Strona główna >Sklepy >Delikatesy Centrum

Sieć sklepów Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum - promocje

Delikatesy Centrum to sieć franczyzowa detalicznych sklepów spożywczych. W jej ofercie znajdują się świeże produkty, wśród których każdy z pewnością znajdzie swoje ulubione artykuły. Sieć charakteryzuje najwyższy poziom usług oraz wyjątkowa jakość asortymentu, której towarzyszą tradycyjne wartości. Ponadto Delikatesy Centrum odpowiadają na potrzeby klientów proponując liczne promocje umieszczane w specjalnych gazetkach.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Delikatesy Centrum?

Gazetki promocyjne to idealna propozycja dla osób, które uwielbiają robić zakupy w naprawdę niskich cenach. Co tydzień Delikatesy Centrum przygotowują specjalne oferty. Liczba stron znajdująca się w gazetkach najczęściej wynosi 20. Na każdej z nich można znaleźć wiele przecenionych produktów spożywczych oraz artykułów chemicznych. Gazetki są tworzone w taki sposób, aby były jak najlepiej czytelne i przejrzyste dla klientów. Dzięki temu robienie zakupów w tej sieci przebiega bardzo sprawnie.

Marka własna sieci Delikatesy Centrum

Sieć oferuje swoim klientom wiele produktów oznaczonych marką własną. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości artykułów połączonej ze stosunkowo niską ceną to postaw na markę Dobry Wybór. Znajdziesz pod nią blisko 400 produktów w niższej cenie niż oferują popularne marki. Są to nie tylko artykuły spożywcze, ale również chemia gospodarcza.

O sieci Delikatesy Centrum

Delikatesy Centrum to sieć franczyzowa należąca do grupy EuroCash. Lokalizacja każdego ze sklepów jest dokładnie przemyślana, aby jak najlepiej wpasowała się w lokalne rynki. Sklepy oferują produkty spożywcze znanych marek, mięsa, wędliny oraz produkty codziennego użytku, a klienci korzystając z programu lojalnościowego Delikarta kupują je taniej i mają dostęp do ofert specjalnych.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Delikatesy Centrum

W tym miejscu znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Delikatesy Centrum. Należą one do kategorii sklepów spożywczych, dlatego w ofertach dominuje żywność oraz napoje, w tym również napoje alkoholowe. Asortyment sieci charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością, a także stosunkowo niskimi cenami. Z tego powodu z pewnością każdy znajdzie odpowiednie dla siebie artykuły w Delikatesach Centrum.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć pojawiają się co tydzień i liczą najczęściej ok. 20 stron niesamowitych przecen. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim wysokiej jakości produkty spożywcze. Charakteryzują się one świeżością i dobrym smakiem. Ponadto w gazetkach pojawiają się artykuły chemiczne – zazwyczaj są one umieszczane na ostatnich stronach ofert. Gazetki są bardzo przejrzyste, co znacznie ułatwia planowanie zakupów w tych sklepach. Aktualne ceny są w nich zapisywane wyraźnymi kolorami, co nie pozwala na ich przeoczenie.

Jakie oferty prezentujemy?

Staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne Delikatesów Centrum. Wiemy, jak ważne są przeceny dla klientów, dlatego poniżej znajdziesz komplet ofert przygotowywanych przez tę sieć. Na początku umieszczone zostały wydania aktualne, a zaraz za nimi archiwalne. Pewnie się zastanawiasz, dlaczego zachowujemy nie obowiązujące od dawna gazetki promocyjne? Robimy to po to, żebyś mógł porównać ceny poszczególnych produktów oraz sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Oferty archiwalne zaznaczamy jednak wyraźną grafiką, żeby niemożliwe było ich pomylenie z gazetkami aktualnymi.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Zadowolenie i satysfakcja klientów są dla nas najważniejsze, dlatego specjalnie dla nich przygotowujemy atrakcyjne rozwiązania. Dzięki tym opcjom dużo łatwiejsze staje się zapoznawanie z najnowszymi przecenami dostępnymi w Delikatesach Centrum. Pierwszą z możliwości, jaką oferujemy jest przeglądanie gazetek promocyjnych sieci online. Nie musisz już posiadać papierowej wersji, aby poznać najnowsze rabaty. Drugą ważną opcją jest przybliżania stron znajdujących się w ofertach. To rozwiązanie ułatwia zapoznawanie się ze szczegółami promocji. Zachęcamy do czytania informacji zapisanych drobnym drukiem, ponieważ często to właśnie tam ukryte są warunki skorzystania z promocji.

Gazetki promocyjne Delikatesy Centrum - ceny

Gazetki promocyjne sieci Delikatesy Centrum - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Delikatesy Centrum. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Mięso

 • łopatka wieprzowa bez kości - 8,99 zł za kilogram
 • żeberka wieprzowe trójkąty - 9,99 zł za kilogram
 • karkówka wieprzowa bez kości - 13,99 zł za kilogram

Wędliny

 • schab wiśniowy - 1,99 zł za 100 gramów
 • kurczak gotowany - 2,29 zł za 100 gramów
 • polędwica sopocka - 1,79 zł za 100 gramów

Warzywa

 • ogórki gruntowe - 3,99 zł za kilogram
 • cukinia - 2,99 zł za kilogram
 • fasolka szparagowa - 14,99 zł za kilogram

Owoce

 • arbuz bezpestkowy - 2,99 zł za kilogram
 • czereśnie - 12,99 zł za kilogram
 • nektaryny - 7,99 zł za kilogram

Ryby

 • makrela - 1,89 zł za 100 gramów
 • filet z mintaja bez skóry - 1,19 zł za 100 gramów
 • pstrąg wędzony - 3,19 zł za 100 gramów

Sery

 • ser Serenada Radamer - 2,25 zł za 100 gramów
 • ser Delikatesowy Mleczna Zagroda - 1,09 zł za 100 gramów
 • ser Gouda Podlasiak - 1,75 zł za 100 gramów

Nabiał

 • jogurt Jogobella Zott - 1,09 zł za 150 gramów
 • ser Camembert NaTurek - 3,79 zł za 250 gramów
 • śmietana Primo Zott - 1,69 zł za 180 gramów