Aktualne gazetki Auchan 18.07

Informacje o Auchan
Auchan

Gazetki promocyjne sieci sklepów Auchan pojawiają się bardzo często, co pozwala klientom na nieustanne korzystanie z atrakcyjnych przecen. W gazetkach można znaleźć przede wszystkim żywność oraz różnego rodzaju napoje. Pojawiają się w nich także specjalne oferty na artykuły gospodarstwa domowego, artykuły chemiczne oraz akcesoria potrzebne do dekoracji domów i ogrodów. Auchan przygotowuje również gazetki, w których klienci mogą znaleźć przecenione produkty sezonowe, takie jak wyprawka szkolna.

Auchan - promocje

Auchan to sieć idealna dla łowców okazji. W tych sklepach czeka na nich szeroki wybór gazetek promocyjnych, niekiedy obowiązujących lokalnie. Ponadto dostępny jest program Skarbonka, który wydaje się bardzo atrakcyjny dla wielu klientów. Na półkach w Auchan można znaleźć produkty sprzedawane pod markami własnymi, a także specjalne ceny za wyroby uznanych producentów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Auchan?

Gazetki promocyjne sieci sklepów Auchan pojawiają się bardzo często, co pozwala klientom na nieustanne korzystanie z atrakcyjnych przecen. W gazetkach można znaleźć przede wszystkim żywność oraz różnego rodzaju napoje. Pojawiają się w nich także specjalne oferty na artykuły gospodarstwa domowego, artykuły chemiczne oraz akcesoria potrzebne do dekoracji domów i ogrodów. Auchan przygotowuje również gazetki, w których klienci mogą znaleźć przecenione produkty sezonowe, takie jak wyprawka szkolna.

Marki Auchan

Sieć zapewnia swoich klientów, że wszystkie marki Auchan zostały stworzone z myślą o ich potrzebach oraz pragnieniach. Produkty, które można znaleźć na półkach spełniają najważniejszy wymóg, tzn. wysoka jakość w dobrej cenie. Marka Auchan oferuje produkty przemysłowe, które w swojej ofercie często posiadają przecenione, ale praktyczne środki do czyszczenia oraz wiele artykułów gospodarstwa domowego. W sieci sklepów Auchan można również znaleźć produkty marki Selecline, która oferuje trwały i funkcjonalny sprzęt AGD. Marka In Extenso proponuje klientom sklepu odzież w różnorodnym stylu, natomiast marka Cosmia to określenie nowoczesności, prostoty i dobrego humoru, ponieważ jej ofertę stanowią kosmetyki.

O sieci Auchan

Auchan pojawił się w naszym kraju w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych, a w kolejnych latach nie tylko otwierał dziesiątki nowych sklepów, ale także przejął popularne sieci - Geant i Real. W hipermarketach tej sieci oprócz produktów spożywczych, dostępne są też produkty przemysłowe, odzież czy elektronika. Przy niektórych sklepach są także dostępne stacje benzynowe Auchan.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Auchan

Auchan proponuje swoim klientom zapoznanie się z najnowszymi promocjami, które przedstawiane są w gazetkach promocyjnych. Pojawiają się one bardzo często, nawet co kilka dni, dlatego możemy mieć pewność, że wybierając się na zakupy do tego sklepu kupimy wiele produktów w atrakcyjnych cenach.

Co można znaleźć w gazetkach?

Auchan należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego w gazetkach promocyjnych dominuje żywność oraz napoje, także alkoholowe. Można tam znaleźć również wiele innych produktów, takich jak artykuły chemiczne, artykuły gospodarstwa domowego czy akcesoria służące do dekoracji mieszkań i ogrodów. Auchan przygotowuje również specjalne gazetki tematyczne, w których przecenione są produkty sezonowe, jak np. szkolna wyprawka.

Gazetki promocyjne sieci sklepów Auchan nie mają ściśle określonej liczby stron. Zazwyczaj jest ich kilka. Na każdej z nich znajduje się wiele promocji i przecen. Są one przedstawione bardzo przejrzyście, co ułatwia zakupy w tym sklepie.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Auchan. Na samym początku zawsze wyświetlamy gazetki aktualne, a po nich gazetki archiwalne. Te drugie zaznaczamy jednak wyraźną grafiką, aby nikt nie pomylił ich z tymi obowiązującymi w danym momencie. Klienci mogą zapoznać się z kosztem produktów, jaki był wcześniej, aby porównać ceny i sprawdzić, które artykuły są najczęściej przecenione. Przy każdej gazetce podajemy również datę, do kiedy będą trwały promocje.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Zachęcamy klientów do skorzystania z możliwości dostępnej na naszej stronie, jaką jest internetowe przeglądanie gazetek sieci sklepów Auchan. Teraz nie potrzebujesz papierowej wersji, aby zapoznać się ze wszystkimi promocjami! Wystarczy, że wyszukasz interesująca Cię gazetkę spośród podanych poniżej. Ponadto możesz powiększyć każdą stronę, dzięki czemu odczytasz wszystkie opisy znajdujące się przy produktach. Jest to konieczne, aby zapoznać się ze szczegółami oferty.

Jeśli zależy Ci na szybkim znalezieniu danego produktu skorzystaj z wyszukiwarki znajdującej się na naszej stronie. Wystarczy, że wpiszesz nazwę szukanego przedmiotu a system sam podpowie Ci, gdzie możesz kupić go najtaniej. Ponadto w wyszukiwarce możesz wpisać nazwę sklepu, a nawet lokalizację, gdzie chcesz wybrać się na zakupy.

Gazetki promocyjne Auchan - ceny

Gazetki promocyjne Auchan - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Auchan. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Napoje

 • napój izotoniczny Oshee - 1,89 zł za 750 mililitrów
 • napój gazowany Kinley - 3,98 zł za litr
 • napój Lipton Ice Tea - 3,99 zł za 1,5 litra

Warzywa

 • pieczarki - 2,99 zł za 400 gramów
 • fasolka szparagowa - 8,99 zł za kilogram
 • ziemniak wczesny - 1,49 zł za kilogram

Nabiał

 • jogurt Activia - 2,79 zł za 280-300 gramów
 • napój mleczny Duet - 2,99 zł za 700 gramów
 • ryż Riso - 1,39 zł za 200 gramów

Słodycze

 • biszkopty Wedel - 2,95 zł za 147 gramów
 • czekolada Wedel - 2,79 zł za 80-100 gramów
 • wafelek Góralki - 0,88 zł za 50 gramów

Środki czystości

 • koncentrat do płukania Silan - 8,99 zł za 1,2-1,8 litra
 • płyn do mycia naczyń Fairy - 9,99 zł za 2 x 900 mililitrów
 • zawieszki do toalet Bref - 13,98 zł za 3 sztuki

Kosmetyki

 • mleczko do ciała Ziaja - 7,99 zł za 400 mililitrów
 • krem Neutrogena - 33,99 zł za 30-50 mililitrów
 • szampon Fructis - 8,99 zł za 200-400 mililitrów

Urządzenia elektroniczne

 • odtwarzacz MP3 New Audio - 9,99 zł za sztukę
 • słuchawki bezprzewodowe Sony - 99,99 zł za parę
 • mikser Scarlett - 39,99 zł za sztukę