Aktualne gazetki Gram Market 17.06

Informacje o Gram Market
Gram Market

Gram Market - promocje

Gram Market to polska sieć supermarketów zbudowana całkowicie na polskim kapitale. Oferuje swoim klientom różnorodne produkty spożywcze charakteryzujące się najwyższą jakością i świeżością. Na półkach w sklepach można znaleźć warzywa, owoce, pieczywo, wędliny, a także artykuły chemiczne i przemysłowe. Ponadto asortyment sieci składa się z ciast, słodyczy oraz kaw i herbat. Całości towarzyszy niska cena i często pojawiające się przeceny.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Gram Market?

Gazetki promocyjne sieci Gram Market pojawiają się co tydzień i liczą 8 stron atrakcyjnych przecen. Dzięki temu co kilka dni klienci mogą się spodziewać nowych, interesujących propozycji cenowych. Sieć zachęca do zapoznawania się z nimi, ponieważ zależy jej na jak największym zadowoleniu klientów. Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w sklepach Gram Market staje się łatwiejsze.

W ofertach można znaleźć wiele przecenionych produktów. Przede wszystkim znajdują się wśród nich żywność i napoje, ale pojawiają się także artykuły chemiczne, po które warto wybrać się do sklepu, aby dokonać opłacalnego zakupu. Ponadto gazetki są bardzo kolorowe, co zwiększa ich atrakcyjność i przyciąga spojrzenie klientów.

O sieci Gram Market

Gram Market to polska sieć supermarketów, której pierwsza placówka powstała w 2001 r. w Ciechanowie. Firma od samego początku była budowana w oparciu o polski kapitał, a przez kilkanaście lat swojej działalności zdobyła szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów. Placówki Gram Market są zlokalizowane przede wszystkim w obszarze województwa mazowieckiego i łódzkiego. Sieć współpracuje zarówno z lokalnymi, jak i z ogólnopolskimi producentami oraz dostawcami świeżych produktów. Firma zapewnia, że w jej sklepach codziennie istnieje możliwość zakupu owoców i warzyw dostarczanych bezpośrednio od rolników i producentów.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Gram Market

Ta strona w całości została poświęcona gazetkom promocyjnym sieci Gram Market. Poniżej znajdziesz zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Ze względu na to, że są to sklepy z kategorii spożywczej to w ofertach dominuje jedzenie oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe. Wszystkie produkty znajdujące się w gazetkach charakteryzują się wysoką jakością i stosunkowo niską ceną. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z nimi.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć Gram Market przygotowuje dla swoich klientów gazetki promocyjne, które są przepełnione atrakcyjnymi propozycjami różnorodnych przedmiotów. Dominują wśród nich produkty spożywcze, ponieważ taki jest charakter sieci. Jednak na ostatnich stronach gazetek można znaleźć artykuły chemiczne, dzięki którym zadbasz o czystość swojego domu. Nowe oferty pojawiają się co tydzień i liczą 8 stron atrakcyjnych przecen. Klienci cały czas mogą liczyć na niesamowite rabaty, dzięki którym robienie zakupów w sieci Gram Market staje się znacznie przyjemniejsze. Na korzyść tych sklepów przemawia również przejrzystość gazetek promocyjnych.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej dostępne są wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez Gram Market. Na samym początku znajdziesz wydania aktualne, a zaraz za nimi znajdują się oferty archiwalne. Co prawda – zamieszczone w nich przeceny nie obwiązują już w sklepach, ale mimo to zachowujemy je na naszej stronie. Dzięki temu klienci mogą porównać ceny produktów oraz sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji w sieci Gram Market. Nie musisz się obawiać, że pomylisz oferty archiwalne z aktualnymi, ponieważ te pierwsze zaznaczamy wyraźną grafiką. Ponadto przy każdej gazetce znajduje się data jej obowiązywania.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Zależy nam na jak największym zadowoleniu klientów sieci Gram Market, dlatego przygotowujemy dla nich atrakcyjne rozwiązania. Pomagają one nie tylko podczas robienia, ale przede wszystkim podczas planowania zakupów. Dzięki naszej stronie możesz przeglądać gazetki promocyjne online. Nie potrzebujesz ich papierowej wersji, aby poznać najnowsze przeceny. Ponadto masz możliwość przybliżać poszczególne strony znajdujące się w ofertach. Taka opcja ułatwia odczytywanie informacji zapisywanych drobnym drukiem. Jest to niezwykle ważne, ponieważ często to właśnie w taki sposób umieszczane są warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Gram Market - ceny

Gazetki promocyjne sieci Gram Market - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Gram Market. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Wędliny

 • schab w siatce - 19,99 zł za kilogram
 • boczek carski - 15,99 zł za kilogram
 • kiełbasa tatrzańska drobiowa - 16,99 zł za kilogram

Mięso

 • łopatka wieprzowa - 9,99 zł za kilogram
 • ćwiartka z kurczaka - 4,99 zł za kilogram
 • skrzydło z indyka - 8,99 zł za kilogram

Warzywa i owoce

 • brzoskwinie - 5,99 zł za kilogram
 • kalafior - 2,99 zł za sztukę
 • cukinia - 1,99 zł za kilogram

Nabiał

 • jaja z wolnego wybiegu - 4,99 zł za 10 sztuk
 • twaróg Klinek - 4,99 zł za 300 gramów
 • ser żółty Królewski - 21,99 zł za kilogram

Dodatki do potraw

 • passata przecier pomidorowy Helcom - 1,79 zł za 500 gramów
 • sos Pudliszki - 4,44 zł za 500 gramów
 • ketchup Dawtona - 2,99 zł za 450 gramów

Przekąski

 • chrupki Cheetos - 2,99 zł za 85-125 gramów
 • herbatniki Petit Beurre - 2,49 zł za 400 gramów
 • galaretka Makarena - 3,99 zł za 200 gramów

Napoje

 • napój Tiger - 2,49 zł za 500 mililitrów
 • napój Tymbark - 1,99 zł za litr
 • piwo Kasztelan - 1,99 zł za 500 mililitrów