Aktualne gazetki Media Markt 21.05

Informacje o Media Markt
Media Markt

Media Markt - promocje

Media Markt jest zdecydowanie jedną z najsilniejszych marek konsumenckich na rynku. Swoją ofertę szczególnie kieruje do pasjonatów nowych technologii, a także do osób poszukujących najbardziej atrakcyjnych propozycji elektroniki użytkowej. Sieć dynamicznie się rozwija, dzięki czemu zyskuje coraz więcej klientów. Konsumenci doceniają wysoką jakość produktów oraz ich stosunkowo niską cenę. Ponadto sieć zapewnia swoim klientom korzystanie z atrakcyjnych przecen, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Media Markt?

Gazetki promocyjne Media Markt to odpowiedź na wszystkie potrzeby klientów. Oferty obejmują zazwyczaj od 8 do nawet 16 stron licznych przecen. Na każdej stronie pojawia się wiele produktów, po które warto wybrać się do sklepu. Atrakcyjne promocje z pewnością okażą się trafione dla pasjonatów nowości technologicznych. Asortyment Media Markt z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich miłośników elektroniki.

Gazetki są bardzo przejrzyste, co ułatwia planowanie i robienie zakupów w tej sieci. Na ich łamach można znaleźć takie artykuły, jak laptopy, komputery, sprzęty AGD/RTV, telewizory i wiele innych. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością, niską ceną i opakowaniami zgodnymi z najnowszymi trendy.

O sieci Media Markt

Media Markt to marka stworzona dla pasjonatów nowych technologii i elektroniki. Niemiecka firma posiada szeroki asortyment, współpracuje z najbardziej prestiżowymi markami na rynku jak Miele, Canon czy Apple. Prężnie działający sklep internetowy oferuje tak samo bogatą ofertę jak sklepy stacjonarne, w których pracownicy oprócz sprzedaży zajmują się doradztwem. Ciekawym rozwiązaniem jest platforma edukacyjna, na której klienci sklepu mogą poszukać rozwiązania swoich problemów i zapisać się na warsztaty organizowane przez sklep.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Media Markt

Media Markt uchodzi za lidera rynku i przewodnika po świecie nowoczesnych technologii. Jest najszybciej rozwijającą się marką konsumencką adresowaną dla pasjonatów elektroniki. Sieć wyznacza nowe standardy, wyprzedza trendy rynkowe i spełnia oczekiwania współczesnych klientów. Swoją ofertę zamieszcza w gazetkach promocyjnych, które ukazują się kilka razy w przeciągu miesiąca.

Co można znaleźć w gazetkach?

Specjalne oferty przygotowane przez sieć obejmują zazwyczaj od 8 do nawet 16 stron licznych promocji i przecen. Znajdują się w nich atrakcyjne oferty przedstawiające produkty skierowane głównie do osób lubiących nowości technologiczne. Asortyment Media Markt zaspokoi z pewnością każdego pasjonata elektroniki. W gazetkach umieszczane są różnorodne artykuły, takie jak laptopy, komputery, telewizory, sprzęty AGD i RTV oraz wiele innych.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie zamieszczamy wszystkie gazetki promocyjne sieci Media Markt. Staramy się dodawać je na bieżąco, aby klienci mogli zapoznawać się z nimi od razu w momencie wejścia przecen w życie. Dodajemy zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne, co pomaga porównywać poszczególne ceny i sprawdzać, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji.

Przy każdej gazetce zamieszczamy daty jej obowiązywania, aby planowanie zakupów stało się łatwiejsze i szybsze. Oferty archiwalne zaznaczamy wyraźną grafiką, żeby niemożliwe było pomylenie ich z aktualnymi. Ponadto pod każdą gazetką widoczna jest łączna ilość jej stron.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Dbając o potrzeby klientów zapewniamy możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych Media Markt na naszej stronie. Możesz wybrać interesującą Cię ofertę, a następnie zapoznać się z przedstawianymi w niej artykułami. Każdą stronę przybliż do tego stopnia, aby opisy produktów stały się dla Ciebie czytelne. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi adnotacjami znajdującymi się w gazetkach, ponieważ często to właśnie tam ukryte są warunki skorzystania z promocji.

Na naszej stronie znajduje się także wyszukiwarka, w którą możesz wpisać nazwę szukanego produktu bądź sklepu. System sam podpowie Ci te informacje. Ponadto wskaże, gdzie zrobisz zakupy najtaniej i wyszuka sieci dostępne w Twojej okolicy.

Gazetki promocyjne Media Markt - ceny

Gazetki promocyjne Media Markt - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Media Markt. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Laptopy

 • laptop HP - 3399 zł za sztukę
 • laptop Asus - 899 zł za sztukę
 • laptop Acer - 2999 zł za sztukę

Słuchawki

 • słuchawki bluetooth Sony - 129 zł za sztukę
 • słuchawki bluetooth Samsung - 499 zł za sztukę
 • słuchawki bezprzewodowe JBL - 379 zł za sztukę

Aparaty fotograficzne

 • aparat cyfrowy Sony - 1699 zł za sztukę
 • aparat systemowy Canon - 1899 zł za sztukę
 • aparat Instax Mini - 199 zł za sztukę

Smartwatche

 • smartwatch Samsung - 599 zł za sztukę
 • smartwatch Huawei - 999 zł za sztukę
 • smartwatch Lenovo - 99 zł za sztukę

Smartfony

 • smartfon Motorola - 399 zł za sztukę
 • smartfon Samsung - 499 zł za sztukę
 • smartfon Oppo - 1399 zł za sztukę

Telewizory

 • telewizor Blaupunkt - 1299 zł za sztukę
 • telewizor Samsung - 1899 zł za sztukę
 • telewizor Panasonic - 2599 zł za sztukę

Pralki

 • pralka Bosch - 1999 zł za sztukę
 • pralka Beko - 1499 zł za sztukę
 • pralka Whirlpool - 999 zł za sztukę