Strona główna >Sklepy >Dealz

Dealz - Gazetki promocyjne

https://dealz.pl/

Liczba aktywnych gazetek: 1

Aktywne gazetki

Gazetki z tego sklepu właśnie do nas jadą

Lista sklepów Dealz

Dealz - popularne produkty w gazetkach

  Dealz - promocje

  Dealz już w swojej nazwie zapowiada atrakcyjne cenowo propozycje. W naszym kraju można zrobić zakupy w jednym z kilkunastu punktów sieci, ale w planach są otwarcia w kolejnych lokalizacjach. Dealz regularnie publikuje gazetki promocyjne, ale slogan sieci to "dobre marki, super ceny, zawsze". Zobacz, jakie okazje czekają na Ciebie w Dealz.

  Co znajdziemy w gazetkach promocyjnych Dealz?

  Gazetki promocyjne Dealz obowiązują zazwyczaj przez około 2 tygodnie. To oznacza, że na dokonanie zakupów mamy zazwyczaj trochę czasu, ale oferta może zakończyć się wcześniej, gdy zapasy zostaną wyczerpane. Także w gazetkach promocyjnych, Dealz podkreśla, że oferuje tysiące markowych produktów.

  W gazetkach znajdują się produkty ze wszystkich kategorii dostępnych w sklepach. Są to więc artykuły spożywcze, słodycze, kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego czy artykuły dla zwierząt. Przykładowe marki, których produkty występują w gazetkach to Cadburry, Kinder, Fairy czy Vizir.

  Marki własne

  Dealz stawia na uznane na rynku marki, w związku z czym sieć nie promuje marek własnych.

  O sieci Dealz

  Dealz to część jednej z największych w Europie sieci dyskontów - Poundland. Pierwszy sklep tej firmy powstał w Wielkiej Brytanii na początku lat '90 ubiegłego wieku. Od tamtego czasu powstało przeszło 900 nowych sklepów, w których pracuje przeszło 18.000 osób.

  Dwie nazwy - jedna sieć

  Chociaż w Wielkiej Brytanii nazwa Poundland jest bardzo popularna i mocno zakorzeniona w świadomości klientów, to w innych krajach kontynentu sieć działa pod nazwą Dealz. Polska jest czwartym rynkiem na którym funkcjonują sklepy tej marki - oprócz tego znajdziemy je także w Irlandii, Francji oraz w Hiszpanii.

  Szeroki asortyment z wielu kategorii

  W sklepach Dealz dostępnych jest około 3.000 produktów znanych marek, a także artykułów sezonowych (np. na święta).

  Wszystkie gazetki promocyjne sieci Dealz

  Poniżej możesz obejrzeć wszystkie gazetki promocyjne sieci Dealz. Na początku prezentujemy gazetki aktualne, a zaraz za nimi te, które przestały już obowiązywać. Dealz to sklep z kategorii spożywczej, dlatego w gazetkach promocyjnych większość ofert stanowią produkty spożywcze oraz napoje. Niektóre rabaty mają specyficzne warunki, więc warto dokładnie sprawdzać adnotacje przy poszczególnych ofertach.

  Co można znaleźć w gazetkach?

  Dealz proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które są przepełnione atrakcyjnymi propozycjami cenowymi. Zazwyczaj obowiązują przez ok. 2 tygodnie i zawierają mnóstwo przecenionych produktów. Oferty są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w tej sieci staje się przyjemne. Na łamach gazetek znajdują się przede wszystkim produkty spożywcze, a także artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki oraz artykuły przeznaczone dla zwierząt.

  Jakie oferty prezentujemy?

  Na naszej stronie przedstawiamy wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Dealz. Na samym początku znajdują się oferty aktualne, a zaraz za nimi umieszczane są wydania archiwalne. Dzięki nim możesz porównać ceny poszczególnych produktów, a także sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Nie musisz się jednak obawiać, że pomylisz te gazetki z aktualnymi, ponieważ wydania archiwalne zaznaczamy specjalną grafiką. Ponadto przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania.

  Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

  Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są promocje dla klientów, dlatego w naszym serwisie udostępniamy konsumentom wiele możliwości. Przede wszystkim możesz przeglądać gazetki promocyjne online. Dzięki temu nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami. Ponadto przygotowaliśmy opcję pozwalającą na przybliżanie wybranych stron znajdujących się w ofertach. Takie rozwiązanie ułatwia odczytanie wszystkich szczegółów zapisanych przy poszczególnych produktach. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z adnotacjami, ponieważ często to właśnie tam opisane są warunki skorzystania z promocji.

  Gazetki promocyjne Dealz - ceny

  Gazetki promocyjne Dealz - ceny

  Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Dealz. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w maju 2021 roku.

  Czekoladki

  • czekoladki Belgian - 12 zł za 153 gramy
  • czekoladki After Eight - 12 zł za 300 gramów
  • czekoladowe paluszki Matchmakers - 6 zł za 120 gramów

  Napoje

  • napój Frugo Energy - 2 zł za 330 mililitrów
  • woda kokosowa - 3,50 zł za 320 mililitrów
  • napój owocowy Capri Sun - 14 zł za 10 x 200 mililitrów

  Kosmetyki

  • szampon do włosów Schauma - 6 zł za 400 mililitrów
  • pasta do zębów Aquafresh - 5 zł za 75 mililitrów
  • mydło w płynie Apart - 6 zł za 900 mililitrów

  Środki czystości

  • płyn do płukania Softlan - 6 zł za litr
  • żel do prania Vizir - 12 zł za litr
  • kapsułki do prania Dash - 40 zł za 39 sztuk

  Dekoracje

  • ozdobny pojemnik z pokrywą - 10 zł za sztukę
  • świeca zapachowa w szkle - 10 zł za 2 sztuki
  • lampka-księżyc - 35 zł za sztukę

  Pielęgnacja włosów

  • wosk do stylizacji włosów Taft - 8 zł za 75 mililitrów
  • lakier do włosów Pantene - 12 zł za 250 mililitrów
  • pasta do stylizacji włosów Taft - 10 zł za 130 mililitrów

  Mydła w płynie

  • mydło w płynie Palmolive - 6 zł za 500 mililitrów
  • mydło w płynie Luksja - 5 zł za 500 mililitrów
  • mydło w płynie Luksja - 3 zł za 500 mililitrów