Aktualne gazetki Globi 14.07

Informacje o Globi
Globi

Globi - promocje

Globi to sieć supermarketów, które należą do sieci handlowej Carrefour. Realizują handel detaliczny prowadzony w systemie franczyzy. Początkowo sklepy znajdowały się głównie w mniejszych miejscowościach i na obszarach wiejskich, ale aktualnie można je spotkać również w większych miastach.

Dzięki funkcjonowaniu na zasadzie franczyzy osoby prowadzące sklepy Globi mają dostęp do bogatego asortymentu, w tym także do szerokiej gamy produktów marki własnej Carrefour, a ponadto zyskują możliwość uzyskania wsparcia marketingowego, a także logistycznego.

Co można znaleźć w gazetkach promocyjnych Globi?

Sieć Globi proponuje swoim klientom korzystanie z gazetek promocyjnych, w których umieszczane są atrakcyjne oferty cenowe. Dotyczą one różnorodnych produktów. Wśród nich można znaleźć przede wszystkim żywność i napoje, w tym także napoje alkoholowe. Ponadto w gazetkach pojawiają się artykuły chemiczne.

Te specjalne oferty obowiązują przez tydzień i liczą 2 strony wyjątkowych przecen. Na każdej z nich znajduje się wiele artykułów w promocyjnych cenach, które są zapisane wyraźnym kolorem. Dzięki temu z pewnością ich nie przegapisz. Gazetki są bardzo przejrzyste, co ułatwia planowanie zakupów w sieci Globi.

O sieci Globi

Globi to sieć supermarketów, które należą do sieci handlowej Carrefour. Kiedy w latach 90. marka pojawiła się w Polsce należała do belgijskiego detalisty Promodés. Dopiero w 1999 r. została przejęta przez sieć Carrefour. Sieć handlu detalicznego Globi prowadzona jest w systemie franczyzy. Pierwszy sklep powstał w Ząbkach zlokalizowanych koło Warszawy. W kolejnych latach zaczęto otwierać pozostałe sklepy sieci. Ostatecznie placówki znalazły się w takich miastach, jak Warszawa, Łódź, Legionowo, Bełchatów, Radom i Łomianki.

Wszystkie gazetki promocyjne sieci Globi

Na tej stronie znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć supermarketów Globi. Asortyment tych placówek jest bardzo szeroki i różnorodny, dlatego z pewnością każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W ofercie znajdują się produkty spożywcze, takie jak żywność i napoje, w tym również napoje alkoholowe, a także artykuły chemiczne pozwalające zachować porządek w domu lub w biurze.

Co można znaleźć w gazetkach?

Globi stara się jak najlepiej i najskuteczniej zaspokajać potrzeby i pragnienia swoich klientów. Z tego powodu specjalnie dla nich przygotowuje atrakcyjne gazetki promocyjne. Są one przepełnione niesamowitymi propozycjami produktów w naprawdę niskich cenach. Oferty zazwyczaj obowiązują przez tydzień i liczą 2 strony przecen. Na każdej z nich znajduje się wiele artykułów, które można kupić w promocji. Wśród nich wyróżnia się żywność, napoje, w tym również napoje alkoholowe, a także artykuły chemiczne. Gazetki są przejrzyste, dzięki czemu planowanie zakupów staje się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Jakie oferty prezentujemy?

Poniżej znajdziesz wszystkie gazetki promocyjne przygotowywane przez sieć Globi. Na samym początku umieszczone są oferty aktualne, a zaraz za nimi swoje miejsce mają wydania archiwalne. Nie usuwamy ich, gdy przestają obowiązywać, ponieważ ich zachowanie pozwala porównywać ceny poszczególnych produktów. Ponadto dzięki nim możesz sprawdzać, jakie artykuły najczęściej podlegają promocji. Nie musisz jednak się martwić, że pomylisz gazetki archiwalne z aktualnymi, ponieważ te pierwsze zaznaczamy specjalną grafiką. Ponadto przy każdej ofercie podana jest data obowiązywania oferty.

Wybierz gazetkę i przejrzyj promocje

Na naszej stronie przygotowaliśmy dla klientów Globi wiele ciekawych rozwiązań, które ułatwią planowanie i robienie zakupów. Przede wszystkim masz możliwość internetowego przeglądania gazetek promocyjnych tej sieci. Ponadto możesz przybliżać poszczególne strony znajdujące się w ofertach. Jest to niezwykle ważne, ponieważ często to właśnie drobnym drukiem zapisywane są warunki pozwalające na skorzystanie z danej promocji. Dzięki naszej opcji z pewnością ich nie przeoczysz.

Gazetki promocyjne Globi - ceny

Gazetki promocyjne Globi - ceny

Poniżej znajdują się przykładowe ceny z gazetek promocyjnych Globi. Wartości te pozwalają zorientować się w najciekawszych ofertach - do przeglądu wybieramy produkty cieszące się największą popularnością. Ceny pochodzą z gazetek publikowanych w kwietniu 2019 roku.

Artykułu Wielkanocne

 • zając Terravita – 1,99 zł za sztukę
 • zajączek w mlecznej czekoladzie – 2,59 zł za sztukę
 • baranek cukrowy – 5,79 zł za sztukę

Napoje bezalkoholowe

 • napój gazowany Coca Cola – 3,69 zł za sztukę (1,5 litra)
 • sok Tymbark – 3,59 zł za sztukę (1 litr)
 • napój energetyczny Burn – 2,49 zł za sztukę (0,2 litra)

Napoje alkoholowe

 • piwo Kozel – 2,79 zł za sztukę
 • piwo Tyskie – 2,39 zł za sztukę
 • piwo Namysłów – 9,59 zł za 4 sztuki

Słodycze

 • biszkopty z galaretką Delicje – 5,99 zł za opakowanie 434 gramów
 • wafle Grześki Mega – 1,29 zł za sztukę
 • czekolada Wedel – 2,19 zł za sztukę

Dania gotowe

 • żurek Krakus – 4,49 zł za sztukę (1 litr)
 • żurek instant Winiary – 1,49 zł za sztukę
 • bulion Knorr – 1,69 zł za opakowanie (6x 10 gramów)

Nabiał

 • mleko Łaciate – 2,49 zł za sztukę (1 litr)
 • ser Mascarpone – 5,99 zł za sztukę (250 gramów)
 • twaróg sernikowy President – 5,99 zł za 1 kilogramowe opakowanie