Aktualne gazetki Żabka 14.07

Informacje o Żabka
Żabka

Żabka oferuje swoim klientom gazetki promocyjne, które pojawiają się co dwa tygodnie. Zawierają ok. 20-30 stron licznych promocji, wśród których można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze. Oprócz tego Żabka proponuje niewiele artykułów chemicznych oraz karmy dla zwierząt. Są to dość małe sklepy, dlatego ilość miejsca na półkach jest ograniczona i wykorzystywana głównie dla produktów spożywczych.

Żabka regularnie organizuje promocje, których znakiem rozpoznawczym stały się tzw. wielosztuki. To okazja, aby nabyć produkty w atrakcyjnych cenach, ale pod warunkiem zakupu minimalnej – określonej w ofercie – ilości sztuk. Najczęściej o przecenach dowiemy się z gazetek promocyjnych, ale sieć stawia także na kontakt z klientami poprzez aplikację mobilną.

Żabka - promocje

Żabka to sieć sklepów kojarzonych przede wszystkim z charakterystycznym logotypem w formie małego zielonego zwierzaka. Obowiązywało ono do 2016 r., a później zostało zmienione na zielony szyld z nazwą sklepu. Jest to największa sieć sklepów spożywczych działających na zasadzie franczyzy. Jej długoletnia działalność doprowadziła do określania Żabki liderem tego segmentu sprzedaży.

Co można znaleźć w gazetkach Żabki?

Żabka oferuje swoim klientom gazetki promocyjne, które pojawiają się co dwa tygodnie. Zawierają ok. 20-30 stron licznych promocji, wśród których można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze. Oprócz tego Żabka proponuje niewiele artykułów chemicznych oraz karmy dla zwierząt. Są to dość małe sklepy, dlatego ilość miejsca na półkach jest ograniczona i wykorzystywana głównie dla produktów spożywczych.

Atrakcyjną ofertą przygotowaną dla klientów Żabki jest akcja „Szukaj piwa po kolorze półki”, co oznacza że każdy rodzaj piwa znajduje się na specjalnie dedykowanym dla niego miejscu. Dzięki temu odnalezienie interesującego nas napoju staje się dużo łatwiejsze. Piwo lager charakteryzuje się kolorem różowym, piwa smakowe – żółtym, bezsmakowe – niebieskim, natomiast specjalności znajdują się na półkach brązowych.

Żabka regularnie organizuje promocje, których znakiem rozpoznawczym stały się tzw. wielosztuki. To okazja, aby nabyć produkty w atrakcyjnych cenach, ale pod warunkiem zakupu minimalnej – określonej w ofercie – ilości sztuk. Najczęściej o przecenach dowiemy się z gazetek promocyjnych, ale sieć stawia także na kontakt z klientami poprzez aplikację mobilną.

Marki własne w sklepach Żabka

W ofercie sieci sklepów Żabka można znaleźć wiele tzw. marek własnych. Należy do nich m.in. Foodini, czyli napoje ze zmiksowanymi owocami i warzywami, Tomcio Paluch, który proponuje klientom pożywne i sycące przekąski na drugie śniadanie oraz Dobra Karma – dla pasjonatów zdrowego trybu życia. Ponadto w Żabce można spotkać takie marki, jak Good MooD, czy Haps.

O sieci Żabka

Żabka to sieć niewielkich, często osiedlowych sklepów, działających w modelu convenience. Pojęcie to oznacza małą placówkę handlową, zlokalizowaną zazwyczaj w dzielnicach mieszkaniowych oraz innych lokalizacjach, charakteryzujących się dużym natężeniem ruchu pieszego lub samochodowego. Pierwszą istotną siecią handlową tego typu na świecie była amerykańska 7-Eleven.

Żabka to największa pod względem liczby punktów sprzedaży sieć handlowa w Polsce. Według danych serwisu Gazetkowo.pl z marca 2019 roku, aktualnie otwartych jest 5.466 sklepów – w dużej części już pod nowym, odświeżonym logo. Sklepy są zlokalizowane w 671 różnych miastach i miejscowościach, a najwięcej z nich działa w Warszawie (544), Wrocławiu oraz Krakowie (po 265), a także Poznaniu (247) i Łodzi (242).

Od małego sklepu do wielkiej sieci

Twórcą sieci Żabka był Mariusz Świtalski, który w przeszłości odpowiadał za pojawienie się na rynku dyskontów spożywczych Biedronka. Od roku 1998 w którym zaczął działać pierwszy sklep, aż do roku 2007, firma pozostawała w rękach swojego założyciela. Wtedy to w firmie pojawił się nowy inwestor – czeski fundusz Penta Investment. Od tego czasu, właściciel zmieniał się jeszcze kilka razy, a dzisiaj większość udziałów należy do CVC Capital Partners.

Żabki od samego początku działają w modelu franczyzowo-agencyjnym. Oznacza to, że za prowadzenie poszczególnych punktów odpowiadają niezależni przedsiębiorcy, którzy dbają o zatrudnienie pracowników oraz odpowiednie zaopatrzenie. Dzięki silnemu marketingowemu wsparciu i rozpoznawalnej marce, jest to o wiele prostsze niż dla niezależnych sklepikarzy, którzy nie mogą liczyć np. na atrakcyjne rabaty przy hurtowych zakupach.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Żabka

Żabka to sieć sklepów typu convenience. Początkowo kojarzona była z charakterystycznym logo przedstawiającym zwierzę występujące w nazwie. Od 2016 r. obowiązuje jednak nowy logotyp. Gazetki promocyjne Żabki pojawiają się co dwa tygodnie i zawierają ok. 20-30 stron licznych promocji.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne Żabki zawierają przede wszystkim przeceny dotyczące produktów spożywczych, ale pojawiają się w nich także artykuły chemiczne oraz karmy dla zwierząt. Ze względu na niewielką ilość miejsca, jaka przeważnie znajduje się w tych sklepach, sieć skupia się głównie na sprzedaży żywności i napojów. Gazetki promocyjne przedstawiają przecenione produkty, przy których podane są ich aktualne ceny. Zazwyczaj mają one biały kolor i znajdują się na czerwonym tle, dzięki czemu są wyraźne i lepiej dostrzegalne.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie umieszczamy wszystkie gazetki promocyjne sieci sklepów Żabka. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby w dniu wejścia w życie przecen klienci mogli się z nimi od razu zapoznać. Przy każdej gazetce podajemy daty jej obowiązywania, co ułatwia rozplanowanie zakupów na najbliższy okres.

Ponadto na naszej stronie udostępniamy możliwość przeglądania nieaktualnych gazetek promocyjnych sieci sklepów Żabka. Dzięki takiej opcji klienci mogą porównać ceny, jakie obowiązywały dawniej z tymi, które są dostępne na półkach teraz. Wszystkie archiwalne gazetki wyraźnie zaznaczamy specjalną grafiką, żeby były oddzielone od aktualnych.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Atrakcyjną możliwością dostępną na naszej stronie jest internetowe przeglądanie gazetek promocyjnych sieci sklepów Żabka. Nie potrzebujesz papierowej wersji, aby zapoznać się z promocjami. Wystarczy, że wejdziesz w interesującą Cię gazetkę, a ona wyświetli się w całości. Dodatkowo możesz przybliżyć każdą jej stronę, co ułatwia przeczytanie szczegółów umieszczanych przy poszczególnych promocjach.

Proponujemy również skorzystanie z wyszukiwarki znajdującej się na naszej stronie. Wystarczy, że wpiszesz w niej szukany produkt, sklep bądź lokalizację, a system sam wskaże Ci potrzebne informacje i pomoże znaleźć najlepsze oferty cenowe w Twojej okolicy!

Gazetki promocyjne Żabka - ceny

Gazetki promocyjne Żabki - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Żabki. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Lody

 • lody Kaktus - 3,99 zł za 130 mililitrów
 • lody Grycan - 10,99 zł za 500 mililitrów
 • lody Big Milk - 2,20 zł za 100 mililitrów

Napoje

 • napój Oshee - 2,20 zł za 555 mililitrów
 • sok marchwiowy Delicade - 3,50 zł za 330 mililitrów
 • napój izotoniczny 4Move - 2,30 zł za 750 mililitrów

Słodycze

 • drożdżówka z jagodami - 1,99 zł za sztukę
 • donut Wedel - 2,99 zł za sztukę
 • muffin Wedel - 3,70 zł za sztukę

Sery

 • ser Kanapkowy Hochland - 2,60 zł za 130 gramów
 • ser topiony Hochland - 3,99 zł za 130 gramów
 • ser Rycki Edam - 2,99 zł za 100 gramów

Owoce i warzywa

 • banany - 3,99 zł za kilogram
 • jabłka - 2,50 zł za kilogram
 • pomidorki koktajlowe - 3,50 zł za 250 gramów

Pieczywo

 • bułka pszenna - 0,59 zł za 65 gramów
 • ciabatta - 0,99 zł za 75 gramów
 • bułka z serem - 1,30 zł za 65 gramów

Kawy

 • kawa mielona Prima Finezja - 4,50 zł za 100 gramów
 • kawa mielona Woseba - 9,50 zł za 250 gramów
 • kawa rozpuszczalna MK Cafe - 10,99 zł za 75 gramów