Plastry - znajdziesz w 79 aktualnych gazetkach promocyjnych

Opatrunkowe, pooperacyjne, okulistyczne… To tylko kilka rodzajów plastrów dostępnych na rynku. Najbardziej znane i jednocześnie najczęściej używane są plastry opatrunkowe, które przydają się przy zabezpieczaniu ran. Występują przeważnie w kolorze białym lub cielistym, aby jak najmniej rzucały ...

się w oczy. Sklepy i apteki oferują jednak także plastry kolorowe – skierowane szczególnie dla dzieci. Widok postaci z bajki zasłaniającej bolącą ranę może polepszyć humor każdego kilkulatka. Ponadto na rynku dostępne są plastry wodoodporne zalecane dla osób, które spędzają dużo czasu w wodzie i zależy im na odpowiednim zabezpieczeniu skaleczonego miejsca. Sprawdź, w którym sklepie możesz otrzymać interesujące Cię plastry!

Nieprzerwanie przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w atrakcyjnych cenach. Plastry to słowo odnalezione w 1467 gazetkach, w tym 79 to gazetki bieżące, a 1388 to oferty wygasłe. Najczęściej plastry pojawia się w gazetkach sieci Makro. Poprzednia gazetka promocyjna ze słowem plastry została wrzucona ---. Jeśli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst