Aktualne gazetki Stokrotka Market 13.04

Informacje o Stokrotka Market
Stokrotka Market

Stokrotka Market - promocje

Stokrotka Market to nowy format sklepów sieci Stokrotka. Pierwsze punkty działające w tym formacie otwarto w 2014 r. w Tychach, Opolu oraz Poznaniu. Wprowadzone zostały oferty współpracy w modelu franczyzowym. W sklepach Stokrotka Market można znaleźć asortyment podobny do tego, który jest dostępny w sieci Stokrotka. Nowe sklepy posiadają jednak mniejszą powierzchnię niż supermarkety. Operują one na 200-400 metrach kwadratowych i stanowią podstawę rozwoju potencjału sprzedażowego sieci Stokrotka.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Stokrotka Market?

Sieć Stokrotka Market stara się w jak najlepszy sposób spełniać oczekiwania klientów, dlatego proponuje im korzystanie z gazetek promocyjnych, które pojawiają się co tydzień. Zazwyczaj zawierają 13 stron licznych przecen, niekiedy zdarzają się wydania, kiedy tych stron jest więcej. Na łamach gazetek można znaleźć wiele atrakcyjnych produktów spożywczych, artykułów chemicznych, a także akcesoriów przeznaczonych do użytku domowego. Jeśli lubisz często otrzymywać informacje na temat nowych promocji to z pewnością polubisz sklepy Stokrotka Market.

Gazetki promocyjne są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w tej sieci staje się łatwiejsze. Przy każdym produkcie znajduje się jego aktualne cena. Ponadto podana jest waga artykułu, co sprawia, że klient wie, za co płaci.

O sieci Stokrotka Market

Stokrotka to polska sieć supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych. Jej historia rozpoczęła się w 1994 r., kiedy w Lublinie powstała firma Eden, czyli spółka oparta na polskim kapitale, która następnie przeobraziła się właśnie w Stokrotkę. Pierwszy sklep tej sieci powstał dwa lata później w Łęcznej. Do roku 2009 przybyło ponad 30 nowych sklepów, a w 2013 r. została utworzona własna sieć logistyczna i wprowadzono nowoczesną wizualizację sklepów. Utworzono także nowe hasło i logo dla marki. W 2018 r. sieć liczyła już 500 placówek.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Stokrotka Market

Ta strona prezentuje wszystkie gazetki promocyjne sieci Stokrotka Market. Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu zachowujemy pewną kolejność. Na samej górze zobaczysz oferty aktualne, a dopiero później archiwalne. Stokrotka Market jest sklepem z kategorii spożywczej, dlatego zawartość gazetek promocyjnych stanowią przede wszystkim żywność i napoje. Nie w każdym przypadku zakup jednego artykułu upoważnia do skorzystania z promocyjnej ceny. Dlatego zawsze warto czytać informacje znajdujące się obok konkretnych ofert.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć Stokrotka Market zdaje sobie sprawę, jak ważne dla klientów są przeceny. Z tego powodu nieustannie przygotowuje gazetki promocyjne, które są skierowane specjalnie do konsumentów. Dzięki tym ofertom możliwe jest zrobienie szybkich i tanich zakupów w przyjemnej atmosferze. Gazetki zazwyczaj pojawiają się co tydzień i najczęściej liczą ok. 13 stron atrakcyjnych przecen. Wszystkie oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z nimi. Na łamach tych wydań odnajdziesz przede wszystkim produkty spożywcze, ale pojawiają się w nich również artykuły chemiczne.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne, jakie dla swoich klientów przygotowuje sieć Stokrotka Market. Dzięki temu możliwe jest zapoznawanie się z najnowszymi przecenami od razu w dniu ich wejścia w życie. Poniżej znajdziesz zarówno oferty aktualne, jak i wydania archiwalne. Pomagają one porównać ceny produktów, a także dzięki nim możliwe jest sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Przy każdej gazetce podana jest jej data obowiązywania, więc na pewno nie pomylisz ofert aktualnych z archiwalnymi.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Aby ułatwić konsumentom zapoznawanie się z przecenami w naszym serwisie możliwe jest przeglądanie gazetek promocyjnych online. Dzięki temu nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby dowiedzieć się o rabatach. Ponadto udostępniamy możliwość przybliżania dowolnych stron znajdujących się w gazetkach. Takie rozwiązanie jest niezwykle korzystne, ponieważ ułatwia odczytywanie szczegółów zapisanych w ofertach drobnym drukiem. Niekiedy stanowią one ważne warunki pozwalające na skorzystanie z promocji. Dlatego ich czytanie jest tak istotne dla konsumentów.

Gazetki promocyjne Stokrotka Market - ceny

Gazetki promocyjne sieci Stokrotka Market - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Stokrotka Market. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Wędliny

 • kiełbasa krakowska sucha - 4,49 zł za 100 gramów
 • schab benedykta - 2,29 zł za 100 gramów
 • szynka litewska z indyka - 1,79 zł za 100 gramów

Kiełbasy

 • kiełbasa z cielęciną - 2,69 zł za 100 gramów
 • kiełbasa krakowska wędzona - 1,69 zł za 100 gramów
 • kiełbasa parówkowa - 1,49 zł za 100 gramów

Owoce

 • winogrona jasne - 7,99 zł za kilogram
 • borówki amerykańskie - 12,99 zł za 500 gramów
 • czereśnie - 7,99 zł za kilogram

Warzywa

 • marchew - 1,99 zł za kilogram
 • mieszanka sałat - 2,49 zł za 100 gramów
 • pomidory daktylowe - 6,99 zł za 500 gramów

Mięso

 • skrzydła z indyka - 7,99 zł za kilogram
 • udziec z indyka z kością - 9,99 zł za kilogram
 • żeberka wieprzowe mostki - 9,99 zł za kilogram

Sery

 • ser Gouda - 1,79 zł za 100 gramów
 • ser Aldamer - 2,39 zł za 100 gramów
 • ser topiony Hochland - 1,99 zł za 90 gramów

Nabiał

 • mleko Mullermilch - 2,79 zł za 400 gramów
 • kefir Krasnystaw - 1,89 zł za 500 gramów
 • margaryna Flora - 13,49 zł za 400 gramów