Informacje o W. Kruk
W. Kruk

W. Kruk - promocje

W.KRUK to przedsiębiorstwo jubilerskie działające w Polsce już od wielu lat. Mimo upływu czasu nie znudziło się ono klientom, a wręcz przeciwnie – firma zyskuje coraz większe zaufanie. Konsumenci doceniają oferowane przez nią wysokiej jakości produkty. Biżuteria, którą można zakupić w salonach tej marki charakteryzuje się pięknem i wytrzymałością. Nosząc ją czujemy się naprawdę wyjątkowo.

Asortyment sieci składa się przede wszystkim z zegarków, pierścionków, bransoletek oraz kolczyków. W.KRUK jak najbardziej może się pochwalić ekspercką wiedzą oraz opieką, którą otacza konsumentów na każdym etapie ich zakupów w salonach sieci. Firma zdaje sobie sprawę ze zmian zachodzących na świecie, ale od wielu lat nieustannie wyznaje te same zasady. Można wśród nich wyróżnić: miłość, przyjaźń, piękno, naturę i precyzję.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych W.KRUK?

Przedsiębiorstwo jubilerskie pragnie przekonać do siebie klientów nie tylko wysokiej jakości biżuterią, ale także jej stosunkowo niską ceną. W tym celu przygotowuje gazetki promocyjne, które są przepełnione licznymi propozycjami w naprawdę opłacalnych warunkach. Oferty zazwyczaj są aktualne przez cały rok. W jednym czasie można spotkać nawet kilka wydań, dzięki czemu konsumenci mogą liczyć na naprawdę wiele promocji za każdym razem, gdy odwiedzają salony W.KRUK. Niektóre gazetki liczą tylko 8 stron, a inne aż 22 strony atrakcyjnych przecen.

O sieci W. Kruk

W.KRUK to jedna z najbardziej znanych marek jubilerskich działających w Polsce. Istnieje na rynku już od 1840 r., ale jej popularność nieustannie rośnie. Historia firmy rozpoczęła się w Poznaniu, gdzie powstał warsztat produkujący głównie sprzęt liturgiczny oraz biżuterię wykonywaną na zamówienie Kościoła. Bardzo szybko oferta sieci została poszerzona o szwajcarskie zegarki renomowanych firm. W 1974 r. w firmie wprowadzono nowe technologie i po raz kolejny rozszerzono działalność produkcyjną. Pierwszy salon jubilerski tej marki powstał w Poznaniu pod szyldem W.KRUK w 1990 r.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci W. Kruk

Ta strona w całości została poświęcona prezentacji gazetek promocyjnych, które przygotowuje przedsiębiorstwo jubilerskie W.KRUK. Oferty stanowią idealną propozycję dla osób poszukujących wysokiej jakości biżuterii. W sklepach tej sieci znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych propozycji na prezent dla żony, matki bądź przyjaciółki.

Poniżej przedstawiamy zarówno gazetki aktualne, jak i wydania archiwalne. Jeśli w najbliższym czasie planujesz zakup biżuterii – zachęcamy do zapoznania się z ofertami. Pamiętaj, aby czytać wszystkie informacje zapisywane w gazetkach – nawet te charakteryzujące się drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

W.KRUK nieustannie przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne gazetki promocyjne, w których można znaleźć naprawdę niesamowite przeceny. Oferty zazwyczaj są aktualne przez cały rok, ale niektóre gazetki obowiązują tylko przez kilka miesięcy. Niekiedy w jednym czasie znajdziesz nawet kilka ofert. Dzięki temu za każdym razem możesz liczyć na zakup wysokiej jakości biżuterii w promocyjnej cenie. Niektóre oferty liczą tylko 8 stron atrakcyjnych przecen, ale pojawiają się również gazetki zawierające nawet 22 strony rabatów. Wszystkie katalogi są bardzo przejrzyste, dzięki czemu zapoznawanie się z nimi jest niezwykle przyjemne.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje W.KRUK. W naszym serwisie umieszczamy zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. To właśnie dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych artykułów, a także sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają przecenie. Nie musisz się obawiać, że pomylisz te gazetki, ponieważ przy każdej z nich podajemy datę obowiązywania. Ponadto oferty archiwalne zaznaczamy specjalną grafiką, ale mimo to nadal możliwe jest ich przeglądanie.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Korzystając z naszego serwisu możesz liczyć na mnóstwo niesamowitych opcji skierowanych do klientów sieci W.KRUK. Przede wszystkim masz możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych. Dzięki temu nie musisz posiadać papierowej wersji ofert, aby się z nimi zapoznać. Oprócz tego przygotowaliśmy opcję pozwalającą na przybliżanie dowolnych stron znajdujących się w gazetkach. Takie rozwiązanie ułatwia odczytywanie szczegółów zapisywanych w gazetkach, nawet jeśli charakteryzują się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne W. Kruk - ceny

Gazetki promocyjne W.KRUK - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych W.KRUK. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w listopadzie 2019 roku.

Zapachy damskie

 • woda perfumowana BLUE - 299 zł za 50 ml
 • woda perfumowana PURE - 299 zł za 50 ml
 • woda perfumowana BLACK - 299 zł za 50 ml

Obrączki 3 mm

 • Eternia - 1 090 zł
 • Colpiro - 1 090 zł
 • Mystic - 2 390 zł

Obrączki 4 mm

 • Alchemia - 1 390 zł
 • Bormio - 1 390 zł
 • Espera - 1 590 zł

Obrączki 5 mm

 • Sentimento - 1 290 zł
 • Love - 2 490 zł
 • Promiso - 2 190 zł

Obrączki 6 mm

 • Aurum - 2 390 zł
 • Magnetica - 2 490 zł
 • Kalista - 8 490 zł

Obrączki 4,5 mm i 5,5 mm

 • Promesa - 1 390 zł 4,5
 • Fortunata - 1 690 zł
 • Lirica - 1 690 zł

Obrączki brylanty

 • Donare - 2 490 zł
 • Sperare - 3 790 zł
 • Fortunata - 1 690 zł