Aktualne gazetki Aldi 18.05

Treść dla osób pełnoletnich
Aldi
NOWA!
product preview arrow
20.05 - 25.05
Informacje o Aldi
Aldi

Średnio gazetki Aldi mają 20-30 stron, co sprawia, że na ich łamach znaleźć można nawet kilkaset różnych produktów. Dominującym asortymentem są artykuły spożywcze, ale oprócz tego w gazetkach promocyjnych sieci można znaleźć także chemię gospodarczą, a nawet małe sprzęty AGD.

Aldi - promocje

Osoby, które lubią gazetki promocyjne z pewnością polubią sklepy Aldi. Sieć ta w każdym tygodniu publikuje nawet kilka nowych broszur z najlepszymi ofertami, a często są one także podzielone tematycznie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że gazetki Aldi są dopasowywane do pory roku i aktualnych wydarzeń - dzięki temu warto przeglądać je szczególnie przed świętami.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Aldi?

Średnio gazetki Aldi mają 20-30 stron, co sprawia, że na ich łamach znaleźć można nawet kilkaset różnych produktów. Dominującym asortymentem są artykuły spożywcze, ale oprócz tego w gazetkach promocyjnych sieci można znaleźć także chemię gospodarczą, a nawet małe sprzęty AGD.

Marki własne Aldi

W swoich sklepach Aldi oferuje także szeroką gamę produktów pod tzw. markami własnymi. Klienci doceniają m.in. chemię domową Akuta, kosmetyki Biocura, ciastka Biscotto czy czekolady Chateau. Oprócz tego warto wymienić również sosy Delikato, produkty ekologiczne GutBio, a także kawy Marcus.

O sieci Aldi

Aldi to pochodząca z Niemiec sieć marketów z produktami spożywczymi oraz przemysłowymi. Pierwszy sklep Aldi w Polsce został otwarty w 2008 roku, a obecnie działa ich już ponad 100. Wśród marek własnych Aldi znajdują się m.in.: Moreno (kawy), Wies Gart (soki), Bon-ri (ryż) czy Santa Marta (wody źródlane).

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Aldi

Aldi to niemiecka sieć marketów spożywczo przemysłowych działających również w Polsce. W swojej ofercie posiada przede wszystkim produkty spożywczy, ale w sklepach pojawiają się również artykuły chemiczne, a nawet akcesoria służące do wyposażenia i dekoracji mieszkań. Sieć przedstawia klientom jedną gazetkę promocyjną tygodniowo.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć sklepów Aldi proponuje swoim klientom zapoznanie się z dość często pojawiającymi się gazetkami promocyjnymi, które liczą bardzo dużo stron. Zazwyczaj jest to 36 stron licznych promocji i przecen, wśród których przede wszystkim można znaleźć produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje. W gazetkach pojawiają się również artykuły chemiczne, kwiaty i wiele drobnych akcesoriów pomocnych w udekorowaniu mieszkania.

Jakie oferty prezentujemy?

Na naszej stronie dostępne są wszystkie gazetki promocyjne sieci sklepów Aldi. Dodajemy zarówno gazetki aktualne, jak i archiwalne, aby klienci mogli porównać ceny oraz sprawdzić, które produkty są najczęściej przecenione. Nieobowiązujące już gazetki zaznaczamy wyraźną grafiką, aby niemożliwe było ich pomylenie z aktualnymi. Przy wszystkich podane są daty, co pomaga klientowi w szybki sposób się dowiedzieć, do kiedy trwają dane promocje.

Gazetki promocyjne sieci Aldi staramy się dodawać na bieżąco, ponieważ czas ich obowiązywania jest krótki. Przygotowywane są tylko na tydzień, więc promocje bardzo szybko się zmieniają. Z tego powodu dbamy, aby klienci jak najwcześniej dowiedzieli się o nowych przecenach.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Ciekawą opcją dostępną na naszej stronie jest możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych sieci sklepów Aldi. Wystarczy na nie kliknąć i zapoznanie się z ofertami będzie łatwiejsze. Ponadto udostępniamy opcję powiększania każdej strony, dzięki czemu możliwe staje się zapoznanie ze szczegółami poszczególnych ofert. Polecamy dokładnie je przeczytać, ponieważ zawarte są w nich warunki skorzystania z promocji.

Jeśli nie możesz znaleźć szukanej rzeczy to proponujemy użycie naszej wyszukiwarki, w której wystarczy wpisać nazwę produktu, sklepu bądź lokalizację, a system sam podpowie aktualne promocje zgodne z Twoimi kryteriami.

Gazetki promocyjne Aldi - ceny

Gazetki promocyjne sieci Aldi - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Aldi. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w lipcu 2021 roku.

Owoce i warzywa

 • pomidor malinowy - 3,99 zł za kilogram
 • roszponka myta - 2,99 zł za 100 gramów
 • sałata rzymska - 2,49 zł za 2 sztuki

Mięso

 • skrzydła z kurczaka - 6,39 zł za kilogram
 • mięso mielone ze schabu - 9,99 zł za 400 gramów
 • polędwiczki z kurczaka - 14,99 zł za kilogram

Pieczywo

 • bułka fitness - 0,79 zł za 80 gramów
 • bułka samo ziarno - 1,70 zł za 100 gramów
 • chleb graham - 3,49 zł za 430 gramów

Nabiał

 • twaróg chudy - 2,19 zł za 250 gramów
 • jogurt Activia - 2,49 zł za 280-300 gramów
 • mleko codzienne Łowicz - 2,99 zł za litr

Kawy i herbaty

 • herbata Lipton - 10,99 zł za 92 torebki
 • kawa Dallmayr - 14,99 zł za 500 gramów
 • kawa ziarnista Segafredo - 29,99 zł za kilogram

Przetwory

 • oliwki - 6,99 zł za 315 gramów
 • passata pomidorowa - 4,99 zł za 690 gramów
 • kimchi - 8,99 zł za 300 gramów

Napoje

 • sok Hortex - 4,49 zł za litr
 • sok z brzozy - 8,99 zł za 750 mililitrów
 • sok warzywny - 1,99 zł za 500 mililitrów