Aktualne gazetki Kupiec 17.06

Informacje o Kupiec
Kupiec

Kupiec - promocje

Kupiec to sieć sklepów spożywczych, które nieustannie zachęcają klientów do zakupów atrakcyjnymi cenami produktów, a przede wszystkim ich wysoką jakością. Charakteryzują się szerokim i różnorodnym asortymentem, w którym dominują świeże produkty. Ponadto w sklepach obecne są artykuły znanych w całym kraju marek, a także produkty oznaczone markami regionalnymi.

Pracownicy sieci służą fachową radą, zawsze są mili i pomocni, dzięki czemu w placówkach panuje przyjemna atmosfera. Sklepy Kupiec wyróżniają się także doskonałą lokalizacją znajdującą się blisko każdego klienta. Ich wieloletnia obecność na rynku spowodowała, że sieć zyskała zaufanie dużej liczby konsumentów, którzy doceniają nie tylko wysoką jakość produktów, ale także ich korzystne ceny oraz wiele promocji dostępnych w sklepach.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Kupiec?

Aby jeszcze bardziej zachęcić klientów do robienia zakupów w sklepach tej sieci Kupiec przygotowuje atrakcyjne przeceny dla wszystkich konsumentów. Rabaty umieszczane są w gazetkach promocyjnych. W jednym czasie obowiązują trzy oferty, które są aktualne przez dwa tygodnie i każda z nich liczy jedną stronę. Na ich łamach można znaleźć wiele atrakcyjnych promocji, dzięki którym zakupy w tych sklepach stają się jeszcze bardziej przyjemne.

O sieci Kupiec

Kupiec to Polska Grupa Zakupowa, której założycielami i głównymi udziałowcami są właściciele placówek handlowych wchodzących w struktury firmy. Jej siedziba znajduje się w województwie śląskim w mieście Żory. Oprócz tego spółka ma oddziały regionalne. Wszystkie sklepy należące do tej grupy charakteryzują się wysokim standardem i posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte dzięki długiej działalności na rynku polskim. W swojej ofercie mają szeroki i różnorodny asortyment, w którym można znaleźć wiele produktów znanych marek.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Kupiec

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem aktualnych promocji dostępnych w sklepach Kupiec to zachęcamy do przejrzenia gazetek promocyjnych przygotowanych przez tę sieć. Znajdziesz je poniżej. Każda z nich zawiera wiele atrakcyjnych przecen, dzięki którym zakupy stają się nie tylko zdecydowanie tańsze, ale także przyjemniejsze. Wszystkie produkty charakteryzują się niską ceną oraz wysoką jakością, co stanowi duży atut sieci.

Co można znaleźć w gazetkach?

Sieć Kupiec nieustannie przygotowuje dla swoich klientów gazetki promocyjne, które są bogate w różnorodne przeceny. Dotyczą one przede wszystkim produktów spożywczych, ale można znaleźć wśród nich również artykuły chemiczne. W jednym czasie obowiązują trzy oferty. Są one aktualne przez dwa tygodnie i każda z nich zawiera jedną stronę rabatów. To sprawia, że klienci co dwa tygodnie mogą liczyć na trzy strony niesamowitych przecen. Gazetki są bardzo przejrzyste, więc zapoznawanie się z promocjami jest przyjemne i łatwe.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Kupiec. Na samym początku dostępne są wydania aktualne, a zaraz za nimi znajdują się oferty archiwalne. Zostawiamy je na naszej stronie, abyś mógł porównać ceny poszczególnych produktów, a także sprawdzić, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Nie musisz jednak się martwić, że pomylisz te gazetki z aktualnymi, ponieważ wydania archiwalne zaznaczamy specjalną grafiką. Ponadto przy każdej ofercie podana jest data jej obowiązywania, co znacznie ułatwia planowanie zakupów w sklepach tej sieci.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Bardzo nam zależy na zadowoleniu i satysfakcji klientów sieci Kupiec, dlatego na naszej stronie umieściliśmy wiele ciekawych rozwiązań pozwalających na szybkie zapoznawanie się z przecenami. Jedną z opcji stanowi możliwość przeglądania gazetek promocyjnych online. Dzięki temu nie potrzebujesz ich papierowej wersji. Ponadto udostępniliśmy możliwość przybliżania poszczególnych stron znajdujących się w gazetkach. Takie rozwiązanie pozwala odczytać wszystkie szczegóły zapisane przy przecenionych produktach, nawet te charakteryzujące się drobnym drukiem.

Gazetki promocyjne Kupiec - ceny

Gazetki promocyjne sieci Kupiec - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych sieci Kupiec. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w maju 2019 roku.

Napoje

 • Pepsi - 6,99 zł za 2 x 1,5 l
 • Hortex - 1,99 zł za 1 l
 • Frugo - 1,39 zł za 0,5 l

Kawy i herbaty

 • kawa Nescafe Classic - 14,99 zł za 200 g
 • herbata Lipton - 7,49 zł za 50 torebek
 • kawa Nescafe Gold - 19,99 zł za 200 g

Nabiał

 • margaryna Roślinna – 3,79 zł zł za 500 g
 • jogurt naturalny Piątnica – 1,49 zł za 330 g
 • jogurt pitny Twist - 2,39 zł za 400 g

Słodycze

 • baton Lion – 0,99 zł za 42 g
 • czekolada Wedel - 2,99 zł za 100 g
 • ciasteczka Milka, Oreo - 3,49 zł za 74 g

Dania instant

 • budyń Winiary - 0,85 zł za 60 g
 • zupy Winiary jak u mamy – 2,19 zł za 49 g
 • galaretka Winiary - 1,15 zł za 75 g

Dodatki do potraw

 • ketchup Pudliszki – 4,49 zł za 480 g
 • chrzan tarty Smak – 1,99 zł za 175 g
 • majonez Winiary – 6,99 zł za 700 ml

Piwo

 • Lech Premium – 10,69 zł za 4 x 500 ml
 • Książęce – 3,59 zł za 500 ml
 • Kasztelan – 2,19 zł za 500 ml