Strona główna >Sklepy >Torimpex

Sieć sklepów Torimpex

Torimpex - promocje

Torimpex to sieć supermarketów, które działają na rynku pod hasłem „smak tradycji”. Dzięki wieloletniej pracy zdobyły zaufanie klientów. Konsumenci doceniają wysoką jakość oferowanych produktów, której towarzyszy niska cena. Sieć została zbudowana od podstaw z zaangażowaniem polskiego kapitału, dzięki czemu klienci mają pewność, że jest to sprawdzona firma, która w sprzedaży posiada odpowiedniej jakości produkty. Ponadto Torimpex gwarantuje konsumentom zapoznawanie się z najnowszymi przecenami, które są umieszczane w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Torimpex?

Sieć proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które pojawiają się co miesiąc. Są one bogate w różnorodne oferty przygotowane przez sklep. Wszystkie liczą 8 stron atrakcyjnych przecen. Wśród nich można znaleźć wiele produktów. Przede wszystkim są to żywność i napoje, w tym również napoje alkoholowe. Oprócz tego w gazetkach na ostatnich stronach można znaleźć artykuły chemiczne i różnorodne akcesoria. Przy produktach zapisane są aktualne ceny wyraźnymi kolorami. Gazetki są bardzo przejrzyste, dzięki czemu planowanie i robienie zakupów w tej sieci jest łatwiejsze. Wszystkie oferty umieszczane są na białym tle.

O sieci Torimpex

Torimpex to toruńska sieć supermarketów znana pod hasłem „smak tradycji”. Istnieje na rynku naszego kraju od 1990 r., kiedy to została zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Od początku istnienia sieć dokłada wszelkich starań, aby zakupy dla klientów były przyjemnością, a oferowane na sklepowych półkach produkty spełniały oczekiwania konsumentów. Sieć zatrudnia aktualnie ok. 250 osób, a w jej asortymencie można znaleźć od 10 do 20 tys. pozycji. Sklepy są otwarte sześć dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godzinach 6-21, natomiast w sobotę zakupy można zrobić od 7 do 21.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Torimpex

Ta strona przedstawia wszystkie gazetki promocyjne sieci Torimpex. Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu na samej górze umieściliśmy oferty aktualne, a dopiero później archiwalne. Torimpex należy do sklepów z kategorii spożywczej, dlatego zawartość gazetek promocyjnych stanowią przede wszystkim żywność i napoje. Nie w każdym przypadku zakup jednego artykułu upoważnia do skorzystania z promocyjnej ceny. Z tego powodu zachęcamy do dokładnego zapoznawania się z informacjami znajdującymi się przy ofertach.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci Torimpex to niesamowite okazje, aby kupić atrakcyjne produkty w naprawdę niskich cenach. Oferty pojawiają się co miesiąc i za każdym razem liczą 8 stron wyjątkowych przecen. Charakteryzują się białym tłem, na którym umieszczane są różnorodne artykuły. Dzięki temu gazetki są przejrzyste i ułatwiają planowanie, a także robienie zakupów w tych sklepach. W ofertach dominują produkty spożywcze, ale na ich ostatnich stronach można znaleźć także artykuły chemiczne oraz różne akcesoria kuchenne.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszą stronę staramy się na bieżąco dodawać wszystkie gazetki promocyjne sieci Torimpex. Wiemy, jak ważne dla klientów są przeceny, dlatego zależy nam, aby konsumenci mogli się z nimi zapoznać od razu w dniu ich pojawienia się. Na samym początku znajdują się gazetki aktualne, a zaraz za nimi oferty archiwalne. Nie usuwamy ich, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej zostają przecenione. Nie musisz się jednak przejmować, że pomylisz oferty aktualne z archiwalnymi, ponieważ te drugie zaznaczamy wyraźną grafiką w momencie, gdy przestają obowiązywać.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Torimpex. Dzięki temu możesz zapoznawać się z najnowszymi przecenami internetowo. Jest to niesamowite ułatwienie, ponieważ nie musisz wychodzić z domu, aby poznać ciekawe oferty. Ponadto udostępniamy możliwość przybliżania poszczególnych stron znajdujących się w gazetkach. To rozwiązanie jest niezwykle istotne, ponieważ często ważne informacje pozwalające na skorzystanie z promocji zapisywane są drobnym drukiem. Zachęcamy do czytania wszystkich szczegółów.

Gazetki promocyjne Torimpex - ceny

Gazetki promocyjne sieci Torimpex Trade - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Torimpex Trade. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w maju 2021 roku.

Nabiał

 • śmietana Piątnica - 1,65 zł za 200 gramów
 • masło ekstra Czarnków - 3,99 zł za 200 gramów
 • mleko Łaciate - 2,19 zł za 1 litr

Słodycze

 • rurki z kremem Tago - 2,79 zł za 150 gramów
 • ciastka Lubisie - 0,79 zł za 30 gramów
 • biszkopty z galaretką Delicpol - 1,79 zł za 135 gramów

Kiełbasy

 • serdelki ekstra - 16,99 zł za kilogram
 • kiełbasa głogowska - 29,99 zł za kilogram
 • kiełbasa podwawelska - 11,99 zł za kilogram

Wędliny

 • szynka w kotle gotowana - 29,69 zł za kilogram
 • mielonka królewiecka - 11,99 zł za kilogram
 • polędwica łososiowa - 16,99 zł za kilogram

Lody

 • lody Kolorowe Lato - 6,49 zł za 1000 mililitrów
 • lody Kaktus Shake - 1,99 zł za 90 mililitrów
 • lody rożek Bracia Koral - 2,59 zł za 180 mililitrów

Napoje

 • napój Hortex - 1,99 zł za litr
 • napój Zbyszko - 2,69 zł za 1,75 litra
 • woda Rodowita - 0,99 zł za 600 mililitrów

Kawy i herbaty

 • kawa MK Cafe - 7,99 zł za 225 gramów
 • herbata ziołowa Bifix - 2,39 zł za 40 gramów
 • kawa Nescafe - 0,69 zł za 17 gramów