Aktualne gazetki Carrefour Express 17.06

Treść dla osób pełnoletnich
Carrefour Express
NOWA!
product preview arrow
18.06 - 24.06
Informacje o Carrefour Express
Carrefour Express

Sieć tworzy oferty, które obowiązują najczęściej tydzień. Wydania mają zazwyczaj 6 lub niekiedy tylko 2 strony. Zawierają wiele przecenionych produktów, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie dominują produkty spożywcze i napoje ze względu na charakter sklepu. Gazetki są bardzo przejrzyste, co ułatwia planowanie zakupów w tych sklepach.

Carrefour Express posiada także wiele produktów marek własnych. Wyróżnia je niepowtarzalny smak połączony z wysoką jakością i stosunkowo niską ceną. Polecamy wypróbować wędliny pochodzące z Wędzarni Carrefour. Na pewno się nie zawiedziesz!

Carrefour Express - promocje

Carrefour Express przez cały czas rozwija swoją ofertę dostosowując ją do najbardziej wymagających klientów. Przygotowuje specjalne promocje i przeceny, aby zdobyć jak najwięcej klientów. Na półkach sklepu znajdują się starannie wyselekcjonowane produkty charakteryzujące się wysoką jakością i przystępną ceną. Carrefour Express zamieszcza atrakcyjne oferty w specjalnych gazetkach promocyjnych skierowanych do klientów.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Carrefour Express?

Sieć tworzy oferty, które obowiązują najczęściej tydzień. Wydania mają zazwyczaj 6 lub niekiedy tylko 2 strony. Zawierają wiele przecenionych produktów, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie dominują produkty spożywcze i napoje ze względu na charakter sklepu. Gazetki są bardzo przejrzyste, co ułatwia planowanie zakupów w tych sklepach.

Carrefour Express posiada także wiele produktów marek własnych. Wyróżnia je niepowtarzalny smak połączony z wysoką jakością i stosunkowo niską ceną. Polecamy wypróbować wędliny pochodzące z Wędzarni Carrefour. Na pewno się nie zawiedziesz!

Program lojalnościowy Carrefour Express

Sieć zachęca do uczestniczenia w programach lojalnościowych, które są przygotowane dla stałych klientów. Oznaczają one unikalną ofertę połączoną ze sprytnymi zakupami, oszczędnością czasu oraz pieniędzy. Chcąc być na bieżąco z najlepszymi promocjami dołącz do programu. Zarejestruj kartę Rodzinki lub Seniora w swoim telefonie i ciesz się tańszymi zakupami w Carrefour Express.

O sieci Carrefour Express

Carrefour Express to jedna z marek sieci handlowej Carrefour. Sklepy z zielonym logo znajdują się zazwyczaj na osiedlach mieszkaniowych i mają powierzchnie między 100 a 500 metrów kwadratowych. W ofercie sklepów Carrefour Express znajdują się produkty pierwszej potrzeby - głównie spożywcze, ale także z zakresu chemii gospodarczej. Aktualnie w Polsce działa ponad 200 sklepów tej marki.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Carrefour Express

Na tej stronie publikujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Carrefour Express. Posiadamy nie tylko oferty aktualne, ale także te, których okres obowiązywania już się zakończył. Carrefour Express to jeden z wielu sklepów spożywczych w naszym serwisie. Z tego powodu w poniższych gazetkach zdecydowaną większość ofert stanowią żywność i napoje, w tym również napoje alkoholowe. Zachęcamy do dokładnego czytania wszystkich informacji znajdujących się w gazetkach, ponieważ niektóre szczegóły zapisane są drobnym drukiem. To właśnie tam mogą kryć się warunki skorzystania z danej promocji.

Co można znaleźć w gazetkach?

Carrefour Express to sieć, która zachęca klientów do nieustannego zapoznawania się z gazetkami promocyjnymi. Obowiązują one najczęściej przez tydzień i zazwyczaj liczą 6 lub niekiedy tylko 2 strony niesamowitych przecen. Na ich łamach można znaleźć wiele różnorodnych pozycji. Przede wszystkim są to produkty spożywcze, ale w gazetkach znajdują się także artykuły chemiczne. Oferty są tworzone w sposób bardzo przejrzysty, co znacznie ułatwia zapoznawanie się z najnowszymi promocjami.

Jakie oferty prezentujemy?

Na tej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne sieci Carrefour Express. Na samej górze umieściliśmy oferty aktualne, a zaraz za nimi znajdziesz wydania archiwalne. Pozostawiamy je po okresie ich obowiązywania, aby możliwe było porównanie cen poszczególnych produktów oraz sprawdzenie, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Nie przejmuj się, że pomylisz gazetki archiwalne z aktualnymi. Te pierwsze zaznaczamy wyraźną grafiką, dlatego na pewno od razu zorientujesz się, które oferty obowiązują w chwili obecnej.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Oprócz udostępniania gazetek promocyjnych sieci Carrefour Express przygotowaliśmy wiele innych rozwiązań ułatwiających klientom planowanie i robienie zakupów. Udostępniamy opcję przybliżania poszczególnych stron znajdujących się w ofertach. Dzięki temu możliwe staje się zapoznawanie z ofertami, które są zapisane bardzo drobnym drukiem.

Ponadto na naszej stronie możesz skorzystać z wyszukiwarki. Wystarczy, że wpiszesz w nią nazwę szukanego produktu bądź sklepu, a system sam wyszuka dla Ciebie te informacje. Możesz także wpisać swoją lokalizację – wtedy wskażemy Ci najlepsze promocje dostępne w Twojej okolicy.

Gazetki promocyjne Carrefour Express - ceny

Gazetki promocyjne sieci Carrefour Express - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Carrefour Express. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w czerwcu 2021 roku.

Wędliny

 • baleron gotowany - 18,90 zł za kilogram
 • szynka konserwowa - 24,90 zł za kilogram
 • polędwica z pieca - 31,90 zł za kilogram

Warzywa

 • sałata lodowa - 2,99 zł za sztukę
 • rzodkiewki - 0,99 zł za pęczek
 • ogórki gruntowe - 3,99 zł za kilogram

Nabiał

 • masło ekstra Mlekovita - 4,99 zł za 200 gramów
 • śmietana Zott - 1,79 zł za 180 gramów
 • mleko Łaciate - 2,55 zł za litr

Mrożonki

 • lody Milka - 3,99 zł za 110 mililitrów
 • lody Grycan - 14,99 zł za 1,1 litra
 • frytki Aviko - 7,49 zł za 750 gramów

Słone przekąski

 • paluszki Lajkonik - 3,49 zł za 300 gramów
 • chipsy Crunchips - 4,29 zł za 140 gramów
 • popcorn Felix - 2,39 zł za 90 gramów

Piwo

 • piwo Żywiec - 11,99 zł za 4 x 500 mililitrów
 • piwo Warka - 12,79 zł za 4 x 400 mililitrów
 • piwo Desperados - 13,99 zł za 4 x 500 mililitrów

Napoje

 • sok Carrefour - 3 zł za litr
 • napój Caprio - 3,49 zł za 2 litry
 • napój Club Mate - 6,99 zł za 500 mililitrów