Mleko - znajdziesz w 90 aktualnych gazetkach promocyjnych

Krowie, kozie, owcze a nawet wielbłądzie… Mleko od lat znajduje szerokie zastosowanie w kuchni i przemyśle kosmetycznym na całym świecie. Znajdziemy m.in. witaminy A, D, E, K, PP oraz te z grupy B. Mleko jest też świetnym źródłem białka oraz wapnia, który jest budulcem kości i zębów. Znajdzie ...

my w nim też fosfor, magnez i potas, a także nienasycone kwasy tłuszczowe. Ze względu na walory odżywcze, regularne spożywanie mleka zalecane jest głównie dzieciom. W sklepach dostępne są mleka o obniżonej zawartości tłuszczu, a także mleko bez laktozy. Sprawdź, gdzie kupisz w mleko w atrakcyjnej cenie.

Nieustająco przeglądamy gazetki promocyjne w poszukiwaniu towarów w najatrakcyjniejszych cenach. Mleko to słowo znalezione w 2200 gazetkach, w tym 90 to gazetki bieżące, a 2110 to promocje archiwalne. Najczęściej mleko pojawia się w gazetkach sieci Makro. Ostatnia gazetka promocyjna ze słowem mleko została wrzucona ---. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o następnych gazetkach, w których pojawi się promocja na ten artykuł, kliknij tutaj.

Rozwiń tekst