Aktualne gazetki Społem WSS Śródmieście 21.05

Informacje o Społem WSS Śródmieście
Społem WSS Śródmieście

Społem WSS Śródmieście - promocje

Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście to przedsiębiorstwo mogące się pochwalić długą historią i sporym doświadczeniem istnienia na rynku. Firma charakteryzuje się nowoczesnością połączoną z tradycją polskiego handlu. Sieć prowadzi swoją działalność w prawie 20 placówkach zarówno spożywczych, jak i przemysłowych. Największym punktem obsługiwanym przez Społem WSS Śródmieście jest DH Hala Mirowska.

Sieć dla swoich klientów nieustannie przygotowuje wiele atrakcyjnych przecen, po które warto wybrać się do tych sklepów. W ofercie znajdują się różne towary wysokiej jakości, które są dostarczane przez znanych i cenionych producentów. Ponadto sieć prowadzi sprzedaż certyfikowanych produktów ekologicznych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Społem WSS Śródmieście?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez Społem WSS Śródmieście charakteryzują się dużą przejrzystością, dzięki czemu zapoznawanie się z umieszczanymi w nich przecenami jest niezwykle proste i przyjemne. W ofertach dominują produkty spożywcze. Zazwyczaj jedna strona poświęcona jest również artykułom chemicznym. Gazetki obowiązują zazwyczaj przez miesiąc i liczą 16 lub 24 strony atrakcyjnych rabatów. Wszystkie ceny zapisywane są przy produktach wyraźnym kolorem, dzięki czemu niemożliwe jest ich przeoczenie.

O sieci Społem WSS Śródmieście

Historia Społem Warszawskiej Spółdzielni Spożywców Śródmieście rozpoczęła się w 1869 r., kiedy zatwierdzono powstanie Stowarzyszenia Spożywców Merkury. Jego status i nazwa zostały zmienione w 1912 r. W 1921 r. uruchomiono Warszawskie Spółdzielcze Stowarzyszenie, które w 1925 r. zmieniło nazwę na Warszawską Spółdzielnię Spożywców. Następnie uległa ona jednak likwidacji, a w jej miejsce pojawiła się Spółdzielnia Spożywców „Zjednoczenie”. Jej funkcjonowanie zostało przerwane przez Powstanie Warszawskie. Po czym działalność rozpoczęła WSS Warszawa Śródmieście. Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście powstała w 1983 r.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Społem WSS Śródmieście

Na tej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów nieustannie przygotowuje Społem Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście. Firma działa na rynku od wielu lat, dlatego może się pochwalić licznymi sukcesami i dużą liczbą zadowolonych klientów. Poniżej umieszczamy zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. Dominują w nich przede wszystkim produkty spożywcze. Przy każdej gazetce podana jest data obowiązywania. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z ofertami, ponieważ niekiedy ważne informacje są w nich zapisywane drobnym drukiem.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez Społem WSS Śródmieście to moc niesamowitych przecen skierowanych do klientów. Oferty zazwyczaj obowiązują przez miesiąc i najczęściej liczą 16 lub 24 strony niesamowitych przecen. Na ich łamach umieszczane są przede wszystkim produkty spożywcze, ale w gazetkach pojawiają się również artykuły chemiczne. Wszystkie oferty są tworzone w bardzo staranny sposób, dlatego zapoznawanie się z nimi jest łatwe i przyjemne. Jeśli wybierasz się do sklepów tej sieci to wcześniej koniecznie zapoznaj się z najnowszymi rabatami.

Jakie oferty prezentujemy?

Na tej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Społem WSS Śródmieście. Zdajemy sobie sprawę, że klienci są zainteresowani również ofertami, które już przestały obowiązywać. Z tego powodu starsze gazetki również umieszczamy w naszym serwisie. W pierwszej kolejności podane są jednak oferty aktualne. Wydania archiwalne zaznaczamy specjalną grafiką, dlatego na pewno nie pomylisz tych gazetek. Dzięki wydaniom starszym możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie oferty najczęściej podlegają przecenie.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Zanim wybierzesz się na zakupy do sklepów sieci Społem WSS Śródmieście to zapoznaj się z najnowszymi gazetkami promocyjnymi. Możesz je przeglądać na naszej stronie, dzięki czemu nie potrzebujesz ich wersji papierowej. Ponadto przygotowaliśmy opcję przybliżania dowolnych stron znajdujących się w gazetkach. Dzięki temu możliwe jest odczytywanie wszystkich szczegółów zapisywanych w ofertach, nawet tych charakteryzujących się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Społem WSS Śródmieście - ceny

Gazetki promocyjne Społem WSS Śródmieście - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Społem WSS Śródmieście. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w czerwcu 2021 roku.

Kawy i herbaty

 • herbata Big Active - 5,99 zł za 40 torebek
 • herbata owocowa Herbapol - 4,29 zł za 20 torebek
 • kawa mielona Woseba - 19,49 zł za 500 gramów

Kiełbasy

 • kiełbasa firmowa extra - 19,99 zł za kilogram
 • kiełbasa extra sucha - 37,99 zł za kilogram
 • kiełbasa jałowcowa - 47,99 zł za 320 gramów

Wędliny

 • szynka jak dawniej - 32,99 zł za kilogram
 • karczek pieczony na maśle - 34,69 zł za kilogram
 • szynka drewnem wędzona - 33,99 zł za kilogram

Piwo

 • piwo Tyskie - 2,69 zł za 500 mililitrów
 • piwo Książęce - 4,29 zł za 500 mililitrów
 • piwo Lech - 2,99 zł za 500 mililitrów

Nabiał

 • serek Tartare - 4,39 zł za 150 gramów
 • zsiadłe mleko Mlekpol - 1,89 zł za 380 gramów
 • mozzarella Zott - 3,89 zł za 125 gramów

Słodycze

 • ciasteczka Delisana - 1,99 zł za 125 gramów
 • cukierki czekoladowe Wawel - 7,99 zł za 280 gramów
 • wafel Princessa - 1,19 zł za 45 gramów

Napoje

 • woda Rodowita - 1,59 zł za 1,5 litra
 • napój Fuzetea - 4,49 zł za 1,5 litra
 • napój Coca-Cola - 5,99 zł za 1,5 litra