Strona główna >Sklepy >Dino

Dino - Gazetki promocyjne

https://marketdino.pl/

Liczba aktywnych gazetek: 2

Aktywne gazetki

Gazetki z tego sklepu właśnie do nas jadą

Lista sklepów Dino

Dino - popularne produkty w gazetkach

  Dino - promocje

  Dino to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych w Polsce. Tylko w pierwszym kwartale 2019 roku zostało otwartych ponad 30 nowych dyskontów, które działają pod charakterystycznym czerwono-zielonym logo. Dzięki coraz mocniejszej pozycji, dla klientów regularnie przygotowywane są akcje promocyjne, które często obejmują także znane i markowe produkty.

  Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Dino?

  W gazetkach promocyjnych Dino można znaleźć produkty z wielu różnych kategorii, chociaż najliczniej reprezentowane są oczywiście artykuły spożywcze. Gazetki są publikowane zazwyczaj raz w tygodniu i obowiązują przez 6-7 dni. Średnio mają po kilkanaście stron, a przeceny obejmują około 100 różnych towarów.

  W gazetce promocyjnej Dino można znaleźć także chemię gospodarczą, artykuły do domu czy ogrodu oraz karmę dla zwierząt. Sieć uwzględnia także sezonowe potrzeby swoich klientów, stąd specjalne oferty są przygotowywane z okazji zbliżających się świąt czy rozpoczynającego się sezonu grillowego.

  Marki własne w sklepach Dino

  Dino, inaczej niż najwięksi konkurencji tej sieci nie posiada dziesiątek marek własnych dla wybranych produktów. Na uwagę zasługuję jednak fakt, że większość mięs i wędlin pochodzi z zakładu Agro Rydzyna, który należy do Dino. Dzięki temu to właśnie produkty pochodzenia zwierzęcego często można kupić w Dino po atrakcyjnych cenach.

  O sieci Dino

  Dino to polska sieć marketów działająca od 1999r. posiadająca ponad 1.000 sklepów na terenie 12 województw. Sklepy oferują szeroką ofertę produktów spożywczych, chemii gospodarczej oraz kosmetyków. Każdy sklep posiada stoisko mięsne, na którym można zakupić świeże produkty marki Agro Rydzyna, a w większości punktów można kupić świeżo wypiekane pieczywo. Sieć posiada w sprzedaży bony towarowe dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych, które są bardzo popularne, szczególnie w okresie świątecznym.

  Wszystkie gazetki promocyjne sieci Dino

  Dino najczęściej prezentuje swoim klientom jedną gazetkę promocyjną tygodniowo. Sieć przedstawia w niej wiele różnorodnych produktów w atrakcyjnych cenach. Przede wszystkim są to artykuły spożywcze, ale można odnaleźć tam również artykuły chemiczne, ubrania czy zabawki.

  Co można znaleźć w gazetkach?

  Gazetki sklepów Dino przeważnie zawierają 16 stron licznych promocji i przecen. Na każdej stronie znajduje się kilka produktów, które klienci mogą kupić w atrakcyjnych cenach. Podany jest nie tylko aktualny koszt artykułów, ale także cena, jaka obowiązywała wcześniej. Ceny w gazetce wypisane zostały czerwonym kolorem, dlatego są dobrze widoczne. Dzięki temu gazetka wydaje się przejrzysta i pomocna w robieniu zakupów.

  Jakie oferty prezentujemy?

  Na naszej stronie dostępne są wszystkie gazetki promocyjne sklepu Dino, zarówno te aktualne, jak i archiwalne, aby klient mógł się zapoznać z produktami, które były przecenione wcześniej. Gazetki dodawane są na bieżąco, dzięki czemu odbiorcy mogą zapoznać się z przecenami w dniu ich wejścia w życie.

  Ponadto przy każdej gazetce promocyjnej dodajemy daty jej obowiązywania, aby klienci mogli sobie zaplanować zakupy. Jeśli któraś z gazetek przestaje być aktualna, zaznaczamy to widoczną grafiką na naszej stronie, dzięki czemu na pewno nikt nie pomyli ich z gazetkami aktywnymi.

  Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

  Na naszej stronie istnieje możliwość przeglądania gazetek po kliknięciu w nie. Dodatkowo można je powiększyć do takiego stopnia, aby wszystkie napisy były wystarczająco widoczne. Dzięki temu żadna promocja nie zostanie niezauważona, a klient ma szansę zapoznać się z jej szczegółami. Pod wykazem wszystkich gazetek sklepów Dino znajdują się wypisane przez nas produkty w promocyjnych cenach. Dla ułatwienia podzieliliśmy je na kategorie.

  Jeśli nadal nie możesz znaleźć interesującej Cię rzeczy to przedstawiamy kolejny sposób na wyszukiwanie przecenionych produktów. Wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki w naszym serwisie. Możesz w niej wpisać nazwę sklepu, szukanego produktu bądź Twoją lokalizację, a system sam wyszuka potrzebne informacje!

  Gazetki promocyjne Dino - ceny

  Gazetki promocyjne sieci Dino - ceny

  Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Dino. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

  Napoje

  • napój Coca-Cola - 3,79 zł za litr
  • sok Hortex - 2,99 zł za litr
  • napój Hoop Cola - 3,99 zł za 2 litry

  Słodycze

  • baton Kit Kat - 1,29 zł za 40-42 gramy
  • wafel Prince Polo XXL - 1 zł za 50 gramów
  • ciastka Krakuski - 3,59 zł za 171-181 gramów

  Kawy i herbaty

  • kawa rozpuszczalna Crema - 8,99 zł za 150 gramów
  • kawa mielona Woseba - 12,99 zł za 550 gramów
  • kawa ziarnista Jacobs - 39,99 zł za kilogram

  Produkty zbożowe

  • makaron kokardki Podravka - 2,99 zł za 500 gramów
  • kasza jęczmienna pęczak - 2,49 zł za 4 x 100 gramów
  • ryż biały Korso - 2,49 zł za 4 x 125 gramów

  Przetwory

  • sałatka buraczki z papryką - 2,99 zł za 500 gramów
  • ogórki konserwowe - 3,59 zł za 900 gramów
  • pieczarki marynowane - 4,99 zł za 720 mililitrów

  Lody

  • lody Oskar - 1,49 zł za 90 mililitrów
  • lody rożki - 2,99 zł za 110 mililitrów
  • lody koktajlowe - 2,79 zł za 220 mililitrów

  Produkty mrożone

  • pizza Guseppe - 6,99 zł za 335-425 gramów
  • pyzy - 4,99 zł za 800 gramów
  • filet z miruny patagońskiej - 25,99 zł za 1200 gramów