Globi - Gazetki promocyjne

https://www.carrefour.pl/

Liczba gazetek: 0

Dodaj sklep Globi do ulubionych

Globi - promocje

Globi to sieć supermarketów, które należą do sieci handlowej Carrefour. Realizują handel detaliczny prowadzony w systemie franczyzy. Początkowo sklepy znajdowały się głównie w mniejszych miejscowościach i na obszarach wiejskich, ale aktualnie można je spotkać również w większych miastach.

... <p>Dzięki funkcjonowaniu na zasadzie franczyzy osoby prowadzące sklepy Globi mają dostęp do bogatego asortymentu, w tym także do szerokiej gamy produktów marki własnej Carrefour, a ponadto zyskują możliwość uzyskania wsparcia marketingowego, a także logistycznego.</p> <p><strong>Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Globi?</strong></p> <p>Sieć Globi proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, w których umieszczane są atrakcyjne oferty cenowe. Dotyczą one różnorodnych produktów. Wśród nich można znaleźć przede wszystkim żywność i napoje, w tym także napoje alkoholowe. Ponadto w gazetkach pojawiają się artykuły chemiczne.</p> <p>Te specjalne oferty obowiązują przez tydzień i liczą 2 strony wyjątkowych przecen. Na każdej z nich znajduje się wiele artykułów w promocyjnych cenach, które są zapisane wyraźnym kolorem. Dzięki temu z pewnością ich nie przegapisz. Gazetki są bardzo przejrzyste, co ułatwia planowanie zakupów w sieci Globi.</p>Rozwiń tekst

O sieci Globi

Globi to sieć supermarketów, które należą do sieci handlowej Carrefour. Kiedy w latach 90. marka pojawiła się w Polsce należała do belgijskiego detalisty Promodés. Dopiero w 1999 r. została przejęta przez sieć Carrefour. Sieć handlu detalicznego Globi prowadzona jest w systemie franczyzy. Pierwszy sklep powstał w Ząbkach zlokalizowanych koło Warszawy. W kolejnych latach zaczęto otwierać pozostałe sklepy sieci. Ostatecznie placówki znalazły się w takich miastach, jak Warszawa, Łódź, Legionowo, Bełchatów, Radom i Łomianki.

Lista sklepów Globi

Zobacz wszystkie lokalizacje