Strona główna >Sklepy >Chata Polska

Chata Polska - Gazetki promocyjne

http://www.chatapolska.pl/

Liczba aktywnych gazetek: 0

Aktywne gazetki

Gazetki z tego sklepu właśnie do nas jadą

Lista sklepów Chata Polska

Chata Polska - popularne produkty w gazetkach

  Chata Polska - promocje

  Jeśli lubisz atrakcyjne promocje to dobrze trafiłeś! Chata Polska nieustannie od ponad 20 lat dba o swoich klientów zapewniając im możliwość robienia zakupów w niezwykle tani sposób. Jest to sieć sklepów ogólnospożywczych, aktualnie obecna na terenie siedmiu województw. Chata Polska proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, w których pojawiają się liczne przeceny.

  Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Chaty Polskiej?

  Każdego tygodnia sieć przygotowuje dla swoich klientów specjalne oferty umieszczane w gazetkach promocyjnych. Obowiązują one przez cały tydzień i obejmują 12 stron licznych promocji i przecen. Wśród nich znajdują się przede wszystkim produkty spożywcze i napoje, w tym także alkohole. Ponadto atrakcyjne ceny dotyczą artykułów chemicznych. Gazetki są bardzo przejrzyste, a znajdujące się w nich pozycje zostały podzielone na kategorie.

  Zyskaj z Chatą Polską!

  Oprócz licznych promocji sieć zapewnia swoim klientom możliwość uczestniczenia w programie lojalnościowym „Zyskuję z Chatą”. Jest to pewnego rodzaju skarbonka, ponieważ zakupy zostają przeliczane na punkty. Następnie za zgromadzone punkty klienci otrzymują bony i mogą robić zakupy za darmo.

  Marki własne Chaty Polskiej

  Sieć stara się jak najbardziej zadowolić swoich klientów. Z tego powodu Chata Polska przygotowała specjalną ofertę marek własnych. Zalicza się do nich Kraina Smaków Chaty Polskiej, która specjalizuje się w produktach stworzonych na bazie unikatowych receptur wykorzystujących składniki naturalne. Drugą marką własną jest Dobra Nasza. Oferuje ona różnego rodzaju asortyment, który charakteryzuje się wysoką jakością połączoną z niską ceną.

  O sieci Chata Polska

  Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych, istniejąca na rynku od przeszło 20 lat. Firma koncentruje się na lokalnych i regionalnych produktach, rozwijając jednocześnie dwie marki własne - Kraina Smaków Chaty Polskiej oraz Dobra Nasza. Sklepy Chaty Polskiej można znaleźć w województwie wielkopolskim oraz lubuskim.

  Wszystkie gazetki promocyjne sieci Chata Polska

  Na tej stronie prezentujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Chata Polska. W pierwszej kolejności zobaczysz ostatnio dodaną gazetkę, a następnie oferty archiwalne. Chata Polska należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego najczęściej w gazetkach znajdziesz żywność oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe. Zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z warunkami poszczególnych ofert, ponieważ czasami, aby z nich skorzystać trzeba kupić np. 2 sztuki danego artykułu.

  Co można znaleźć w gazetkach?

  Chata Polska stara się przygotowywać dla swoich klientów jak najlepsze przeceny pozwalające na zrobienie tanich zakupów. Są one umieszczane w gazetkach promocyjnych, które pojawiają się co tydzień. Najczęściej liczą 12 stron atrakcyjnych rabatów, po które warto wybrać się do sklepów tej sieci. Jeśli planujesz zakup produktów w Chacie Polskiej to najpierw polecamy zapoznać się z najnowszą gazetką promocyjną tej sieci. Oferty są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z przecenami.

  Jakie oferty prezentujemy?

  Poniżej dostępne są dla Ciebie wszystkie gazetki promocyjne, jakie przygotowuje sieć Chata Polska. Znajdziesz wśród nich zarówno wydania aktualne, jak i archiwalne. Te drugie pozostawiamy w naszym serwisie, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych artykułów, a także sprawdzenie, jakie produkty najczęściej podlegają promocji. Nie musisz się obawiać, że pomylisz gazetki aktualne z archiwalnymi, gdyż przy każdej ofercie podana jest jej data obowiązywania. Ponadto oferty archiwalne zaznaczamy specjalną grafiką.

  Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

  W naszym serwisie znajdują się wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Chata Polska. Nie musisz posiadać ich papierowej wersji, aby zapoznać się z najnowszymi przecenami. Możesz to zrobić tutaj za pomogą gazetek w formie online. Ponadto korzystając z naszego serwisu masz możliwość przybliżenia dowolnych stron znajdujących się w gazetkach. Jest to niezwykle ważna opcja, ponieważ umożliwia odczytanie szczegółów zapisanych drobnym drukiem.

  Gazetki promocyjne Chata Polska - ceny

  Gazetki promocyjne Chaty Polskiej - ceny

  Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Chaty Polskiej. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

  Wędliny

  • polędwica łososiowa - 18,99 zł za kilogram
  • szynka staropolska - 21,49 zł za kilogram
  • szynka cygańska - 24,49 zł za kilogram

  Kiełbasy

  • kiełbasa śląska - 17,99 zł za kilogram
  • kiełbasa ze świniobicia - 21,49 zł za kilogram
  • kiełbasa złota - 15,99 zł za kilogram

  Warzywa

  • cukinia - 1,99 zł za kilogram
  • kapusta młoda - 2,49 zł za sztukę
  • sałata masłowa - 1,99 zł za sztukę

  Owoce

  • banany - 2,99 zł za kilogram
  • borówki - 4,99 zł za 250 gramów
  • winogrona białe - 7,99 zł za kilogram

  Nabiał

  • mleko Łaciate - 2,49 zł za litr
  • maślanka naturalna Robico - 3,19 zł za litr
  • margaryna Rama - 4,49 zł za 450 gramów

  Sery

  • ser w plastrach Ryki - 3,59 zł za 135 gramów
  • ser Gouda - 16,99 zł za kilogram
  • ser Radamer Serenada - 23,99 zł za kilogram

  Kawy

  • kawa rozpuszczalna Jacobs - 16,99 zł za 200 gramów
  • kawa mielona Tchibo - 9,99 zł za 250 gramów
  • kawa mielona Astra - 14,99 zł za 500 gramów