¡Mantente al día con las promociones! ¡Agrega la palabra plastry a las notificaciones!

Plastry - aparece en 71 folletos

Opatrunkowe, pooperacyjne, okulistyczne… To tylko kilka rodzajów plastrów dostępnych na rynku. Najbardziej znane i jednocześnie najczęściej używane są plastry opatrunkowe, które przydają się przy zabezpieczaniu ran. Występują przeważnie w kolorze białym lub cielistym, aby jak najmniej rzucały ...

się w oczy. Sklepy i apteki oferują jednak także plastry kolorowe – skierowane szczególnie dla dzieci. Widok postaci z bajki zasłaniającej bolącą ranę może polepszyć humor każdego kilkulatka. Ponadto na rynku dostępne są plastry wodoodporne zalecane dla osób, które spędzają dużo czasu w wodzie i zależy im na odpowiednim zabezpieczeniu skaleczonego miejsca. Sprawdź, w którym sklepie możesz otrzymać interesujące Cię plastry!

Nieprzerwanie przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w atrakcyjnych cenach. Plastry to słowo odnalezione w 1137 gazetkach, w tym 71 to gazetki bieżące, a 1066 to oferty wygasłe. Najczęściej plastry pojawia się w gazetkach sieci E.Leclerc. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem plastry została wrzucona 22 agosto. Jeśli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten artykuł, CTA_showNotificationBox.

Ampliar texto