Chcesz dowiadywać się o ciekawych promocjach tego produktu?

Mozzarella - znajdziesz w 29 aktualnych gazetkach promocyjnych

Mozzarella to ser podpuszczkowy, który pochodzi z Kampanii, czyli południa Włoch. Tradycyjnie wytwarzany jest z mleka bawolic, mleka krowiego lub ich mieszanki. Zazwyczaj sprzedaje się go w postaci niewielkich kulek, zanurzonych w serwatce. Mozzarella jest składnikiem wielu tradycyjnych dań k ...

uchni włoskiej, np. pizzy, lazanii czy sałatki caprese. Do najbardziej cenionych gatunków mozzarelli zaliczana jest mozzarella di bufala campana. Należy pamiętać, że mozzarella jest dosyć kaloryczna – w 100 gramach jest aż 280 kcal. Zawiera jednak dużo wartościowego białka, wapń, witaminy z grupy B, a także cenny dla zdrowia selen.

Stale przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w najatrakcyjniejszych cenach. Mozzarella to słowo wyszukane w 716 gazetkach, w tym 29 to gazetki ważne, a 687 to promocje wygasłe. Najczęściej mozzarella znajduje się w gazetkach sieci Selgros Cash&Carry. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem mozzarella została wrzucona 19 września. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nowych gazetkach, w których wystąpi promocja na ten towar, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst