Ryłko - Gazetki promocyjne

https://www.rylko.com/pl

Liczba gazetek: 0

Dodaj sklep Ryłko do ulubionych

Ryłko - promocje

Ryłko to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją obuwia. Początkowo w asortymencie sieci można było znaleźć wyłącznie buty męskie, później jednak zaczęły wchodzić kolekcje damskie, które również zyskały dużą popularność. Aktualnie firma znana jest w wielu krajach na całym świecie.

Pro ...

dukowane przez nią obuwie charakteryzuje się wysoką jakością, trwałością i stosunkowo niską ceną. Buty doceniane są przez różnorodnych stylistów, którzy chętnie łączą je ze swoimi strojami. Ryłko dostosowuje swoją ofertę do aktualnych trendów. Najważniejsze dla przedsiębiorstwa jest zadowolenie klienta, co można zauważyć obserwując propozycje sieci.</p> <p><strong>Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Ryłko?</strong></p> <p>Przedsiębiorstwo produkujące obuwie zachęca swoich klientów do zapoznawania się z przecenionymi ofertami umieszczanymi w gazetkach promocyjnych. Katalogi nie pojawiają się często, ale za to obowiązują przez bardzo długi czas. Dzięki temu zawsze można trafić na atrakcyjne promocje w sklepach Ryłko.</p> <p>Jeśli zastanawiasz się nad kupnem obuwia – przejrzyj najnowszą gazetkę sieci, bo być może znajdziesz tam przecenę na swoje wymarzone buty. Najczęściej gazetki są aktualne przez kilka miesięcy. Charakteryzują się obszernością, ponieważ zawierają ponad 100 kolorowych stron. Na każdej z nich można znaleźć wiele propozycji obuwia w niskich cenach.</p>Rozwiń tekst

O sieci Ryłko

Ryłko to polska firma zajmująca się produkcją obuwia. Pojawiła się na rynku już w latach 50. XX wieku. Przedsiębiorstwo pochodzi z Kalwarii Zebrzydowskiej. Początkowo znane było jako mały zakład rzemieślniczy, który następnie przekształcił się w fabrykę tworzącą buty na szeroką skalę. Aktualnie Ryłko posiada sklepy nie tylko w Polsce, ale także w wielu innych państwach, takich jak Litwa, Łotwa, Estonia oraz Rosja. Doświadczenie i pasja przekazywane jest w tej firmie z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu zadowolenie klienta stawiane jest na pierwszym miejscu.

Lista sklepów Ryłko

Zobacz wszystkie lokalizacje