Aktualne gazetki Stokrotka 24.07

Informacje o Stokrotka
Stokrotka

Stokrotka - promocje

Stokrotka to litewska sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych, które działają w Polsce już od wielu lat. Na przestrzeni tego okresu sieć zdobyła zaufanie klientów. Konsumenci doceniają wysoką jakość artykułów dostępnych na półkach Stokrotki oraz ich niską cenę, a także często pojawiające się promocje. Najbardziej atrakcyjne oferty dostępne są w gazetkach promocyjnych.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych sieci Stokrotka?

Jeśli lubisz częste promocje to z pewnością polubisz sklepy Stokrotka. Sieć proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, które pojawiają się co tydzień. Najczęściej zawierają 17 stron atrakcyjnych przecen, po które warto wybrać się do sklepu. Wśród nich można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, ale także artykuły chemiczne czy różnorodne akcesoria służące w codziennym życiu. Stokrotka stara się spełniać oczekiwania swoich klientów, dlatego przygotowuje tak bogate oferty.

Marki własne sieci Stokrotka

W sklepach Stokrotka klienci mogą kupić wiele produktów znanych i cenionych marek, ale do ich dyspozycji są również artykuły marek własnych. Charakteryzują się niezwykle wysoką jakością połączoną ze stosunkowo niską ceną. Wśród nich należy wymienić markę DELITO, która jak najbardziej spełnia oczekiwania klientów Stokrotki. Marka TAK! Zachęca konsumentów bardzo atrakcyjną ceną, dzięki czemu te produkty są chętnie wybierane. Popularną marką w tej sieci jest również HOME. Została ona podzielona na różne kategorie, dzięki czemu klienci w szybki i sprawny sposób mogą zrobić zakupy w Stokrotce.

O sieci Stokrotka

Stokrotka to polska sieć supermarketów należąca do Grupy Kapitałowej Emperia. Wchodząc na rynek pod nazwą Eden, obecnie posiada ponad 400 sklepów w całym kraju. Szeroka oferta produktów spożywczych jest bardzo popularna, a firma wciąż szuka nowych miejsc do otworzenia nowych placówek. Klienci sklepów mogą zakupić specjalnie stworzone produkty pod nazwą Delito, TAK! oraz Home.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Stokrotka

Na tej stronie zaprezentowane są wszystkie gazetki promocyjne sieci Stokrotka. Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu na samej górze umieściliśmy oferty aktualne, a dopiero później archiwalne. Stokrotka należy do kategorii sklepów spożywczych, dlatego zawartość gazetek promocyjnych stanowią przede wszystkim żywność i napoje. Nie w każdym przypadku zakup jednego artykułu upoważnia do skorzystania z promocyjnej ceny. Z tego powodu zawsze warto czytać informacje obok konkretnych ofert.

Co można znaleźć w gazetkach?

Stokrotka specjalnie dla swoich klientów przygotowuje atrakcyjne gazetki promocyjne, w których można znaleźć mnóstwo niesamowitych przecen. Oferty pojawiają się co tydzień i najczęściej liczą ok. 17 stron ciekawych rabatów. Na ich łamach można znaleźć przede wszystkim produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje. Na ostatnich stronach często pojawiają się także artykuły chemiczne i różnorodne akcesoria ułatwiające wykonywanie prac domowych. Przy każdej gazetce podana jest data obowiązywania, dzięki czemu można zaplanować zakupy w tych sklepach.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne, jakie sieć Stokrotka przygotowuje dla swoich klientów. Na samej górze dostępne są oferty aktualne, a zaraz za nimi znajdują się wydania archiwalne. Nie usuwamy ich, gdy przestają obowiązywać, ponieważ dzięki nim możliwe jest porównanie cen poszczególnych produktów, a także sprawdzenie, jakie oferty najczęściej podlegają promocji. Na pewno nie pomylisz ich z gazetkami aktualnymi, ponieważ wydania archiwalne zaznaczone są specjalną grafiką.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

W naszym serwisie możesz nie tylko przeglądać gazetki promocyjne online, ale także przybliżać ich poszczególne strony. Dzięki temu możliwie staje się odczytanie wszystkich szczegółów zapisanych przy konkretnych produktach. Zachęcamy do zapoznawania się z nimi, ponieważ często to właśnie tam umieszczane są warunki skorzystania z danej promocji.

Na naszej stronie dostępna jest również wyszukiwarka, z której możesz skorzystać jeśli zależy Ci na szybkim wyszukaniu przecenionych produktów. Wystarczy, że wpiszesz w nią nazwę szukanego artykułu bądź sklepu, a system sam poda Ci te informacje. Możesz również wpisać w wyszukiwarkę swoją lokalizację – wtedy wskażemy, gdzie najtaniej zrobisz zakupy.

Gazetki promocyjne Stokrotka - ceny

Gazetki promocyjne sieci Stokrotka - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Stokrotka. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w sierpniu 2021 roku.

Wędliny

 • szynka dobrze sprawiona - 2,99 zł za 100 gramów
 • zrazówka od wędzarza - 2,69 zł za 100 gramów
 • mielonka tyrolska - 1,69 zł za 100 gramów

Kiełbasy

 • kiełbasa podwawelska - 1,19 zł za 100 gramów
 • kiełbasa z beczki - 1,99 zł za 100 gramów
 • kiełbasa z kija - 2,19 zł za 100 gramów

Owoce

 • arbuz - 1,99 zł za kilogram
 • arbuz mini - 3,99 zł za kilogram
 • arbuz żółty - 3,99 zł za kilogram

Warzywa

 • czosnek - 2,99 zł za 3 sztuki
 • sałata lodowa - 2,49 zł za sztukę
 • pomidory malinowe - 3,99 zł za kilogram

Mięso

 • skrzydełka z kurczaka - 6,99 zł za kilogram
 • boczek wieprzowy bez żeber - 12,99 zł za kilogram
 • polędwiczka wieprzowa - 19,99 zł za kilogram

Sery

 • ser Gouda - 1,99 zł za 100 gramów
 • ser Ementaler - 2,39 zł za 100 gramów
 • ser topiony Hochland - 4,39 zł za 180 gramów

Nabiał

 • maślanka Polmlek - 2,49 zł za litr
 • serek Bieluch - 2,19 zł za 135 gramów
 • jogurt naturalny Primo - 2,39 zł za 370 gramów