Bądź na bieżąco z promocjami! Dodaj frazę pasztet do powiadomień!

Pasztet - znajdziesz w31aktualnych gazetkach promocyjnych

Pierwsze pasztety przyrządzano już w starożytnym Rzymie. Jednak dzisiejsze przepisy bardziej przypominają te z czasów XVI wiecznej Francji, którą uznaje się za ojczyznę tego dania. Pasztet to potrawa, która powstaje z różnych gatunków surowego, pieczonego lub gotowanego mięsa. Najczęściej dod ...

ajemy do niego drób, dziczyznę, podroby, a także warzywa i grzyby. Swój aromat pasztet zawdzięcza użytym przyprawom – dodajemy do niego imbir, pieprz, gałkę muszkatołową i czosnek.

Pasztet można serwować jako danie główne – w sosie lub marynacie, oraz jako zimną przekąskę czy dodatek do kanapek. Sprawdź, gdzie kupisz pasztet w promocyjnej cenie.

Nieustannie przeszukujemy gazetki promocyjne w poszukiwaniu produktów w super cenach. Pasztet to słowo wyszukane w 698 gazetkach, w tym 31 to gazetki bieżące, a 664 to promocje zakończone. Najczęściej pasztet pojawia się w gazetkach sieci Makro. Najnowsza gazetka promocyjna ze słowem pasztet została dodana 14 czerwca. Jeśli chcesz dowiedzieć się o kolejnych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst