Aktualne gazetki Prim Market 17.06

Informacje o Prim Market
Prim Market

Prim Market - promocje

Prim Market specjalizuje się w sprzedaży żywności oraz napojów, w tym także napojów alkoholowych. Jest to polska sieć marketów spożywczo-przemysłowych, której sklepy zlokalizowane są w północno-wschodniej części Polski. Oferta sieci charakteryzuje się najwyższą jakością mięsa i wędlin, świeżymi warzywami i owocami oraz pieczywem pochodzącym z lokalnych piekarni.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Prim Market?

Sieć Prim Market ze względu na swój charakter proponuje klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które zawierają bogatą ofertę składającą się z żywności i napojów. Gazetki tych sklepów pojawiają się co tydzień i liczą 16 stron. Wśród nich można znaleźć atrakcyjne przeceny dotyczące różnych produktów. Oprócz artykułów spożywczych promocje dotyczą artykułów chemicznych, a także bielizny.

Gazetki tworzone są bardzo przejrzyście, aby planowanie i odnajdywanie szukanych produktów było łatwiejsze dla klientów. Wszystkie artykuły znajdujące się w tych ofertach podzielone zostały na kategorie, co dodatkowo pomaga wyszukiwać przeceny. Aktualne ceny zapisywane są wyraźnymi kolorami, co uniemożliwia ich przeoczenie. Prim Market dba o to, aby klienci szybko mogli poruszać się po przygotowanych dla nich gazetkach.

Program lojalnościowy Prim Market

Sieć przygotowała dla swoich klientów program lojalnościowy nazwany PRIMCARD, który umożliwia zbieranie punktów za codzienne zakupy nie tylko w sklepach Prim Market, ale także Zielony Market. Punkty można wymieniać na atrakcyjne nagrody umieszczane w Katalogu Nagród. Dla posiadaczy karty przygotowywane są również konkursy i inne przywileje. Uczestnictwo w tym programie pozwala zaoszczędzić pieniądze.

O sieci Prim Market

Prim Market jest polską siecią marketów spożywczo-przemysłowych. Powstała ona na fundamentach znanego wszystkim Zielonego Marketu, który należy do polskiej spółki SPS HANDEL S.A. Wszystkie sklepy Prim Market są zlokalizowane w północno-wschodniej części Polski i idealnie odpowiadają na potrzeby i preferencje klientów. Sieć zapewnia konsumentom dostęp do świeżych wędlin i mięsa, owoców i warzyw oraz pieczywa dostarczanego od lokalnych dostawców. Asortyment sklepów dopasowany jest do wymagań współczesnych klientów.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Prim Market

Prim Market jest polską siecią marketów spożywczo-przemysłowych, dlatego w poniższych gazetkach to właśnie jedzenie oraz napoje są najczęściej występującymi pozycjami. Gazetki promocyjne tych sklepów pojawiają się co tydzień i zazwyczaj zawierają 16 stron licznych przecen. Oprócz artykułów spożywczych znajdują się w nich akcesoria do sprzątania, a nawet bielizna.

Co można znaleźć w gazetkach?

Gazetki promocyjne sieci Prim Market są tworzone bardzo dokładnie i przejrzyście. Strony mają jasną kolorystykę, dzięki czemu odczytywanie promocji staje się łatwiejsze. Wszystkie zamieszczane w nich produkty są podzielone na kategorie, abyś mógł szybko znaleźć szukany artykuł. Aktualne ceny zapisane są wyraźnymi barwami, aby niemożliwe było ich przeoczenie. Dzięki temu w sprawny sposób możliwe jest poruszanie się po gazetkach.

Jakie oferty prezentujemy?

Na tej stronie publikujemy wszystkie gazetki promocyjne sieci Prim Market. Staramy się dodawać je na bieżąco, abyś mógł zapoznać się z przecenami w dniu ich wejścia w życie. Wiemy, że czasami interesują Cię także gazetki archiwalne, dlatego tutaj możesz zobaczyć zarówno nowe, jak i starsze oferty. Pozwala to porównać ceny oraz sprawdzić, jakie produkty najczęściej podlegają promocji.

Ponadto przy każdej gazetce promocyjnej zamieszczamy daty jej obowiązywania, aby klienci mogli na spokojnie zaplanować sobie wszystkie zakupy. Jeżeli któraś z ofert przestaje być aktualna, zaznaczamy to wyraźną grafiką, aby niemożliwe było pomylenie jej z gazetkami aktywnymi.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Udostępniamy możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych sieci sklepów Prim Market. Teraz nie potrzebujesz ich papierowej wersji, aby zapoznać się z zamieszczonymi w nich promocjami. Wystarczy, że odnajdziesz interesująca Cię gazetkę na naszej stronie i będziesz mógł sprawdzić, jakie są aktualnie ceny poszczególnych produktów. Dodatkowo masz możliwość powiększenia każdej strony, co ułatwia zapoznawanie się ze szczegółami ofert. Niektóre informacje w gazetkach są zapisane drobnym drukiem, ale mimo to zachęcamy do ich czytania, ponieważ często są to warunki, które pozwalają zakupić wybrany produkt w niższej cenie.

Jeżeli nie masz czasu i chęci na przeglądanie gazetek promocyjnych to polecamy skorzystanie z opcji znajdującej się na naszej stronie, jaką jest wyszukiwarka. Możesz w niej wpisać nazwę produktu, sklepu bądź nawet swoją lokalizację, a system sam wyszuka dla Ciebie potrzebne informacje i podpowie, w których sklepach znajdziesz dane artykuły w najlepszych cenach.

Gazetki promocyjne Prim Market - ceny

Gazetki promocyjne sieci Prim - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Prim. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Warzywa

 • bakłażan - 3,99 zł za kilogram
 • cukinia - 3,99 zł za kilogram
 • sałata - 2,99 zł za sztukę

Owoce

 • jabłka młode - 1,99 zł za kilogram
 • śliwki - 3,99 zł za kilogram
 • arbuz - 1,99 zł za kilogram

Wędliny

 • schab krotoszyński - 17,99 zł za kilogram
 • szynka sołtysa - 27,99 zł za kilogram
 • pierś maślana z indyka - 24,99 zł za kilogram

Artykuły szkolne

 • klej w sztyfcie - 1,79 zł za sztukę
 • ołówek z tabliczką mnożenia - 1,49 zł za sztukę
 • teczka z gumką - 1,49 zł za sztukę

Napoje

 • napój Tymbark - 2,19 zł za litr
 • sok Hortex - 3,99 zł za litr
 • napój Nestea - 2,49 zł za 1,5 litra

Nabiał

 • jogurt Fantasia - 1,79 zł za 122 gramy
 • masło Mlekovita - 6,99 zł za 300 gramów
 • mleko Łaciate - 2,39 zł za litr

Piwo

 • piwo Warka Radler - 2,79 zł za 500 mililitrów
 • piwo Książęce - 3,99 zł za 500 mililitrów
 • piwo Specjal Jasne - 9,99 zł za 4 x 500 mililitrów