknych, ale także praktycznych i uniwersalnych produktów przeznaczonych dla dzieci to zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez sieć Smyk.

Co można znaleźć w gazetkach?

Smyk proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, w których zamieszczane są atrakcyjne produkty. Oferty nie pojawiają się regularnie, a czas ich obowiązywania wynosi najczęściej kilka tygodni. Ilość stron pojawiająca się w gazetkach również nie jest ściśle określona. Zazwyczaj jest ich ok. 8-15. Na każdej z nich znajdują się liczne promocje i przeceny, po które warto wybrać się do sklepu. Zwłaszcza jeśli poszukujemy ładnych artykułów dziecięcych.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Smyk. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby klienci mogli zapoznawać się z najnowszymi ofertami w dniu ich wejścia w życie. Znajdziesz tutaj nie tylko wydania aktualne, ale także archiwalne, które zaznaczamy wyraźną grafiką. Dodajemy je po to, abyś mógł porównywać ceny poszczególnych produktów oraz żeby możliwe było sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Ponadto przy wszystkich gazetkach promocyjnych podane są daty ich obowiązywania, co ułatwia planowanie zakupów.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Jak już wspomnieliśmy na naszej stronie możesz zapoznać się ze wszystkimi gazetkami promocyjnymi sieci Smyk. Ponadto masz możliwość ich dokładnego przeglądania i przybliżania poszczególnych stron, co ułatwia odczytywanie szczegółów znajdujących się przy produktach. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z nimi, ponieważ często to właśnie tam są ukryte warunki skorzystania z danej promocji.

Na naszej stronie udostępniamy także możliwość skorzystania z wyszukiwarki, gdzie możesz wpisać nazwę szukanego produktu bądź sklepu. Ponadto system podpowie Ci, gdzie w Twojej okolicy zrobisz zakupy najtaniej. Zadbamy o to, żebyś niepotrzebnie nie przepłacał.

Gazetki promocyjne Smyk - ceny

Gazetki promocyjne sieci Smyk - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Smyk. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w grudniu 2020 roku.

Lalki

 • lalka Rockelle i dinozaur - 159,99 zł za sztukę
 • lalka Cave Club - 79,99 zł za sztukę
 • lalka Barbie Relaks w Spa - 129,99 zł za sztukę

Interaktywne pluszaki

 • leniwiec reagujący na dźwięki Slowy - 64,99 zł za sztukę
 • Mopik Psiak Epee - 69,99 zł za sztukę
 • zestaw Weterynarz Cry Pets - 99,99 zł za zestaw

Zestawy kreatywne

 • fabryka czekolady Play-Doh - 119,99 zł za zestaw
 • Studio Paznokci Crazy Chic - 74,99 zł za zestaw
 • zestaw do tworzenia bransoletek Smiki - 49,99 zł za zestaw

Klocki

 • Lego Friends Konkurs Pieczenia - 139,99 zł za sztukę
 • Lego Duplo Leśne Zwierzątka - 89,99 zł za sztukę
 • Lego City Zestaw Policyjny - 149,99 zł za sztukę

Gry

 • gra Ryzyko Junior - 79,99 zł za sztukę
 • gra Superfarmer - 57,49 zł za sztukę
 • gra Honeycombs - 58,99 zł za sztukę

Plecaki

 • plecak Super Mario - 49,99 zł za sztukę
 • plecak Minecraft - 79,99 zł za sztukę
 • plecak Kotek - 49,99 zł za sztukę

Odzież dziecięca

 • body z długim rękawem - 27 zł za sztukę
 • sukienka - 40 zł za sztukę
 • legginsy - 27 zł za sztukę